515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Nabitý pobyt v Novohradských horách pro DVA na 4 dny s polopenzí
Novohradské hory pro DVA na 4 dny v Hotelu Hojná Voda s polopenzí. Láhev vína, bazén, fitness, bungee trampolína a mnoho dalšího! Aktivní vyžití i relax - užijte si dovolenou přesně podle svého v poklidné atmosféře panenské přírody.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Nabitý pobyt v Novohradských horách pro DVA na 4 dny s polopenzí

-50 %
Nabitý pobyt v Novohradských horách pro DVA na 4 dny s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 9. 2014

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

HOTEL Hojná Voda
Hojná Voda 40
Nové Hrady
373 33

www.hotel-hojnavoda.cz
tel.: +420 727 888 261
email: serzantbelek@seznam.cz

Aktivní dovolená v Novohradských horách

Novohradské hory patří k jedněm z posledních míst s nedotčenou krajinou u nás. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou anebo pro milovníky turistiky a cyklistiky. Obdivujte krásnou přírodu, relaxujte a nechte se unášet kouzlem těchto nedoceněných českých hor.

Aktivní dovolená v Novohradských horách

Hotel Hojná Voda s restaurací

Hotel nabízí ubytování v zařízeném pokoji s televizí a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo). WC na chodbě - samostatně uzamykatelné a určené pouze pro konkrétní pokoj.

Hotel Hojná Voda s restaurací

Součástí hotelu jsou dvě restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů a večeře si vyberete z nabídky 12 lahodných jídel. Využívat můžete i posezení v zahradní restauraci. V horkých letních dnech Vás jistě oba potěší zmrzlina, kterou získáváte v rámci balíčku.

Součástí hotelu jsou dvě restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů a večeře si vyberete z nabídky 12 lahodných jídel

V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína. Zatímco si děti budou hrát, vy si můžete zapůjčit gril s veškerým vybavením nebo si zahrát stolní tenis, fotbal či šipky.

Pobytový balíček nabitý sportovními aktivitami

Na této dovolené se rozhodně nudit nebudete! Je pro Vás připraveno mnoho aktivit a je jen na Vás jestli zůstanete u svých oblíbených nebo vyzkoušíte všechny!

 • Aktivity v ceně:
  • 1x bungee trampolína (20 minut) v areálu Sportovní hala Horní Stropnice
  • 1x fitness (60 minut)
  • celodenní vstup do venkovního bazénu
  • zapůjčení nordic holí
  • neomezeně šipky a veškeré stolní hry, stolní fotbal (10Kč/hra)
 • Na výběr i rozšířená varianta pobytu, která navíc obsahuje:
  • 1x sauna (60 minut)
  • 1x tenis (60 minut) v areálu Sportovní hala Horní Stropnice

V hotelu máte možnost uschovat si svá jízdní kola, takže Vám nic nebrání poznávat Novohradské hory!

Adrenalin na bungee trampolíně

Máte rádi nezvyklý adrenalin? V rámci balíčku je pro Vás připraveno 20 minut na Bungge trampolíně. To je speciální trampolína určená pro bezpečné vysoké skoky. Oblékneme Vás do speciálního úvazku, který je pružnými svazky spojen s lanovým zdvíhacím systémem.

Adrenalin na bungee trampolíně

Pružný svazek je nastaven podle Vaší váhy tak aby Vám umožnil maximální podporu při skoku. Díky dokonalému zabezpečení při skoku i dopadu je možné provádět salta vpřed i vzad, případně i několikanásobná salta!

Za sportem a relaxací do Novohradských hor

Co dalšího podniknout v Novohradských horách?

 • Cykloturistika - Novohradské hory skýtají řadu přírodních a kulturních zajímavostí a jedním z optimálních způsobů jejich poznání je cykloturistika. Novohradské hory určitě patří k nejideálnějším terénům pro nenáročnou cyklistiku. Značených tras pohořím sice moc nevede, o to více je tu však různých lesních cest s pevným povrchem, po nichž si to můžete křižovat několik dní.
Za sportem a relaxací do Novohradských hor
 • Turistika - téměř nedotčený kraj rozlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce. Svérázné a málo známé hory na jihu Čech protkané spletí cest a cestiček, které spojují malebné vesnice, nebo vedou jen tak od nikud nikam. Jedinečnost Novohradských hor spočívá především ve vzácně zachovalé přírodě ušetřené zásahů člověka díky své poloze v bývalém pohraničním pásmu. V roce 2000 zde byl vyhlášen Přírodní park Novohradské hory.
 • Přírodní koupaliště ve 4 kilometry vzdálené obci Horní Stropnice. Písečná dno, travnatá pláž, čistá voda a vstup zdarma - na léto ideální.
 • Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény a především nádhernou saunou, s možností koupat se i v rybníce. Solné bazény jsou vybaveny různou koncentrací soli, vodními masážními lehátky, kamenem s pramenem, protiproudovým kanálem, zemními vířivkami a masážními tryskami.

Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény a především nádhernou saunou, s možností koupat se i v rybníce

Kam v Novohradských horách na výlet?

 • Nové Hrady - historický hrad ze 13. století vítá své návštěvníky v obci Nové Hrady u Českých Budějovic. V současné době hrad nabízí dvě prohlídkové trasy. Expozice připomíná historii rodu Buquoyů od příchodu zakladatele rodové větve v Čechách Karla Bonaventury Buquoye až po výstavbu nového zámku na předměstí Nových Hradů a založení přírodně krajinářského parku v Tereziině údolí.
Nové Hrady - historický hrad ze 13. století vítá své návštěvníky v obci Nové Hrady u Českých Budějovic
 • Kamenec (1.072 m) - je nejvyšší vrchol české části Novohradských hor. Nalézá se asi 3 kilometry jihozápadně od znovuobnovené obce Pohoří na Šumavě, přibližně 400 metrů od státní hranice, na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj.
 • Kraví hora - je jedním z vrcholů Novohradských hor tyčící se kousek od obce Hojná Voda. Samotná hora je velmi bizarním přírodním útvarem. V lesních partiích se vyskytují neobvyklé skalní útvary, mezi nimiž je nejznámější kámen zvaný Napoleon. Díky blízkosti státní hranice s Rakouskem byla celá oblast za minulého režimu bedlivě sledována pohraničníky a ti po sobě v oblasti zanechali několik vojenských hlásek.
 • Tvrz Žumberk - ojedinělá ves Žumberk, patří k nejstarším v oblasti novohradska, zmiňovaná je již ve 13. století. Je jednou ze tří dochovalých opevněných vesnic v Evropě. Důmyslné opevnění, pravděpodobně z let 1612 – 18, se šesti válcovými baštami, chránilo celou ves a poplužní dvůr. Součástí fortifikace byl i přilehlý rybník.
Tvrz Žumberk - ojedinělá ves Žumberk, patří k nejstarším v oblasti novohradska
 • Prales Hojná Voda - národní přírodní památka, veden jako vzácný i na seznamu UNESCO. Jedna z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evopě. Založen roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem na svahu hory Vysoká (1.034m), 4 km od obce Hojná Voda.
 • A nespočet dalších možností - Žofínský prales, ZOO Dvorec u Borovan,  Tereziino údolí, Nebelstein...
V Novohradksých horách se nudit rozhodně nebudete - a dmů se vrátíte odpočatí a nabití novou energií z této napenenské přírody!

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 14.3. do 15.9.2014.
 • Rezervace na čísle +420 727 888 261 nebo email: serzantbelek@seznam.cz.
 • Rozšířená varianta pobytu se saunou a tenisem za 2180 Kč (příplatek 190 Kč). Tuto variantu můžete zvolit v druhém kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčení postýlky).
 • Děti od 4 do 15 let 799 Kč/pobyt vč. stravy (platba v hotelu).
 • Pobyt se psem 200Kč/pobyt.
 • Více informací na www.hotel-hojnavoda.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena