515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Moravský kras pro DVA na 3 nebo 5 dní se snídaněmi
Romantický pobyt v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras pro dva s ubytováním ve stylovém penzionu Žralok. Připomeňte si nejznámější místa Moravského krasu, budete je mít všechna na dosah!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Moravský kras pro DVA na 3 nebo 5 dní se snídaněmi

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
53 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

14. 1. 2015 – 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Žralok
Šošůvka 46
679 13 Šošůvka

www.penzionzralok.cz
Tel.: 516 415 563, 724 714 413
E-mail: penzionzralok@hydroart.cz

Objevte půvaby Moravského krasu 

Kdo by neznal název největší propasti nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě? Správně, je to propast Macocha. Byli jste ji však už navštívit? Pokud nemáte rádi davy lidí, využijte tuto nabídku a prohlédněte si CHKO Moravský kras mimo hlavní turistickou sezónu!

Objevte půvaby Moravského krasu

Rodinný Penzion Žralok v srdci CHKO

Ubytováni budete v příjemném rodinném penzionu Žralok, který se nachází v malebné vesničce Šošůvka. Odtud je všude blízko - Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou jen 1,5 km daleko, k Macoše je to jen 8 km.  

Rodinný Penzion Žralok

Pokoje jsou komfortní a stylově zařízené, s vlastním sociálním zařízením. Můžete se tak těšit na vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Dále také LCD televizi s úhlopříčkou 82 cm a prostor pro ukládání osobních věcí (skříně, poličky, věšáky). Připojení k internetu je samozřejmostí - v celém areálu je Wi-Fi, na pokojích je možné připojení přes UTP kabel.

Stylově zařízené pokoje

Na pokojích je i televizor

Součástí obou variant jsou snídaně po celou dobu pobytu a 1x také bohatá večeře. Na uvítanou vás navíc bude čekat láhev sektu. A při dalším pobytu budete mít 25 % slevu!

Interiér penzionu

Do jeskyní i v zimě

Využijte skvěle umístěného ubytování a prozkoumejte jeskyně v okolí! Až na pondělí je většina z nich přístupná denně - otevírací dobu si můžete ověřit zde.

A které jeskyně tedy můžete navštívit?

 • Nejblíže jsou Sloupsko-šošůvské jeskyně - pouze 1,5 km od penzionu. Tyto jeskyně jsou rozsáhlým komplexem dómů, chodeb a obrovských podzemních propastí vytvořených ve dvou patrech. Prostora nazývaná Eliščina jeskyně má vynikající akustiku, a proto je příležitostně využívána pro koncerty komorní hudby.
 • O něco dál se nachází jeskyně Balcarka (cca 5 km od penzionu), což je úchvatný labyrint chodeb, dómů a propastí s bohatou a mnohotvárnou krápníkovou výzdobou. Roku 2001 zde byl vybudován nový provozní areál s moderním vybavením a službami pro návštěvníky.
 • Nejznámější a nejvyhledávanější jsou však Punkevní jeskyně. Ty návštěvníkům umožňují dostat se na dno propasti Macocha a zároveň podniknout romantickou plavbu na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. 

Na výlet vyrazte do jeskyní

V celém Moravském krasu jsou navíc desítky kilometrů značených turistických tras - čekají vás kopce a ostré kaňony, nezvyklé krasové útvary, historické památky, tajuplné rozvaliny i hospody a útulné chatky. Na co tedy čekat? 

Za kulturou do Boskovic

Moravský kras však samozřejmě není jen o jeskyních. Pokud dostanete chuť na prohlídku nějakého města, zkuste zavítat například do Boskovic. Ty se nachází jen 15 km od penzionu a je zde k vidění boskovický hrad ze 13. století, synagoga ze 17. století a židovský hřbitov nebo boskovický empírový zámek z 19. století.

Za kulturou do Boskovic

V textu je fotografie Prazaka -  „Boskovice-zámek“ Vlastní dílo. Licencováno pod CC BY 2.5 via Wikimedia Commons. Autorovi děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech od 14. 1. 2015 do 30. 4. 2015.
 • Rezervace pobytu na e-mailu penzionzralok@hydroart.cz nebo na telefonu 516 415 563 či 724 714 413.
 • Varianty pobytu:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 1 499 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 5 dní (4 noci) za 2 699 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 let 260 Kč/noc bez stravy na přistýlce.
  • Další dospělá osoba 260 Kč/noc bez stravy na přistýlce.
  • Pes (pouze menší plemena) 80 Kč/noc.
  • Možnost dokoupit snídaně za 85 Kč/osoba/den, polopenzi za 180 Kč/osoba/den, nebo plnou penzi 270 Kč/osoba/den.
 • Děti bez přistýlky do 3 let zdarma.
 • Turistická taxa 10 Kč/noc není zahrnuta v ceně kuponu.
 • Check-in od 14:00, check-out do 10:00.
 • Spojováním kuponů si pobyt můžete prodloužit.
 • Více informací na www.penzionzralok.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena