515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Letní ubytování v Jizerských horách pro DVA na 4 dny
Odpočinková dovolená pro DVA na 4 dny v Hotelu PORTA aperta ve vyhlášeném turistickém středisku Josefův Důl v Jizerských horách. V ceně polopenze a minigolf. Perfektní výchozí bod pro výlety pěšky i na kole do krásné přírody Jizerek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Letní ubytování v Jizerských horách pro DVA na 4 dny

-40 %
Letní ubytování v Jizerských horách pro DVA na 4 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel PORTA aperta***
Josefův Důl č.118
Josefův Důl 468 44

www.hotelporta.cz
tel. 483 311 751, 731 652 673
email: info@hotelporta.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto v centru Jizerských hor

Pokud jste museli chvíli lovit v paměti, kde že se to ty Jizerské hory nacházejí, nemáte se za co stydět. Jizerky stojí trochu ve stínu sousedních Krkonoš - to však neznamená, že v nich není co k vidění. Právě naopak, je zde tolik přírodních i kulturních krás, že jednoznačně stojí za návštěvu! A s dnešní akcí na ubytování v Jizerských horách navíc za super cenu!

Léto v centru Jizerských hor 

Dveře Hotelu PORTA aperta otevřeny párům i rodinám s dětmi

Oblíbené turistické středisko Josefův Důl najdete přímo v centru Jizerských hor. V něm pak zavítejte do Hotelu PORTA aperta***, jehož příjemná atmosféra vás nadchne. Jak by taky ne, když název hotelu v překladu znamená "dveře otevřené" ;-)

Dveře Hotelu PORTA aperta otevřeny párům i rodinám s dětmi

O klid a pohodlí se postará útulně zařízený pokoj (k dispozici jsou dvou- a třílůžkové pokoje s možností přistýlky). Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a nechybí ani TV, minibar a telefon.

O klid a pohodlí se postará útulně zařízený pokoj

Hotel je nekuřácký a vhodný také pro rodiny s dětmi. Najdete v něm kavárnu a cukrárnu s dětským hracím koutkem, sklepní vinárnu i salonek.

Hotel je nekuřácký a vhodný také pro rodiny s dětmi

K odpočinku poslouží venkovní zahrada s ohništěm a dětským hřištěm, můžete si zde také zahrát ruské kuželky nebo zaposilovat.

K odpočinku poslouží venkovní zahrada s ohništěm a dětským hřištěm, můžete si zde také zahrát ruské kuželky nebo zaposilovat

Pokud byste si chtěli vyzkoušet cyklistiku v horách, 100 m od hotelu se nachází půjčovna, kde vám kolo poskytnou. Tenisté určitě využijí možnost pronájmu tenisových kurtů s umělou trávou.

Polopenze i minigolf součástí balíčku

K chození po horách je potřeba spousta síly, kterou vám dodá polopenze podávaná v hotelové restauraci. Kuchyně hotelu se specializuje na českou kuchyni. V kavárně si pak můžete pochutnat nejen na lahodné kávě a zákusku, ale také míchaných nápojích a zmrzlinových pohárech.

Polopenze i minigolf součástí balíčku

Součástí balíčku jsou také celé 2 hodiny na minigolfovém hřišti, které je součástí hotelového areálu. Najdete zde 18 jamek, které důkladně zabaví vás a popřípadě i vaše ratolesti.

Součástí balíčku jsou také celé 2 hodiny na minigolfovém hřišti, které je součástí hotelového areálu

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě či na letní terase.

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se vy i vaše děti na více než dvou stovkách exponátů poučíte o zajímavostech ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 

Léto plné zábavy v Jizerských horách

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m n.m.. 

Co navštívit v Jizerských horách? Nádherné výhledy na vrcholky hor se vám naskytnou z rozhledny Slovanka i mnoha dalších, které se nachází v okolí. Cyklisté si užijí spoustu adrenalinových i klidných tras všech náročností.

Na výlety se vydejte po mnoha turistických trasách - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou.

 

 • Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Turisté a cyklisté mohou také vystoupat na nově obnovenou rozhlednu na Smrku.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Další možnosti letního koupání poskytuje přírodní koupaliště Přehrada, přehrada Černá Nisa v Bedřichově či koupaliště v Jablonci nad Nisou. V Jablonci dále najdete i bobovou dráhu či Muzeum skla a bižuterie. Sportovní vyžití se vám nabízí ve sportovním areálu (200 metrů od hotelu) nebo na squashi či tenise přímo v Josefově Dole.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1. 6. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel.  483 311 751 nebo  731 652 673, emailu info@hotelporta.cz nebo pomocí rezervačního formuláře ZDE (do poznámky prosím uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Dítě 3-12 let včetně polopenze 50% ceny kuponu.
 • Další dospělá osoba na přistýlce včetně polopenze 400 Kč/noc.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 18 Kč/noc/osoba.
 • Pes 90 Kč /noc.
 • Více informací na www.hotelporta.cz.
nabídka byla ukončena