515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v luxusních apartmánech pod Klínovcem
Pobyt v Krušných horách pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny v soukromých 4* apartmánech přímo pod Klínovcem. Krásná příroda poblíž Božího daru a výlety za historií i kulturou v srdci Krušných hor! Při prodloužení pobytu 7. noc ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v luxusních apartmánech pod Klínovcem

-58 %
Pobyt pro DVA nebo ČTYŘI na 4 dny v luxusních apartmánech pod Klínovcem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná

www.apartma-krusnehory.wz.cz
tel. +420 739 244 459
email: korzuchowski@post.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní ubytování pro dva, celou rodinu nebo partu přátel v srdci Krušných hor

Vydejte se na dovolenou do Krušných hor a využijte nabídku soukromého apartmánu, který je jako stvořený pro oddych a odpočinek. Rovnou tři noci můžete strávit v překrásném prostředí na úpatí hory Klínovec. Tak proč sedět doma, když je stále co objevovat?

Soukromý apartmán pod Klínovcem

Jistě budete souhlasit, že správná letní dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a komfortu. Obojí splňuje soukromý apartmán Klínovec! Těšte se na moderní, útulné ubytování v novém apartmánu s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola.

Snídani Vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte rovnou z postele výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, kde si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-

Pro sportovce a turisty jsou Krušné hory vhodné i na podzim

Více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Milovníkům pěší turistiky doporučujeme navštívit nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (1244 m.n.m.) a rozhlednu na nejvyšší hoře Saska Fichtelberg (1214 m.n.m.). Dalším lákadlem k návštěvě je romantický vrchol Meluzínanaučná stezka Božídarské rašeliniště, či dětská stezka Ježíškova cesta či Blatenská rozhledna s Vlčími jámami.

Adrenalinoví nadšenci si jistě nenechají ujít možnost seskoku z nejvyššího Bungee Jumpingu v ČR či Kleineovu houpačku - pro mladé a aktivní či sportovní rodiny doporučujeme seskok z 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům. Určitě se sem vydejte na výlet!

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě. Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Wellness, koně i kultura

Příznivci wellness mohou navštívit lázeňské centrum Agricola - nejstarší symbol lázní Jáchymov. Zde naleznete plavecký bazén, tobogán, finskou saunu, parní saunu, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem.

Objevovat krásy Krušných hor můžete i z koňského sedla v nedalekém areálu Ranče Oáza, kde je pro milovníky lovu možnost odstřelu jelenů, daňků a muflonů.

A trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět! Západočeský lázeňský trojúhelník doplní i návštěva Mariánských nebo Františkových Lázní!


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 11.10. do 15.12. 2013.
 • Rezervace na tel. +420 739 244 459 (nutné nahlásit číslo kupónu).
 • Vámi vybranou variantu pobytu zvolíte ve 2.kroku objednávky:
  • 4 dny (3 noci) pro DVA za 1500 Kč
  • 4 dny (3 noci) pro ČTYŘI za 2200 Kč
 • Při pobytu 4 osob na 4 dny byste zaplatili 3000 Kč, díky akci má však 4. osoba pobyt zdarma!
 • Děti do 5 let zdarma (ke kuponu pro dva).
 • Děti starší 5 let za poloviční cenu kuponu pro dva.
 • Další příplatky po domluvě při rezervaci.
 • Při nákupu dvou kuponů získáváte 7. noc ZDARMA.
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena