515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Nevšední dovolená pro DVA v Penzionu Kalahari v Krušných horách
Aktivní dovolená pro DVA na 3 všední dny v Krušných horách v útulném Penzionu Kalahari. Užijete si klid uprostřed přírody spojený s únikem z civilizace!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Nevšední dovolená pro DVA v Penzionu Kalahari v Krušných horách

-62 %
Nevšední dovolená pro DVA v Penzionu Kalahari v Krušných horách
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Chata Kalahari
Háj u Loučné pod Klínovcem 201
431 91

www.kalahari.cz
tel. +420 603 167 337
e-mail: kalahari@kalahari.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nevšední dovolená v krušnohorské přírodě

Sníte o klidném místě v oáze lesa, v soukromí, s jistým komfortem a možností všech druhů turistiky? Milovníci aktivní dovolené, pozor! Přestaňte snít, nabalte kola a dobré boty a vychutnejte si dovolenou v páru nebo třeba s celou rodinou či s partou přátel v romantické krajině!

Kalahari Vám nabízí naprosto neobyčejnou dovolenou pod Klínovcem uprostřed lesů, ve výšce 1100 metrů. Specialitou je i možnost rybolovu. A pokud bude lov úspěšný, můžete si rybu nechat připravit na grilu k večeři :-).

Chata Kalahari Vás přenese do Afriky

Chata Kalahari je malý penzion celý v přírodním dřevě. Právě pro svoji malou kapacitu se může pyšnit opravdu mimořádným vybavením luxusním nábytkem z dovozu z Jižní Afriky, v jejímž stylu je i celý penzion vybaven. Nadstandartním hotelovým komfortem jistě uspokojí i náročnější návštěvníky.

Ubytování budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC. Možnost přistýlky je pohodlně vyřešena sousedním pokojem, hned vedle ložnice.

Polopenze i na grilu

Vaše snídaně je připravena formou švédských stolů a v nabídce pro Vás budou i potraviny v bio kvalitě. Večeři Vám můžeme připravit na grilu, samozřejmě s maximálně individuálním přístupem. Jako první večeře je plánován pravý český kotlíkový guláš, v rámci druhé večeře si potom pochutnáte na pstruzích, salátu a příloze (po domluvě lze jiné jídlo). K dispozici je Vám jídelna pro 6-12 osob a velká prostorná dřevěná kuchyň, kterou je možné domluvit pro vlastní vaření.

Útulnému prostředí dominuje krb. Součástí je venkovní terasa s grilem, party stanem a naproti penzionu najdete Kalahari Café - příjemnou kavárnu s barem, kam máte díky kuponu 20% slevu.

Křišťálově čisté jezírko mezi Chatou Kalahari a Kalahari Café je plné pstruhů. Můžete si zde zalovit i bez rybářského lístku.

Pro sportovce a turisty

Více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Milovníci pěší turistiky jistě navštíví nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (1244 m.n.m.) a rozhlednu na nejvyšší hoře Saska Fichtelberg (1214 m.n.m.).

Dalším lákadlem k návštěvě je romantický vrchol Meluzína, naučná stezka Božídarské rašeliniště, či dětská stezka Ježíškova cesta a Blatenská rozhledna s Vlčími jámami.

Léto v Krušných horách

Ať už si na dovolenou jedete zasportovat, odpočinou si, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou.

V letních dnech vás osvěží přírodní koupaliště v Perštejně, venkovní aquapark v Klášterci nad Ohří, ale hlavně Kamencové jezero v Chomutově, kde se rozhodně nebudete nudit. Objevovat krásy Krušných hor můžete i z koňského sedla v nedalekém areálu Ranče Oáza.


Doplňující informace

  • Kupón je možné využít ve všední dny od 23.8. do 30.11. 3013.
  • Rezervace na tel. +420 603 167 337, nebo e-mailem kalahari@kalahari.cz.
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.
  • Jedno dítě od 4 do 15 let 500 Kč/2 noci s dětskou polopenzí, 200 Kč každá další noc.
  • Dvě děti od 4 do 15 let 800 Kč/2 noci s polopenzí, 300 Kč za každou další noc.
  • Domácí zvíře 50 Kč/noc.
  • Více informací na www.kalahari.cz.
nabídka byla ukončena