515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí
Pobyt v Kysuckých Beskydech pro DVA 3 dny v Hotelu Husárik**** jen kousek od českých hranic. S NEOMEZENÝM vstupem do bazénu, bohatou polopenzí a nespočtem dalších aktivit. Užijte si zimu v krásné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Kysuce

Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí

-50 %
Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
tel. +421 414 334 766
email: recepcia@hotelhusarik.sk

Dokonalá relaxace v okouzlující kysucké přírodě

Pokud hledáte dokonalé spojení nádherné přírody vhodné k perfektní relaxaci s luxusním ubytováním, komfortem a skvělými službami, můžete se radovat - právě jste našli. Vydejte se do Hotelu Husárik**** v malebné kysucké přírodě.

Jako třešničku na dortu plném aktivního odpočinku si vychutnáte neomezeně bazén a projedete se na saních tažených koněm jako v pohádce.

Luxusní Hotel Husárik****

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m n.m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Hotel Husárik svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Vynikající polopenze a další skvělé zážitky

Součástí Vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny. V případě Vašeho zájmu může být jedna z večeří ve formě bavorských specialit a s šálkem něčeho na zahřátí.

Kysucké přírody si také užijete při projížďce na saních tažených koněm. Dále je na Vás, zda zvolíte radši jízdu na bobech v nedalekém lyžařském areálu Snow Paradise Velka Rača nebo si radši půjdete zalyžovat se slevou 30%.

Bazén neomezeně a další aktivity v okolí

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátního hotelového bazénu, který vypadá, jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnosti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu, s vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení atmosféry. 

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax Vám poskytne také vířivka nebo sauna (za příplatek).

A kam se vydat za zajímavostmi do okolí?

 • V Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také dospělé.
 • Navštivte také skanzen Vychylovka s muzeem kysovské vesnice.
 • Za sportem se můžete vydat do Snow Parku Velká Rača Oščadnica. Rozhodně se podívejte na POHYBLIVOU MAPU, ať víte na co se těšit!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 7.1. do 31.3.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: +421 414 334 766 nebo emailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Varianta A - 3920 Kč - 3 dny (2 noci) pro dva, 2x snídaně formou švédských stolů pro dva, 2x večeře pro dva, volný vstup do bazénu a fitness centra po celou dobu pro dva, sleva 30% na třídenní skipas nebo 1x jízda na bobové dráze pro dva, 1x jízda na saních tažených koněm.
 • Varianta B - 5740 Kč - 4 dny (3 noci) pro dva, 3x snídaně formou švédských stolů pro dva, 3x večeře pro dva, volný vstup do bazénu a fitness centra po celou dobu pro dva, sleva 30% na třídenní skipas nebo 1x jízda na bobové dráze pro dva, 1x jízda na saních tažených koněm.
 • Variantu zvolíte při objednávání kuponu.
 • Dítě do 3 let zdarma na přistýlce (jen ubytování).
 • Dítě 4 - 15 let za příplatek 5 EUR/noc včetně stravy.
 • Pobyt starších dětí po domluvě na recepci hotelu.
 • V ceně není zahrnut městský poplatek.
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena