515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lyžařské pobyty na horách na Slovensku

Už se těšíte, až v vytáhnete ze sklepa lyže nebo snowboard a vyrazíte na svah? Pořád ještě váháte, kam byste letos vyrazili? Zkuste lyžování na Slovensku. Zdejší horská střediska můžou směle konkurovat těm alpským, a navíc se tu budete cítit skoro jako doma.

×zrušit filtry
zobrazena 1 sleva

Levné lyžování na Slovensku pro každého

Navštivte hornaté Slovensko, kde najdete sjezdovku snad u každé podhorské vesničky! Více jak tisíc sjezdovek nabízí zábavu pro zkušené lyžaře i pro začátečníky. Pobyty na slovenských horách si navíc můžete zpříjemnit návštěvou některého z termálních koupališť v podhůří, jmenujme třeba Aquapark Tatralandia nebo Bešeňová. Vyberte si u nás a určitě budete spokojeni!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám užít si lyžování na Slovensku se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty