515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Luxusní Kysucké Beskydy pro DVA na 3 dny s wellness a balíčkem aktivit
Pobyt plný luxusu v Hotelu Husárik**** v Kysuckých Beskydech na Slovensku pro DVA s vynikající polopenzí a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a fitness! V nabídce také varianta s balíčkem zajímavých aktivit. To vše jen 20 minut od českých hranic!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Kysuce

Luxusní Kysucké Beskydy pro DVA na 3 dny s wellness a balíčkem aktivit

-50 %
Luxusní Kysucké Beskydy pro DVA na 3 dny s wellness a balíčkem aktivit

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 48 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 7. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
Tel.: +421 414 334 766
E-mail: recepcia@hotelhusarik.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní pobyt v kysucké přírodě

Chcete si odpočinout od stresu? Pak je pro vás Hotel Husárik**** to pravé. Obdivujte krásy Kysuckých Beskyd, které ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Užijete si bazénu, ochutnáte místní speciality a poznáte blízké malebné okolí.

Hotel Husárik****

Horský Hotel Husárik****

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m n. m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Komfortně vybavený pokoj

Hotel Husárik**** svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Luxusní vybavení

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi připojení a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Hotelový interiér

Vynikající polopenze ve stylové restauraci

Součástí vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny.

Stylová restaurace

Unikátní bazén a fitness neomezeně

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátního hotelového bazénu, který vypadá, jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnosti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu se vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení romantické atmosféry.

Unikátní bazén

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax vám poskytne také vířivka a sauna. K dispozici vám je mimo jiné i tenisový kurt s umělým povrchem a mnoho dalšího.

Relaxujte v sauně

Zábavný program pro každého

Pokud si pro svůj pobyt v Hotelu Husárik**** zvolíte variantu B, těšit se můžete na balíček aktivit, u kterých se nudit rozhodně nebudete!

Muži během pobytu absolvují hodinu vaření - cooking class, a to pod vedením šéfkuchaře. Během kurzu se dozvíte vše o správné přípravě těch nejchutnějších steaků, takže vaši drahou polovičku po tomto pobytu svými nově nabytými schopnostmi jistě mile překvapíte!

Naučte se ten nejlepší steak

Pro ženy je přichystána jedna hodina aquaerobicu pod odborným dohledem cvičitelky. Že jste o tomto sportu ještě neslyšeli?

Jedná se o vysoce účinnou pohybovou aktivitu (prováděnou ve vodě) udržující fyzickou kondici. Voda totiž klade odpor ve všech směrech, kterými se během cvičení pohybujete. Při cvičení navíc neustálým vyrovnáváním těžiště posilujete jak břišní, tak i zádové svaly.

Užijte si romantickou dovolenou

O zajímavé zážitky, jenž si z těchto kurzů odnesete, se pak můžete podělit při společné lehké turistice spojené s piknikem.

A kam se vydat za zajímavostmi do okolí?

 • V Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také pro dospělé!
 • Navštivte také skanzen Vychylovka s Muzeem Kysovské dediny a kaštieľ v Radoli.
 • Máte-li rádi adrenalin, pak zkuste aktivity ve Velké Rači, třeba bobovou dráhu, trampolíny nebo lanový park.
 • Na cyklo-výlet je ideální vydat se po Beskydsko-javornické cyklo magistrále, díky které se po mnoha trasách podíváte po slovenských i českých horách.

Historická železnice


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 7. 4. 2015 do 7. 7. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 414 334 766 nebo
  na e-mailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 3 759 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 3 dny (2 noci) s BALÍČKEM AKTIVIT
   za 4 139 Kč
 • Dítě do 5 let ZDARMA.
 • Hodina aquaaerobicu pro ženy se koná při minimálním počtu 5 žen. Nekoná se ve středu.
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena