515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Slovensko
Luxusní apartmán v Tatrách až pro 6 osob
Pobyt v srdci Tater až pro 6 osob na 4 nebo 5 dnů se snídaněmi, menu a wellness. Dovolená pro širší rodinu nebo skupinu kamarádů. K dispozici jen 100 kuponů.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

Luxusní apartmán v Tatrách až pro 6 osob

-63 %
Luxusní apartmán v Tatrách až pro 6 osob
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2011

Kde uplatnit voucher

The Bears Apartments
Tatranská Lomnica 88
059 60 Vysoké Tatry
tel.: +421 911 510 583
e-mail: umedveda.sk@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Přijměte pozvání do nejvyhledávanější turistické lokality - přímo do srdce Vysokých Tater - Tatranské Lomnice. Čeká Vás ubytování v šestilůžkových luxusních apartmánech The Bears Apartments na 3 nebo 4 noci (na pobyt je možné nastoupit od čtvrtka do neděle (3 noci) nebo od neděle do čtvrtka (4 noci) včetně bohaté snídaně formou švédských stolů a wellness balíku pro pobyty s nástupem v neděli.

Uvedená cena i služby jsou za celý apartmán, lhostejno jestli v něm budou spát 2 osoby nebo až 6 osob. Můžete se těšit na ubytování na úrovni - čeká Vás apartmán, který má zařízený kuchyňský kout včetně myčky, balkón, TV a sociální zařízení. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi, skupinu kamarádů a nebo pro až 3 páry. Apartmán má tři místnosti - dvě samostatné ložnice vždy se dvěmi lůžky a obývací místnost s pohodlnou rozkládací pohovkou.

V areálu The Bears Apartments naleznete wellness centrum. V rámci pobytu s nástupem v neděli můžete využít například vířivku, saunu, odpočívárnu nebo i fitness. Pokud to stihnete, můžete využít klidně všechny tyto služby! A to se hodí hlavně po náročné túře po překrásných Vysokých Tatrách!

Apartmány jsou vyhlášené i místní stylovou restaurací Poľovnícka reštaurácia, kde můžete kromě Vašich každodenních snídaní formou švédských stolů strávit příjemný večer při oblíbené živé cimbálové muzice a grilovaných specialitách. Restauraci je možné využít i na celodenní stravování s kompletním denním menu se zákuskem 7 dní v týdnu od 2,35 do 3,10 Euro. 

Pro děti je připravený nafukovací skákací hrad a dětské hriště. 

Tipy na výlet

Skalnaté pleso, Lomnické sedlo či Lomnický štít byste si neměli nechat ujít. Navíc kousek od apartmánu je dolní nástupní stanice lanovky na Lomnický štít. K výletům můžete použít Tatranskou lanovou dráhou

Velice oblíbené je i Aquacity Poprad vzdálené jen 11km s jedinečnou laser show a největší vodní areál na Slovensku - Tatralandia.

 


Doplňující informace

  • POZOR: Maximální počet kuponů omezen na 100ks!
  • kupon je možné uplatnit od 3.7.2011 až do 30.10.2011
  • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle +421 911 510 583 nebo na mailu umedveda.sk@seznam.cz
  • je možné koupit více kuponů, a pobyt si tak prodloužit
  • více informací na www.thebears.sk
nabídka byla ukončena