515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lyžařské pobyty na horách v Itálii

Jezdíte do Itálie jen v létě? To je ale škoda, protože tahle jihoevropská země nabízí nejen nádherné prosluněné pláže a města plná památek, ale také horské masivy s kilometry úžasných sjezdovek. Lyžování v Itálii uspokojí náročné lyžaře i rodiny s dětmi. Vyzkoušejte to i vy!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Levné lyžování v Itálii pro každého

Lyžování v Alpách si nemusíte užít jen v Rakousku nebo ve Francii. Na severu Itálie, v Jižním Tyrolsku, vás čeká víc jak  1200 km sjezdovek. Když to zkombinujete se zdejší skvělou kuchyní, pohostinnými lidmi a ubytováním v penzionech přímo na svazích hor, máte tip na dokonalou zimní dovolenou. U nás si navíc můžete vybrat zimní pobyt za skvělé ceny, tak neváhejte!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám užít si lyžování v Itálii se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty