515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí
Pobyt v Kysuckých Beskydech pro DVA 3 dny v Hotelu Husárik**** jen kousek od českých hranic. S NEOMEZENÝM vstupem do bazénu, bohatou polopenzí a nespočtem dalších aktivit. Užijte si zimu v krásné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Kysuce

Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí

-50 %
Zimní pobyt pro DVA v luxusním hotelu v Kysuckých Beskydech s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
tel. +421 414 334 766
email: recepcia@hotelhusarik.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dokonalá relaxace v okouzlující kysucké přírodě

Pokud hledáte dokonalé spojení nádherné přírody vhodné k perfektní relaxaci s luxusním ubytováním, komfortem a skvělými službami, můžete se radovat - právě jste našli. Vydejte se do Hotelu Husárik**** v malebné kysucké přírodě.

Jako třešničku na dortu plném aktivního odpočinku si vychutnáte neomezeně bazén a projedete se na saních tažených koněm jako v pohádce.

Luxusní Hotel Husárik****

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m n.m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Hotel Husárik svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Vynikající polopenze a další skvělé zážitky

Součástí Vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny. V případě Vašeho zájmu může být jedna z večeří ve formě bavorských specialit a s šálkem něčeho na zahřátí.

Kysucké přírody si také užijete při projížďce na saních tažených koněm. Dále je na Vás, zda zvolíte radši jízdu na bobech v nedalekém lyžařském areálu Snow Paradise Velka Rača nebo si radši půjdete zalyžovat se slevou 30%.

Bazén neomezeně a další aktivity v okolí

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátního hotelového bazénu, který vypadá, jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnosti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu, s vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení atmosféry. 

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax Vám poskytne také vířivka nebo sauna (za příplatek).

A kam se vydat za zajímavostmi do okolí?

 • V Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také dospělé.
 • Navštivte také skanzen Vychylovka s muzeem kysovské vesnice.
 • Za sportem se můžete vydat do Snow Parku Velká Rača Oščadnica. Rozhodně se podívejte na POHYBLIVOU MAPU, ať víte na co se těšit!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 7.1. do 31.3.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: +421 414 334 766 nebo emailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Varianta A - 3920 Kč - 3 dny (2 noci) pro dva, 2x snídaně formou švédských stolů pro dva, 2x večeře pro dva, volný vstup do bazénu a fitness centra po celou dobu pro dva, sleva 30% na třídenní skipas nebo 1x jízda na bobové dráze pro dva, 1x jízda na saních tažených koněm.
 • Varianta B - 5740 Kč - 4 dny (3 noci) pro dva, 3x snídaně formou švédských stolů pro dva, 3x večeře pro dva, volný vstup do bazénu a fitness centra po celou dobu pro dva, sleva 30% na třídenní skipas nebo 1x jízda na bobové dráze pro dva, 1x jízda na saních tažených koněm.
 • Variantu zvolíte při objednávání kuponu.
 • Dítě do 3 let zdarma na přistýlce (jen ubytování).
 • Dítě 4 - 15 let za příplatek 5 EUR/noc včetně stravy.
 • Pobyt starších dětí po domluvě na recepci hotelu.
 • V ceně není zahrnut městský poplatek.
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena