515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách
4-denní pobyt pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby v novém apartmánu v Krušných horách. Letní dovolená pro dvojice, partu přátel i rodiny v nádherné přírodě s možností výletů a wellness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách

-50 %
4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Ačkoliv to za okny tak nevypadá, léto už je v plném proudu. Že jste ještě nevybrali tu pravou dovolenou? Ať už chcete vyrazit za romantikou ve dvou, za sportem s partou přátel nebo za poznáním s celou rodinou, apartmány Klínovec **** v Krušných horách budou zaručeně tou správnou volbou!

 

Soukromé apartmány pod Klínovcem

Jistě budete souhlasit, že správná letní dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a extra komfortu. Obojí splňuje soukromý apartmán Klínovec. Těšte se na moderní, útulné ubytování v novém apartmánu s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola nebo lyže.

Snídani vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, poblíž které si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-)

 

Objevte Jáchymov (první radonové lázně na světě) nebo navštivte Karlovy Vary

Ať už si na dovolenou jedete zasportovat, odpočinou si, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou. 

  • Pro sportovce: více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Stejně tak uvítají množství stezek i nadšení turisté. Napojit se můžete i na německé stezky a porozhlídnout se u našich sousedů.
  • Pro milovníky relaxu: v těsné blízkosti apartmánu na Vás čeká bazén se saunou. A co si takhle vyjet do Jáchymova? Naleznete tu lázně Agricola s bazénem, tobogánem, několika druhy saun.
 • Pro rodiny s dětmi: Nejen, že v lázních Agricola najdete i dětský bazén s vodopádem, ale v Krušných horách lákají i na další vyžití pro Vaše ratolesti. Příkladem za všechny je Ježíškova cesta na Božím Daru, která je určena malým i větším dětem a všechny budou po zásluze odměněny.
 • Trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět!

 

Kde kupon uplatnit

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná
tel. 739 244 459
www.apartma-krusnehory.wz.cz

Doplňující informace

 • Kupon platí od 16.7. do 30.9.2012
 • POZOR! Množství kuponů je omezeno na 60 ks, proto s nákupem neváhejte!
 • Rezervace pobytu na tel. 739 244 459
 • Dvě variantypobytu:
  • 4 dny (3 noci) pro DVA za 1800 Kč (sleva 50%)
  • 4 dny (3 noci) pro ČTYŘI za 2700 Kč (sleva 63%)
 • Variantu, která vám nejvíce vyhovuje, zvoltu v dalším kroku objednávky
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena