515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Týden u Lipna v nově zrekonstruované Chatě Hůrka
Báječný týdenní pobyt pro DVĚ až ČTYŘI osoby v nově zrekonstruované slunné Chatě Hůrka u Lipenského jezera – Jihočeského moře. Cyklostezky hned u chaty a nádherná příroda! Jen 9 kuponů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Týden u Lipna v nově zrekonstruované Chatě Hůrka

-56 %
Týden u Lipna v nově zrekonstruované Chatě Hůrka
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Chata Hůrky
Hůrky 106
Horní Planá

www.chatahurky.estranky.cz
tel.: 728 998 885
e-mail: chataulipna@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Skvělá dovolená ve slunné chatě na břehu Lipna

Čas neúprosně letí a tak se Vám může stát, že si zapomenete zajistit letní dovolenou. Co teď? U nás tohle není problém - máme pro Vás, Vaši rodinu či přátele perfektní nabídku na týdenní dovolenou hned na břehu Lipna! 

Ubytování ve slunné chatě a cyklostezky tvoří super kombinaci pro dovolenou s rodinou či přáteli, na kterou jen tak nezapomenete. Ale neváhejte dlouho - k dispozici jen 9 kuponů!

Stylová, nově zrekonstruovaná Chata Hůrka 

Chata se nachází v obci Hůrka mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou. Z chaty je pěkný výhled na jezero Lipno, které v létě nabízí kvalitní koupání.

Chata je nově zrekonstruovaná a stylově vybavena. V přízemí chaty se nachází předsíň se šatní stěnou, vybavená moderní kuchyň s jídelnou, ledničkou, se sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Dále v přízemí najdete moderní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovou skříňkou a WC jsou oddělené). V prvním poschodí se nachází prostorná obývací ložnice se stolem, dvěma křesly, skříní a televizí.  

Nejedná se o samotu, ale o úplné soukromí, chata se nachází v klidné chatové oblasti. Parkoviště a uzamykatelný prostor na úschovu kol se nachází u chaty.

Léto u Lipna

Dovolená u Lipna Vás okouzlí svou krásou a širokými možnostmi trávení volného času po celý rok. Chata se nachází ve vyhledávaném koutě Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumavy, což Vám zajišťuje pobyt v jedné z nejčistších oblastí Česka.

Čistá voda Lipenské přehrady v létě vybízí ke koupání a vodním radovánkám. Pokud preferujete zábavu v aquaparku, navštivte Aquaworld Lipno.

Večer přijde vhod venkovního posezení s ohništěm přío u Chaty Hůrka. Pobyt u Lipna je prostě ideální rodiny s dětmi, rybáře, cyklisty i turisty (50 m od chaty se nachází cyklistická stezka). Prostě pro všichny milovníky pobytu v přírodě!

Šumava na kole nebo pěšmo

Jen 50 metrů od Chaty Hůrka začínají cyklostezky, která Vás provedou po celé Šumavě. Kam se vydat?

Nejvýznamnější cyklotrasou je šumavská cyklostezka, vedoucí z Vyššího Brodu přes Lipno nad Vltavou po levém břehu Lipna až do Nové Pece. U Chaty se na ní můžete napojit a dojet třeba do Frymburku, kde můžete relaxovat ve wellness censtru.

Na kole se můžete vydat až do Bavorského lesa, kde na Vás, vyjma nádherných panoramat, čeká také minizoo (Schwellhäusl),muzeum zvěře (Regenhütte) nebo bývalá sklářská osada (Ludwigsthal).

Kam ještě na výlet?

Co třeba do Vyššího Brodu? Město je turisticky velmi atraktivní - nachází se v něm například cisterciácký Vyšebrodský klášter a začíná zde díky Lipnu prakticky neustále splavný úsek toku Vltavy, který je nejatraktivnější vodáckou trasou v České republice.

Pro výletníky jsou samozřejě velmi atraktivní i Jižní Čechy. Snad není nutné připomínat návštěvu Českého Krumlova, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO či romantický zámek Hluboká nad Vltavou, taktéž zapsaný na seznamu UNESCO.

A co teprve Třeboň se svými rybníky, Holašovice s typickou architekturou selského baroka či hora Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen? Šumava, Lipno i Jižní Čechy Vám nabízí pestrý mix přírody, sportu, kultury i histoie, který stojí za to využít!


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v termínech 4. 5. – 15. 6. 2013, od 31.8. – 7.9. a od 14.9. - 28. 10. 2013. Pobyt od soboty do soboty.
 • Počet kuponů je omezen na 9! Obsazenost chaty si můžete zkontrolovat zde.
 • Rezervace termínu PŘED nákupem kuponu tel. čísle:  728 998 885 nebo e-mailu chataulipna@seznam.cz. Po zakoupení kuponů prosím nahlaste číslo kuponu.
 • Cena platí při ubytování max. pro 4 osoby na týden, za každou další osobu činí doplatek 200,- Kč/os.noc, dítě do 12 let 100,- Kč/dítě/noc.
 • Děti do 1 roku zdarma.
 • Domácí zvířata za 500 Kč/pobyt
 • V ceně také 50 kW elektřiny (za další spotřebované kW doplatek 1kW/7 Kč).
 • Na místě platba turistických poplatků (21 Kč/dospělá os/noc).
 • V den nástupu se na místě vybírá vratná kauce 2 000 Kč, která se po ukončení pobytu hostům vrátí.
 • Při topné sezóně v měsíci říjnu 150 Kč/koš dřeva.
 • více informací na www.chatahurky.estranky.cz
nabídka byla ukončena