515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3/4 dny s wellness
Luxusní pobyt na břehu jezera Lipno pro DVA na 3 nebo 4 dny v Hotelu Orsino****. Polopenze, bazén, sauna a zapůjčení loďky - vše v nádherném prostředí a lokalitě nabité zajímavostmi! Platnost až do listopadu.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3/4 dny s wellness

-49 %
Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3/4 dny s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 116 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Kongresové centrum ORSINO
Volarská 212
Horní Planá 382 26

www.hotelorsino.cz
tel.: +420 381 001 700
e-mail: rezervace@orsino.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní pobyt s výhledem na Lipno

Pohoda, luxus, nabitý balíček aktivit, výhled na třpytící se hladinu Lipna a lokalita nabitá zajímavostmi...Co víc si přát? Snad už jen super cenu a tu pro Vás máme také! 

Pro perfektní dovolenou - Hotel Orsino****

Hotel Orsino**** se nachází na samém břehu Lipenské přehrady v obci Horní Planá. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které Vám dovolenou v tomto moderním hotelu ještě zpříjemní.

Hotel nabízí ubytování ve třiceti luxusních, prostorných a vkusně zařízených pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu - najdete v nich koupelnu se sprchovým koutem a WC, telefon, TV, minibar, trezor a Wi-fi připojení k internetu.

Hotelový areál nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb od ubytování přes wellness po gastronomii. Poslední jmenované okusíte díky polopenzi, která je součástí balíčku. Hotel si zakládá na domácí kuchyni, takže Vaše bříška se mají na co těšit :-).

Moderní wellness centrum láká k relaxaci

V hotelu se nachází také nové, luxusní wellness centrum s vyhřívaným krytým bazénem, finskou saunou a relaxační zónou s polohovatelnými lehátky. V rámci balíčku si všeho užijete do sytosti. A pokud by relaxu přece jen bylo málo, využijte nabídku masáží

Pro aktivní odpočinek si zde můžete vypůjčit jízdní kola a vydat se na projížďku kolem jezera.

Romantika na loďce

Vedle odpočinku si pro Vás hotel v tomto balíčku připravil i trochu romantiky či zábavy na hladině Lipna - díky zapůjčení loděk na 2 hodiny se můžete vydat poznávat krásy tohoto jezera. 

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou – koupání, surfování, projížďky na lodičkách. Lipensko je unikátní spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen kousek od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety Vám ochotně poradí také personál hotelu. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce, s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vám možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou, přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamnější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meadry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historický střed města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou - a od Hotelu Orsino vzdáleny asi 25 km.

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál v okolí Hotelu Orsino:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m.n.m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu však neubral na zajímavosti.
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“ .
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.7. do 15.11.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 381 001 700 nebo emailu rezervace@orsino.cz.
 • Pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) zvolíte ve 2. kroku objednávky za příplatek 1220 Kč (celková cena pobytu 4170 Kč). Pobyt zahrnuje všechny služby, co pobyt na 3 dny.
 • Dítě do 3 let zdarma. Dětská postýlka zdarma.
 • Dítě od 3 do 12 let za 295Kč/noc s polopenzí, bazénem a loďkou.
 • Osoby nad 12 let za 495Kč/noc s polopenzí, bazénem a loďkou.
 • Domácí mazlíček – malé plemeno za 250 Kč/noc.
 • Domácí mazlíček – velké plemeno za 400 Kč/noc.
 • Více informací na www.hotelorsino.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena