515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Krušné hory pro DVA na 3 dny s lyžováním
Pobyt pro DVA a dítě do 9-ti let ZDARMA na 3 dny v Hotelu Lázeňský vrch*** kousek od Krušných hor nabízí vyžití pro milovníky lyžování. Užijte si snídani každé ráno, volné vstupy do bazénu a noční lyžování nebo láhev vína gratis!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory pro DVA na 3 dny s lyžováním

-40 %
Krušné hory pro DVA na 3 dny s lyžováním
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Lázeňský vrch
Valdštejnská 2179
436 01 Litvínov

www.lazenskyvrch.royalhotels.cz
tel. +420 476 701 320
e-mail recepce@hotellitvinov.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Krásy hor, atmosféra města

Litvínov nabízí ideální kombinaci pro všechny, co milují lyžování, ale zároveň se nechtějí zavřít do horské chaty, ale radši tráví volný čas ve městě, kde se pořád něco děje. Ubytujte se v Hotelu Lázeňský vrch*** a užijte si všechny výhody pobytu se zázemím moderního hotelu.

Moderní hotel přímo v centru

Hotel Lázeňský vrch nabízí moderní pokoje zařízené v hřejivých barvách tak, abyste se tam cítili dobře a mohli relaxovat po dlouhém dni na svazích hor nebo ve městě.

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, TV a kuchyňkou. Na vyžádání pro Vás hotel zajistí navíc třeba taxi, buzení na pokoji nebo donášku jídla na pokoj. Za menší příplatek jsou vítáni i Vaši domácí mazlíčci.

Součástí Vašeho pobytu jsou snídaně formou bufetu každé ráno. Obdržíte také lahev vína zdarma a můžete využít 2 volné vstupy do krytého bazénu. Lyžaře zajisté potěší 2 poukazy na noční lyžování. Pokud nelyžujete, můžete si místo toho užít toto lahodné menu: podávat se bude domácí paštika s hruškami zalitá sádlem a opékaná bagetka, plněný kuřecí steak supreme se sýrem a šunkou a jako dezert horký jablečný závin s vanilkovým přelivem, oříšky a šlehačkou.

Vánoční Litvínov

Město Litvínov se rozkládá na jižním úpatí mostecké části Krušných hor, které jsou jeho výraznou dominantou. Severozápadní část hor proslula svým bohatstvím rud a hutnictvím. Ve vánočním období město pořádá plno kulturních akcí, představení, koncertů a výstav s vánoční tematikou. Navštívit můžete také Zámek Valdštejnů nebo kostel sv. Michaela.

Ideální podmínky pro lyžování na hranicích Česka a Německa

Kam vyrazit za sportovním vyžitím? Krušné hory najdete přímo na hranicích s Německem. Proto se není čemu divit, že pohraniční ski areály nabízejí svým návštěvníkům možnost výhodného lyžování v Německu. Například Ski areál Klínovec již po několik let spolupracuje s německým Ski Oberwiesenthal. Díky tomu si můžete užít 27 km sjezdovek v Německu s výhodnou dvoudenní permanentkou. Mimochodem, ski Klínovec je největším ski areálem v Krušných horách!

Super lyžování si užijete také ve Sportareálu Klíny se čtyřmi sjezdovkami, snowparkem, lyžařskou školou, ale i horolezeckou stěnou a fitness. Na běžky je ideální běžecký areál Dlouhá Louka.

Do Německa za nevšedními zážitky

Zdají se Vám české památky fádní a nudné? Díky dobře situované oblasti Krušný hor můžete navštívit jejich německou stranu. Pouze 5km od bývalého hraničního přechodu leží obec Steinbach, v které se zastavil čas. Uvidíte zde skutečné parní lokomotivy, historické vagóny, staré budovy a dobové kostýmy.

Romantická projížďka starou lokomotivou utiší i věčné mrzouty. Během jízdy se můžete občerstvit grilovanými specialitami, sladkostmi, ale i točeným pivem a limonádou. Mezitím co se budete kochat zimní krajinou, teplo z kamínek Vás bude příjemně hřát. Jízdenku lze zakoupit v českých korunách a dokonce je pro Čechy levnější než pro Němce!

A nevšední zážitky na Vás nečekají jen v Německu - poblíž obce Český Jiřetín najdete unikátní pilířovou vodní nádrž Fláje, která je jediná svého druhu v Česku!


Doplňující informace

  • Kupon je možné uplatnit od 22.11.2013 do 30.3. 2014.
  • Pobyt rezervujte dopředu na e-mailu recepce@hotellitvinov.cz nebo tel.  +420 476 701 320.
  • Dítě do 9 let zdarma.
  • Přistýlka za 400 Kč.
  • Domácí mazlíček za 200 Kč/noc (při více zvířatech za každé další 100 Kč/noc)
  • Pokoj je nutné opustit do 10.00 hod nebo později po domluvě s hotelem.
  • Více informací na www.lazenskyvrch.royalhotels.cz.
nabídka byla ukončena