515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Nabitá letní dovolená na 4 dny v Hotelu Kupec*** u Lipna
Vydejte se na 4 dny na Lipno - nebudete litovat! Čeká Vás ubytování v Hotelu Kupec, bohatá polopenze a cyklostezka přímo u hotelu. Perfektní pro rodiny - platnost až do listopadu 2014 vč. letních prázdnin!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Nabitá letní dovolená na 4 dny v Hotelu Kupec*** u Lipna

-50 %
Nabitá letní dovolená na 4 dny v Hotelu Kupec*** u Lipna

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 140 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Kupec
Frymburk 181
382 79

www.hotel-lipno.cz
tel.: +420 777 213 314

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Akční dovolená u českého moře

Odpočiňte si v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Čech - krásném prostřední Lipna - nejznámější přehrady na Vltavě! Strávit zde nezapomenutelné chvíle můžete ve dvou nebo i s celou rodinou. Okolí představuje ráj pro sportovně založené páry i milovníky koupání.

Stylový Hotel Kupec 

Tříhvězdičkový Hotel Kupec leží přímo u cyklostezky a inline- dráhy. Alpskou architekturou věrohodně připomíná koncepci horského hotelu – naleznete zde dřevem provoněný interiér a útulné pokoje. Architektura hotelu, romantický výhled na Lipno v kombinaci s vysokým standardem kvality služeb Vás jistě přímo okouzlí.

Hotel nabízí ubytování ve 2, 3, 4 nebo pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitem a bezdrátovým wi-fi připojením. Z pokojů je krásný výhled nejen na přehradu, ale také na zalesněné šumavské vrcholky hor.

Hotel Kupec je ideálním místem pro aktivní i odpočinkovou letní dovolenou na břehu „Českého moře“. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka a 80 m od hotelu je příjemná pláž.  V hotelu je uzamykatelná úschovna kol.

V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází rozsáhlé wellness centrum s akvaparkem, vířivkou, saunou, solnou jeskyní a dalšími službami, kde spolehlivě dobijete baterky po náročném dni.

Polopenze i coffee break součástí balíčku

Součástí balíčku je polopenze servírovaná v restauraci hotelu. Ráno se posilněte snídaní podávanou formou bufetu, večer jistě přijdou vhod bohaté rauty. Tříchodovou večeři si sestavíte sami z široké a neomezené nabídky luxusní bufetové tabule s rozmanitými druhy pečených nebo grilovaných mas, ryb, salátů a dalších příloh. 

Restaurace je samozřejmě plně klimatizovaná, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část a je rozšířena o originální terasu. Místní kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru restaurantu doprovází otevřený rožeň, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků

Od tří do pěti odpoledne zažijete nefalšovanou jižanskou siestu s různými druhy kávových nápojů, čajem, čokoládou a dezerty.

Výlet lodí i stezka korunami stromů

Lipno nejlépe poznáte vyhlídkovou plavbou lodí Adalbert Stifter okruh „Jih“, která začíná právě ve Frymburku a pokračuje až k nejrozlehlejšímu místu Lipna. Tuto plavbu máte samozřejmě v rámci balíčku zcela zdarma. Více informací naleznete zde.

Po návratu z projížďky se můžete rovnou vydat na Stezku korunami stromů, vstup sem máte také zdarma. Stezka korunami stromů je naprostým unikátem Lipna. Poskytne Vám jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno.

Na kole po celém Lipně

Okolí Lipna je protkáno hustou sítí cyklistických tras. A právě kolem Hotelu Kupec probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede na nejkrásnější místa. Naleznete zde nenáročné trasy pro rodiny (například cyklostezka "S dětmi za čerty") i náročnější trasy s větším převýšením a různou délkou. 

 
Ano, nezapomnělo se ani na bruslaře, pro které je zde připraveno několik speciálně upravených in-line stezek (například  "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou"). I pro milovníky turistiky je zde připraveno mnoho tras a krásných míst. Po celou dobu se můžete kochat pohledem na rozsáhlé Lipno, Novohradské hory, Šumavu i Alpy.
 

Můžete se zastavit např. také v již zmíněném Active Park Lipno, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Obsahuje mimo jiné lanovou dráhu, bikepark, frisbee park i bobovou dráhu.

Kam ještě na výlet?

Nejen Lipno samotné láká turisty, ale i jeho historické a kulturní okolí. Navštivte Český Krumlov - památku UNESCO. Můžete zde spatřit nejen hrad a zámek, ale i otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín či centrum Egona Schilleho.

Další zajímavosti v okolí:

 • kláštery Vyšší Brod a Zlatá Koruna, které zde existují již od středověku. Jedná se o velmi krásné a staré památky původně gotické architektury.
 • Hrad Rožmberk
 • Čertova stěna - jedná se o jednu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Schwarzenberský plavební kanál - ukázky plavení dříví, lidového folkloru a dalšího. Více informací zde.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.5. do 1.11.2014. Příplatek za červenec a srpen 200 Kč/1 osoba/noc.
 • Jak pobyt rezervovat?
  • před zakoupením slevových kupónů si rezervujte volný pokoj v požadovaném termínu na recepci hotelu na tel. 777 213 314, rezervace platí 2 dny (pokud ještě neobdržíte kupón, je nutné rezervaci telefonicky prodloužit)
  • po obdržení kupónů vyplňte na webové stránce ZDE závaznou rezervaci a do poznámky uveďte všechna čísla slevových kupónů
  • po odeslání rezervace se objeví potvrzení o úspěšném odeslání a do 12 hodin obdržíte potvrzení rezervace z  hotelové recepce 
 • Slevový kupón platí pro 1 dospělou osobu, počet kuponů si objednáte neomezeně podle rodinného složení ve 2. kroku objednávky. Pro prodloužení pobytu (nákup dvou kuponů) musíte provést dvě objednávky.
 • Jednotlivé ceny pobytu včetně polopenze:
  • 3 noci pro 1 dospělou osobu - základní cena 2190 Kč
  • 3 noci pro 1 dítě od 3-9 let - 1990 Kč
  • 3 noci pro 1 dítě od 10-18 let - 2090 Kč
 • Tyto varianty si lze zvolit ve 2. kroku objednávky. 
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.
 • Check in od 15:00 do 20:00, check out do 10:00.
 • Příplatek za pokoj pro 1 osobu 200 Kč/noc. 
 • Možnost ubytování v pokoji Romantik s vířivkou a lahví sektu za příplatek 890 Kč/2osoby/noc.
 • Úschovna kol a parkování u hotelu zdarma.
 • Dětská postýlka za 150 Kč/noc. 
 • Domácí zvíře do 5 kg za 250 Kč/noc.
 • Poplatek za změnu rezervace na přání zákazníka je 1000 Kč.
 • Více informací na www.hotel-lipno.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena