515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Luxusní venkovský odpočinek v Oderských vrších u Jeseníků
Pobyt v klidné venkovské lokalitě Oderské vrchy u Jeseníků ve zrekonstruovaném mlýně na 3 a více dní pro dva. Polopenze, místní pivo Mlynář, oxygenoterapie, zimní sporty,....
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Luxusní venkovský odpočinek v Oderských vrších u Jeseníků

-60 %
Luxusní venkovský odpočinek v Oderských vrších u Jeseníků

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Davidův Mlýn*** Superior
Staré Těchanovice č. 46
749 01 Staré Těchanovice

www.daviduvmlyn.cz
Tel:  552 308 389
E-mail: recepce@daviduvmlyn.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinková dovolená v oblíbené lokalitě Oderské vrchy-Jeseníky

Poznejte krásnou zimní či jarní přírodu Oderských vrchů i Jeseníků, ubytujte se v příjemném stylovém hotelu vzniklém rekonstrukcí starého mlýna a užijte si skvělou dovolenou - ve dvou nebo s celou rodinou. Můžete relaxovat v hotelu, poznávat naše hrady a zámky nebo se jen tak toulat, kam vás nohy ponesou. S variantou B a D zajistíte zábavu i pro vaše ratolesti  - návštěvu klubu malých mlynářů. 

Odpočinková dovolená v oblíbené lokalitě

Davidův Mlýn*** Superior nabízí pokoje i apartmány

Davidův Mlýn*** Superior se nachází nedaleko Kružberské přehrady, v krajině příjemné pro oko i pobyt. Nabízí ubytování jak ve dvou - až třílůžkových pokojích, tak v apartmánech. 

Davidův Mlýn*** Superior

Pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a internetem. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s indukční varnou deskou, nádobím, televizorem, pohovkou, koupelnou a internetem.

Pokoje i apartmány jsou plně vybaveny

Pokojový interiér

Polopenze ve stylové restauraci

V penzionu je k dizpozici restaurace Vážka, ve které máte s tímto balíčkem zařízenou polopenzi. Restaurace se nachází v přízemí bývalého mlýna a je zrekonstruována stylově se snahou zachovat původní mlýnskou atmosféru. Připravují se zde nejen rybí speciality, ale i další pestrý výběr chutných pokrmů. 

Stylová restaurace

V chladnějších dnech celkovou atmosféru dokresluje hořící krb. O váš komfort se postará profesionální a vstřícná obsluha. Za teplých jarních večerů můžete využít i venkovní posezení restaurace nebo si udělat grilovací večer ve venkovním altánu.

Venkovní posezení restaurace

Venkovní altán vhodný pro grilování

Jedinečné pivo z Davidova Mlýna

Mlynář je speciální polotmavé 13% pivo, vyznačující se chuťovou plností s jemnou karamelovou příchutí, dobrým řízem, bohatou pěnou, příjemnou hořkostí a chmelovou vůní. Dárek pro vás - každý návštěvník nad 18 let dostane na uvítanou malý dárek - 0,3l piva Mlynář! 

Jedinečné pivo z Davidova Mlýna

Pokud přijedete mezi 3. 2. až 31. 3. 2015, zažijete gastronomickou akci "Zimní mastná huba" plnou zimních specialit - od hovězích žeber po tatarský biftek, samozřejmě s pivem Mlynář.

Wellness i sportovní vyžití

Díky kuponu se můžete oba těšit na regenerační procedury - 1x inhalaci Vincentky a 1x oxygenoterapii. Wellness centrum dále nabízí také dvě sauny, finskou a solnou, ve kterých se o navození příjemné atmosféry postará jemné, měnící se osvětlení. Vyhřívaná venkovní vířivka nabízí příjemnou relaxaci pod večerní oblohou i v chladnějších měsících. Ceník naleznete zde.

Relaxujte ve wellness

I při nepřízni počasí budete mít o zábavu postaráno. Díky kuponu budete mít k dispozici na 1 hodinu pronájem tělocvičny (zdarma vám zapůjčí badmintonové rakety, míče či pálky na stolní tenis). Zdarma budete moct využít zamrzlého rybníku k bruslení, díky umělému osvětlení i večer. Těšit se můžete i na strojově upravované běžkařské trasy.

Zabruslete si na zamrzlém rybníce

Davidův mlýn a jeho tři rybníky poskytují možnost všem rybářům i nerybářům. Z důvodu revitalizace budou dva menší pstruhové rybníky do 15. 3. 2015 vypuštěny. Rybářům s vlastním vybavením je k dispozici velký rybník s velkými rybami od kaprů, přes candáty, štiky až po sumce. Na tomto rybníku je možnost chytat na rostlinnou návnadu s celodenní povolenkou ve výši 150 Kč. 

Na své si přijdou i rybáři

Na výlet do Přírodního parku Moravice

Přírodní park Moravice nabízí krásnou přírodu s kopcovitým terénem, listnaté a jehličnaté lesy a čisté ovzduší. Výjimečně čistý vzduch v Přírodním parku Moravice působí léčivě na duševní vyčerpání, alergie a celkovou regeneraci organismu. Parkem prochází řada pěších turistických tras:

 • K nejvýznamnějším patří mezinárodní trasa "E3" Eisenach-Praha-Budapešť, procházející pod Kružberkem nejkrásnějšími partiemi řeky Moravice (červená turistická značka) až do Hradce nad Moravicí, odkud pokračuje přes Březovou do Fulneku (modrá značka). 
 • Pestrý a zajímavý okruh kolem Hradce nad Moravicí s romantickými výhledy na zámek a jeho okolí je známý jeko "Bezručova stezka" (20km, žlutá značka).
 • Poutní místo Maria Talhof je přístupné pěšky z Filipovic po modré turistické značce a nebo z Melče po žluté turistické značce.

Na výlet do Přírodního parku Moravice

Další tipy na výlet

V této oblasti se opravdu nudit nebudete. Můžete si udělat příjemnou procházku ke Kružberské přehradě, zajet se tam dá i autem. Její stavba započala roku 1948 a byla dokončena o 7 let později. Vodní nádrž je známá také díky tomu, že se zde natáčel seriál Velké sedlo. 

Pokud je libo trošku historie a napětí, můžete se vydat na průzkum k nedaleké zřícenině hradu Vikštejn. Celý areál hradu je volně přístupný po celý rok. Zajímavostí hradu Vikštejn jsou zachovalé sklepní prostory, které dýchají atmosférou starých času. A kdo ví, třeba zde potkáte i bílou paní.

Zřícenina hradu Vikštejn

Okolí Davidova mlýna je oblastí s bohatou historií těžby břidlice. Nedávno vybudovaná břidličná stezka, Dědictví břidlice, která vás provede kolem starých lomů, je opravdovou raritou. Navštívit můžete také muzeum nebo imaginárium. Krajina břidlice vám přinese nejen poučení,ale provede vás i tichou a malebnou oblastí Oderských vrchů a údolí Moravice.

Užijte si skvělou dovolenou

V prezentaci byla použita fotografie autora Prazak. Autorovi děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 26 .1. do 2 .4. 2015.
 • Rezervace na čísle 552 308 389 nebo e-mailem recepce@daviduvmlyn.cz.
 • Variantu pobytu vybíráte ve druhém kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě) - VARIANTA A+B:
  • Děti 4-15 let za 300 Kč/noc s polopenzí.
  • Další osoba starší 15 let 400 Kč/noc s polopenzí.
 • Příplatky (platí se na místě) - VARIANTA C+D:
  • Děti 4-15 let za 100 Kč/noc s polopenzí.
  • Další osoba starší 15 let 200 Kč/noc s polopenzí.
 • K variantě B a D lze přiobjednat nedělní noc za speciální cenu 500 Kč/pobyt bez nároku na stravu.
 • Turistická taxa 10 Kč/osoba/den.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
 • Domácí mazlíček zdarma, všude přístup na vodítku.
 • Více informací na www.daviduvmlyn.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena