515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Zimní pobyt pro DVA na 3 dny v srdci Krušných hor se vstupem do lázní
Užijte si zimní radovánky v Krušných horách! Ubytování v Penzionu U Sněhuláka v Božím Daru s polopenzí a vstupem do aquaparku. A zima může začít!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Zimní pobyt pro DVA na 3 dny v srdci Krušných hor se vstupem do lázní

-45 %
Zimní pobyt pro DVA na 3 dny v srdci Krušných hor se vstupem do lázní
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion U Sněhuláka
Boží Dar 48
362 62 Boží Dar

www.usnehulaka.com
tel. +420 775 278 386
e-mail: usnehulaka@seznam.cz

Zimní dovolená v Ježíškově městě

Pod nohama zmrzlý sníh a nad hlavou jasné modré nebe - to je Boží Dar. Místo, kde se střetnete s vlastní duší, poznáte klid a bezpečnou náruč nedotknuté přírody. Vydejte se na pobyt ve dvou do nejvýše položeného města ve střední Evropě. Klidných míst, kam můžete utéct od všedního stresu, není mnoho, a proto rozhodně využijte možnosti si tento pobyt výhodně prodloužit! 

Penzion U Sněhuláku v centru Božího Daru

Penzion U Sněhuláka se nachází přímo v centru malebné krušnohorské obce Boží Dar, která leží 1028 metrů nad mořem. Z okna penzionu dohlédnete až na hranice s Německem - k Oberwiesenthalu, tedy Klínovci - nejvyšší hoře Krušných hor.

 

Po dobu 3 dní tu budete ubytováni v útulném pokoji s vlastním sociálním zařízením a televizí. A můžete si být jistí, že o hladu tu nebudete - součástí balíčku je polopenze a také káva s domácím koláčem, na kterém si pochutnáte v kavárně penzionu. Vedle domácích dobrot si sem určitě zajděte i na vynikající pizzu vyhlášenou po okolí!

Jelikož penzion poskytuje skvělé podmínky pro pobyt ve dvou nebo s celou rodinou, připravili jsme si pro Vás také možnost pobýt tu déle. K nákupu dvou kuponů navíc získáváte další noc se snídaní zdarma!

Odpočinek v lázeňském centru Agricola v Jáchymově

Co by to bylo za dovolenou v horách, kdybyste si po výletě nemohli "zalenošit" v bazénu nebo prohřát ztuhlé svaly v sauně? Obojí si užijete v Aquacentru Agricola v lázeňském městě Jáchymově, kam máte díky kuponu oba zdarma vstup na 90 minut.

Aquacentrum Agricola (jen 7 km od penzionu) je úplně nově vystavěné, tradice radonových lázní v jáchymovské údolí však slaví už více jak 100 let. Odpočívat a užívat si zábavy zde můžete v bazénu se dvěma plaveckými dráhami o délce 25 m, na Kneippově chodníku, v rehabilitačním bazénku, na tobogánu či venkovní terase, ve finské sauně, parním boxu a Vaše děti v dětském bazénku s vodopádem.

Bazén i sauna jsou otevřeny denně, v pondělí od 13 do 21 hodin, od úterý do neděle pak už od 10 do 21 hodin. V areálu najdete i wellness, lázeňské procedury, solnou jeskyni, kavárnu...a nespočet dalších atrakcí.

V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May. 

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nepočítaně kostelů se zajímavou architekturou.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Lyžování v Božím Daru 

Na Božím Daru a v jeho okolí se nachází 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky. Pro lyžaře začátečníky je nejvhodnější ski areál Novako, který se nachází několik metrů od penzionu.

Najdete zde školu lyžování a snowboardingu, snowtubing, což je jízda na nafukovacích gumách, a večerní lyžování. Pro pokročilejší lyžaře je určen Ski areál Neklid Boží Dar. Všechny ski areály nacházející se v okolí Božího Daru nabízejí skvělé podmínky. 

Výlety do okolí Božího daru

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop
 • Horní hrad, hrad Loket, hrad a zámek Bečová, premonstrátský klášter v Teplé
 • Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím 11.9.1944 v obci Kovářská
 • na Božím daru se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí. Stejně tak i sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit.
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud okouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevynechejte návštěvu Karlových VarůMariánských Lázní, zámku Kynžvart, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n.O. s aqua centrem.

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 6.1.2014 do 30.4.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 775 278 386 nebo emailu usnehulaka@seznam.cz.
 • Při nákupu DVOU kuponů získáváte 5. noc se snídaní zdarma.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.
 • Dítě 3 až 15 let sleva 50% z ceníkové ceny (hradí se na místě).
 • Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě (cena podle velikosti a rasy je na rozhodnutí majitele od 50 Kč do 250 Kč/pobyt). 
 • Check in od 14 hod., check out do 12 hod.
 • Rekreační poplatek 19Kč/osoba/den není zahrnut v ceně.
 • Více informací na www.usnehulaka.com.
nabídka byla ukončena