515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Luxus pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku
Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Husárik**** v malebné kysucké přírodě na severozápadě Slovenska jen kousek od českých hranic. S bohatou polopenzí, NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a fitness, se zapůjčením kol a piknikem v nádherné přírodě.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Kysuce

Luxus pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku

-51 %
Luxus pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 89 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
tel. +421 414 334 766
email: recepcia@hotelhusarik.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dokonalá relaxace v okouzlující kysucké přírodě

Pokud hledáte dokonalé spojení nádherné přírody vhodné k perfektní relaxaci s luxusním ubytováním, komfortem a skvělými službami, můžete se radovat - právě jste našli. Vydejte se do Hotelu Husárik**** v malebné kysucké přírodě. Jako třešničku na dortu plném aktivního odpočinku si vychutnáte neomezeně bazén a zajdete si na piknik!

Luxusní Hotel Husárik****

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m.n.m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Hotel Husárik svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Vynikající polopenze i piknik v kysucké přírodě

Součástí Vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny. V případě Vašeho zájmu může být jedna z večeří ve formě bavorských specialit a se sklenicí piva.

Kysucké přírody se také užijete na pikniku, kdy Vám hotel do piknikového koše nabalí spoustu dobrot včetně nápojů a Vy si je můžete vychutnat na některé z mítinek či paloučků, kterých je v okolích lesích spousta.

Součástí tohoto jarního balíčku jsou navíc skvělé aktivity pro pány i dámy. Zatímco pánové se pod dohledem kuchařů naučí připravovat různé marinády a omáčky ke grilovanému masu, dámy s profesionálkou zjistí, jak vázat květiny či vyrábět šperky. Nebude chybět ani občerstvení (pánové víno a dámy káva) a příjemná společnost.

Bazén neomezeně a další aktivity v okolí

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátní hotelového bazénu, který vypadá jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnoti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu s vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení atmosféry. 

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax Vám poskytne také vířivka (za příplatek). K dispozici vám je také tenisový kurt s umělým povrchem, půjčovna čtyřkolek a mnoho dalšího.

 

Okolí hotelu je jako dělané na turistické a cyklo výlety - pro druhou variantu Vám v hotelu budou zapůjčeny kola, díky kterým můžete poznat blízké i vzdálené okolí. Na cyklovýlet je ideální vydat se Beskydsko-javornické cyklo magistrále, díky které se po mnoha trasách podíváte po slovenských i českých horách.

A kam se vydat za zajímavostmi do okolí?

 • v Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také dospělé
 • navštivte také skanzen Vychylovka s muzeem kysovské vesnice
 • máte-li rádi adrenalin, pak zkuste aktivity ve Velké Rači, třeba bobovou dráhu, trampolíny nebo lanový park

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 19.4. do 30.6.2013.
 • Rezervace pobytu na tel: +421 414 334 766 nebo emailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Dítě do 5 let zdarma na přistýlce.
 • Pobyt starších dětí po domluvě na recepci hotelu.
 • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) za příplatek 1550 Kč/2 osoby/ubytování, strava a zapůjčení kol (ve 2. kroku objednávky).
 • V ceně není zahrnut městský poplatek
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena