515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lyžařské pobyty na horách v Česku

Ladovská zima, děti a sáně, zpívá pan Nohavica. Určitě se vám vybaví některá ze starých kreseb, krajina pokrytá sněhem, zaváté chalupy, rozesmáté děti, které staví sněhuláka. Tenhle krásný obrázek si můžete užít, pokud se vypravíte na zimní dovolenou do Krkonoš, Jeseníků nebo jiných českých hor. A není to rozhodně zábava jen pro děti. Sjezdovky na Pradědu, ve Špindlu nebo na Špičáku si totiž užijí i nároční lyžaři.

×zrušit filtry
zobrazeny 4 slevy

Levné lyžování v Česku pro každého

Zasněžené svahy hor s upravenými sjezdovkami, desítky kilometrů běžkařských tras, které vás zavedou na romantická místa. To všechno si můžete užít, pokud svou zimní dovolenou strávíte na českých horách. Ať už si vyberete světově proslulé Krkonoše, malebnou Šumavu nebo tajemné Krušné hory, určitě to bude stát za to.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám užít si lyžování v Česku se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty