515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Nabitý letní pobyt na Lipně pro DVA na 5 dní
Léto na Lipně pro DVA na 5 dní v rodinném Penzionu Rex s polopenzí. Slevy pro celou rodinu s Lipno Card. Koupání ve třpytícím se jezeře hned u penzionu, letní kino, nádherná příroda a výlety i do Německa!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Nabitý letní pobyt na Lipně pro DVA na 5 dní

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 30 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Rex
Černá v Pošumaví 47
382 23 Černá v pošumaví

www.ubytovani-lipno-hochficht.cz
tel. +420 731 563 553, +420 731 563 548
email: info@pension-rex.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nabitý letní pobyt na břehu Lipna

Jak jinak si užít letní pohodu, než v nádherné přírodě a při pohledu na sluncem zalitou hladinu Lipna? Využijte příležitost  a vydejte se na pobyt ve dvou v rodinném Penzionu Rex uprostřed sítě cyklostezek, mezi přehradou, čistými plážemi a lanovým centrem a lokalitě nabité zajímavostmi!

Penzion Rex pro dva nebo celou rodinu

Penzion Rex ležící na břehu Lipna Vám poskytne komfortní ubytování, ať už sem přijedete ve dvou nebo rovnou s celou rodinou.

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. Z některých pokojů se také můžete kochat pohledem na třpytivou hladinu Lipna. Rodinám je k dispozici i více lůžkový pokoj a za příplatek i dětská postýlka.

Součástí balíčku je i polopenze servírovaná v restauraci penzionu. Ráno si pochutnáte na snídani formou švédských stolů a večer si můžete gurmánsky pochutnat dle přání z nabídky deseti menu. Po vydatné večeři si můžete zajít třeba do letního kina, které najdete jen 100 metrů od penzionu.

Lipno Card - balík slev pro všechny

Díky tomuto kuponu také získáváte zdarma obdržíte LIPNO CARD - balík slev pro celou rodinu, kde si každý vybere aktivitu, která mu zpříjemní pobyt u Lipna:

 • 100% sleva do dětského koutku Playworld v Lipně nad Vltavou
 • 15 - 30% sleva do Aquaworld Lipno včetně sauny
 • 20% sleva na návštěvu krokodýlí farmy Protivín

Mnoho slev uplatníte v Českém Krumlově - perle jižních Čech vzdáleném od penzionu jen 23 km či v nedaleké Hluboké nad Vltavou, kde mimo jiné najdete nádherný zámek.

Dále pak:

 • 50% sleva do Egon Schiele Art Centrum v Českém Krumlově
 • 40% sleva na Audio průvodce po Českém Krumlově
 • 30% sleva do Museum Fotoateliéru Seidel v Českém Krumlově a 25% sleva do Muzea loutek a hraček tamtéž
 • 20% sleva na prohlídky pivovarů Budějovický Budvar Českých Budějovicích a Eggenberg v Českém Krumlově

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen 30 metrů od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety Vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská a nadšené sportovce, s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zksute například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vám možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou, přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Po celou dobu se budete moct kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 9.8. do 30.9. 2013. 
 • Rezervace pobytu na tel. +420 731 563 553, +420 731 563 548 nebo na emailu info@pension-rex.cz.
 • Objednávka termínu je nutná před zakoupením kuponu.
 • Děti do 2 let zdarma.
 • Děti od 2 do 9,9 let za 1350 Kč/pobyt vč. polopenze.
 • Pes 100 Kč/den.
 • Poplatek městskému úřadu není v ceně.
 • Více informací na www.ubytovani-lipno-hochficht.cz.

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • havel.radomir 3. 3. 2016

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

nabídka byla ukončena