515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Oddychová letní dovolená u Slovenského ráje pro DVA na 3 dny
Pohodová dovolená pro DVA na 3 dny v Levočské dolině se snídaní, zapůjčením kol a bowlingem. Platnost až do listopadu 2013. Památky UNESCO a do Slovenského ráje co by kamenem dohodil!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Oddychová letní dovolená u Slovenského ráje pro DVA na 3 dny

-50 %
Oddychová letní dovolená u Slovenského ráje pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 65 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

SKI CENTRE LEVOČA,s.r.o.
Levočská Dolina 3227/50
054 01 Levoča
Slovensko

www.skicentrelevoca.sk
tel. +421 911 789 636
email: skicentrelevoca@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Komfortní dovolená v přírodě

Co víc si přát pro svoji dovolenou než příjemné ubytování, sportovní aktivity, zábavu a hlavně nádhernou přírodu nedaleko historického městečka... A samořejmě bez zařizování! Stačí se jen sbalit, vydat se do Levoči a užít si skvělou dovolenou!

Vyberte si, v jakém penzionu budete bydlet

V zimě na lyže a v létě za turistikou - v obojím případě je tu Ski centrum Levoča se svými příjemně zařízenými penziony, která Vám po dobu Vaší dovolené poskytnou výchozí bod pro výlety do okolní přírody.

Můžete si vybrat, zda chcete bydlet v penzionu Skalka, Romančina nebo Ski centre. Pokoje všech penzionů jsou komfortně zařízeny a mají vlastní sociální zařízení. V ceně je i parkování na monitorovaném parkovišti a připojení Wi-Fi. Penziony Skalka a Romančiny mají v přízemí také kuchyňku. Více o ubytování se dozvíte zde.

Součástí balíčku jsou samozřejmě snídaně pro oba po celou dobu pobytu. 

Zábava v penzionu a okolí

Abyste se náhodou nenudili, zabavit se můžete na bowlingu či na cyklo výletech - kola budete mít k dispozici po celou dobu pobytu. V okolí najdete přes 100 kilometrů cyklotas, které Vás provedou po Levočských vrších - ty ostatně můžete poznávat i pěšmo.

Vyjma bowingu a zapůjčení kol máte v penzionu a okolí k dispozici nespočet dalších aktivit, kterýmy můžete trávit volný čas. Můžete si zahrát billiard či stolní tenis, v okolí pak klasický tenis a nebo si v létě užívat sluníčka u některého z nedalekých rybníků a nádrží

Na procházku do historické Levoči

Při návštěvě tohoto kraje nevynechejte návštěvu historického města Levoča. Je to město s historií sahající až do 13. století, které bylo dlouhou dobu centrem celého regionu Spiš.

Levoča si svou architekturou a hradbami zachovala charakter středověkého města. Je městskou památkovou rezervací a díky množství památek a uměleckých skvostů patří mezi nejkrásnější historická města na Slovensku.

Památky UNESCO v okolí

Zdejší kraj ve velice bohatý na památky UNESCO - samotná Levoča byla na sezna přidána v roce 2009, což jen stvrzuje status města jako jednoho z nejkrásnějších na Slovensku. To ale není všechno!

V okruhu pár kilometrů najdete hned čtyři další památky UNESCO - Spišskou Kapitolu, Spišský hrad a Spišské podhradí a Žehru s unikátními freskami. To určitě stojí za návštěvu, nemyslíte?

Procházka po ráji aneb kam na výlet ve Slovenském ráji

Asi hodinku jízdy autem a dostanete se do jednoho z nejkrásnějších přírodních parků na Slovensku - do Slovenského ráje. Co v něm navštívit?

 • Naučný chodník v Dobšinskej Maši (2 vyhlídky) 
 • Na Stratenskú Pílu (krásné údolí Hnilca)
 • S průvodcem na Gačovskú skalu (2 významné vyhlídky)
 • Zejmarská roklina (vodopády, žebříky)
 • Stratenský kaňón
 • Havrania skala (vyhlídka)
 • Tiesňava Veľký sokol (vodopády a žebříky)

Další aktivity:

 • Plavba člunem po přehradě až na Stratensku Pílu - vyhlídková plavba na člunech s elektromotorem spojená s návštěvou kostelíků Dedinky a Stratená
 • Rybolov na přehradě v NP – pstruhový revír 
 • Cyklotrasy – nespočet tras různých délek i obtížností

Zábava v aquaparku i relax v termálech

Když už pojedete směrem ke Slovenskému ráji, určitě se zastavte v Popradě nebo Vrbově. V obou městech na Vás čeká pořádná dávka relaxace! V Popradském aquaparku si užijete zábavu na tobogánech, ale také odpočinek v moderních wellness centru.

Za lenošením se vydejte do termálů Vrbov. V areálu se nachází deset bazénůz toho jsou čtyři dětskéTeplota vody v bazénech se pohybuje od 26 do 38 stupňůTermální minerální voda má blahodárné účinky na pohybové a nervové ústrojídýchací a kardiovaskulární systémKoupaliště je tak otevřené celoročně.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3.5. do 30.11.2013.
 • Rezervace na tel. +421 911 789 636 nebo na emailu skicentrelevoca@gmail.com.
 • Při rezervaci prosím uveďte, ve kterém penzionu chvete bydlet.
 • Pobyt na 4 dny (3 noci) pro dva se snídaní za příplatek 625 Kč (ve 2. kroku objednávky). Prodloužení pobytu možné také nákupem více kuponů.
 • Dítě do 4 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Přistýlka 10 EUR/osoba/noc.
 • Pes 5 EUR/noc.
 • V ceně není zahrnutý turistický poplatek 0,5 EUR/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.skicentrelevoca.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena