515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Noc v rodinném Penzionu V Lukách na Šumavě
Noc v Penzionu V Lukách na Šumavě pro DVĚ OSOBY včetně bohaté snídaně jen za 490 Kč. Relaxace uprostřed malebné šumavské krajiny!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Noc v rodinném Penzionu V Lukách na Šumavě

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 126 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 23. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Penzion V Lukách
Dlouhá Ves 281, Sušice

www.penzionvlukach.cz
+420 774 340 619 
rezervace@penzionvlukach.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chybí Vám relax po náročném týdnu a rádi byste si odpočinuli uprostřed krásné přírody a užili si komfortu rodinného penzionu? Nejen toto jsme pro vás připravili v následující parádní nabídce!

Uprostřed půvabné krajiny Kašperských hor na okraji Šumavy leží nově zrekonstruovaný penzion rodinného typu, který svým poetickým názvem „V Lukách“ přímo evokuje dny strávené odpočinkem v přírodě. Přijeďte si s partnerem či rodinou odpočinou od náročného týdne ve městě do příjemného prostředí šumavských kopců.

Krásná šumavská příroda je ideální pro letní dovolenou

Areál penzionu „V Lukách“ nabízí vyžití všem, co upřednostňují aktivní dovolenou. Velká travnatá plocha ihned u penzionu vybízí k provozování všemožných sportovních aktivit od míčových her až po petanque. Odpočívat můžete pod slunečníky na terase a večer posedět u táboráku při opékání či grilování. Celoročně lze také využít jízdárnu, která se nachází pouhé dva kilometry od penzionu – nejmenší se zde mohou povozit na ponících, zdatnější jezdci absolvovat celodenní výlet po historický památkách v okolí. Prostředí penzionu myslí i na romantické duše, které jistě potěší příjemná procházka kolem blízké řeky Otavy.

S dětmi můžete vyrazit do nedaleké jízdárny

Umístění penzionu poblíž obce Sušice, které je často přezdívána jako „brána Šumavy“, je strategické jak pro letní tak i zimní aktivity. V létě jistě rádi využijete cyklostezky č. 331, jejíž trasa přímo protíná umístění penzionu anebo vyrazíte k Černému jezeru - největšímu jezeru v Česku.

Výlet můžete směřovat třeba k Černému jezeru

Nabídku je možné využít až do konce letošního roku (s výjímkou letních prázdnin), proto nemusí zoufat ani milovníci zimních sportů. Ski areál Hartmanice je od penzionu vzdálen pouze 3 kilometry a je vhodný i pro vaše ratolesti. V blízkém okolí se pak nachází ještě několik dalších větších skiareálů a běžkařských tras!

Tohle všechno je na dva dny opravdu hodně – můžete si proto zakoupit ještě další poukaz(y) a pobyt si tak libovolně prodloužit. A takový útěk z reality už vážně stojí za to!

Šumavské stezky jsou ideální také na kolo


Doplňující informace

  • kupon je možné čerpat od 8. 4. do 30. 6. 2011 a od 1.9. do 23.12.2011
  • nejkratší pobyt je na 2 noci - je tedy potřeba koupit minimálně 2 kupony
  • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle 774 340 619
  • můžete si koupit více kuponů najednou, a pobyt si tak prodloužit
  • doporučujeme provést předrezervaci termínu Vašeho pobytu

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

  • janasavlova 25. 11. 2015
  • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena