515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách
4-denní pobyt pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby v novém apartmánu v Krušných horách. Letní dovolená pro dvojice, partu přátel i rodiny v nádherné přírodě s možností výletů a wellness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách

-50 %
4 dny pro DVA nebo ČTYŘI v Krušných horách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ačkoliv to za okny tak nevypadá, léto už je v plném proudu. Že jste ještě nevybrali tu pravou dovolenou? Ať už chcete vyrazit za romantikou ve dvou, za sportem s partou přátel nebo za poznáním s celou rodinou, apartmány Klínovec **** v Krušných horách budou zaručeně tou správnou volbou!

 

Soukromé apartmány pod Klínovcem

Jistě budete souhlasit, že správná letní dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a extra komfortu. Obojí splňuje soukromý apartmán Klínovec. Těšte se na moderní, útulné ubytování v novém apartmánu s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola nebo lyže.

Snídani vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, poblíž které si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-)

 

Objevte Jáchymov (první radonové lázně na světě) nebo navštivte Karlovy Vary

Ať už si na dovolenou jedete zasportovat, odpočinou si, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou. 

  • Pro sportovce: více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Stejně tak uvítají množství stezek i nadšení turisté. Napojit se můžete i na německé stezky a porozhlídnout se u našich sousedů.
  • Pro milovníky relaxu: v těsné blízkosti apartmánu na Vás čeká bazén se saunou. A co si takhle vyjet do Jáchymova? Naleznete tu lázně Agricola s bazénem, tobogánem, několika druhy saun.
 • Pro rodiny s dětmi: Nejen, že v lázních Agricola najdete i dětský bazén s vodopádem, ale v Krušných horách lákají i na další vyžití pro Vaše ratolesti. Příkladem za všechny je Ježíškova cesta na Božím Daru, která je určena malým i větším dětem a všechny budou po zásluze odměněny.
 • Trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět!

 

Kde kupon uplatnit

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná
tel. 739 244 459
www.apartma-krusnehory.wz.cz

Doplňující informace

 • Kupon platí od 16.7. do 30.9.2012
 • POZOR! Množství kuponů je omezeno na 60 ks, proto s nákupem neváhejte!
 • Rezervace pobytu na tel. 739 244 459
 • Dvě variantypobytu:
  • 4 dny (3 noci) pro DVA za 1800 Kč (sleva 50%)
  • 4 dny (3 noci) pro ČTYŘI za 2700 Kč (sleva 63%)
 • Variantu, která vám nejvíce vyhovuje, zvoltu v dalším kroku objednávky
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena