515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krušné hory s polopenzí, grilováním a balíčkem slev do wellness
Krušné hory pro DVA na 3 a více dní v příjemném penzionu U Pohody v horské obci Kovářská nedaleko Klínovce. Ubytování, polopenze a až 50% sleva na masáže, saunu a vířivku. Vydejte se i vy do oblíbených českých hor. Nyní s platností do října 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory s polopenzí, grilováním a balíčkem slev do wellness

-33 %
Krušné hory s polopenzí, grilováním a balíčkem slev do wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion U Pohody
Dlouhá ulice 481
431 86 Kovářská

www.u-pohody.webnode.cz
Tel.: +420 777 064 666
E-mail: upohody@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Krušné hory - aktivní dovolená i odpočinek

Hledáte ideální pohodovu dovolenou na léto či podzim? Právě jste jednu našli! Vydejte se do penzionu U Pohody v horském městě KovářskáNa své si zde přijdou všichni milovníci lenošení, ale i aktivního odpočinku v příjemném a klidném prostředí Krušných hor.

Krásy Krušných hor

Penzion U Pohody nedaleko Klínovce

Příjemná obec Kovářská se nachází na hřebenu Krušných hor, a to ve výšce 850 m n. m. Zde, přímo v centru horského městečka, se nachází penzion U Pohody.

Penzion nedaleko Klínovce

Penzion s tipy na výlet

Během vašeho pobytu budete ubytovaní ve vkusně zařízených pokojích, z nichž některé disponují vlastním sociálním zařízením a ostatní mají sociální zařízení sdílené s druhým pokojem. Užívat zde můžete bezplatně internetové Wi-Fi připojení.

Standardně vybavené pokoje

Polopenzi, jež je součástí pobytu, si budete moci po celou dobu dovolené vychutnávat v místní restauraci. Připraveny pro vás jsou kromě snídaní formou švédského stolu také bohaté večeře. 

První se bude skládat ze tří chodů a pochutnáte si na polévce, hlavním chodu a dezertu. Druhá večeře bude servírovaná přímo z grilu a těšit se můžete na grilovanou krkovičku (400 g) či makrelu se zeleninovým salátem. Každou středu a sobotu se navíc pořádá táborák, kde budete mít možnost opéct si pravé české špekáčky.

ideální i pro děti

Slevy na masáže, privátní vířivku a saunu

K ubytování je možné na místě dokoupit poctivou dávku relaxace! Na masáže máte 50% slevu, na privátní vířivku a privátní saunu 40% slevu. 

Odpočinek ve stylu

Za koupáním do lázeňského centra

Co by to bylo za dovolenou v horách, kdybyste si po výletě nemohli "zalenošit" v bazénu nebo prohřát ztuhlé svaly v sauně? Obojího si můžete užít v Aquacentru Agricola v lázeňském městě Jáchymov.

Lázně v Jáchymově

Aquacentrum Agricola (asi 20 km od penzionu) je zcela nově vystavěné, tradice radonových lázní v jáchymovském údolí však slaví už více než 100 let.

Odpočívat a užívat si zábavy zde můžete v bazénu se dvěma plaveckými dráhami o délce 25 metrů, na Kneippově chodníku, v rehabilitačním bazénku, na tobogánu či venkovní terase, ve finské sauně, parním boxu a vaše děti v dětském bazénku s vodopádem.

Lázně Agricola v Jáchymově

Bazén i sauna jsou otevřeny denně, v pondělí od 13 do 21 hodin, od úterý do neděle pak už od 10 do 21 hodin. V areálu najdete i wellness, lázeňské procedury, solnou jeskyni, kavárnu... a nespočet dalších atrakcí.

V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně, a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou, a to rovnou v šesti lázeňských domechÚčinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T. G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May. 

Lázně Jáchymov - léčba radonovou vodou

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, jáchymovskou radnici, doly a štoly a mnoho kostelů se zajímavou architekturou.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar (13 km), a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 kilometrů. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Výlety do okolí - zábava i kultura

V okolí se nachází spousta tras jak pro pěší turisty, tak pro cyklisty různých náročností a zaměření. Vybrat si můžete zábavu i cestu za poznáním, kulturou i odpočinkem a dospělí, ani děti se zde nudit nebudou!

 • Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop
 • Na Božím daru se nachází areál Novako, ve kterém si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí. Stejně tak i sportovní areál Eduard vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit.
 • Jízda parní lokomotivou - výlet starodávnou úzkokolejní parní lokomotivou do horského městečka Oberwiesenthal, kde najdete letní bobovou dráhuBärenstein- muzeum parních lokomotiv a úzkokolejka.
 • Do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud okouknete Krušné hory z druhé strany.
 • Krušné hory můžete projet i na kolech - z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa.
Okolí bohaté na výlety
 • Preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevynechejte návštěvu Karlových VarůMariánských Lázní, zámku Kynžvart, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterce n. O. s aqua centrem.
 • Horní hrad, hrad Loket, hrad a zámek Bečová, premonstrátský klášter v Teplé
 • Kovářská - letecké muzeum případně po památkách města na zdejší vápenku kolem Kallovy vily

Nedaleko lázeňského trojúhelníku


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 30. 7. 2015 do 15. 10. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 064 666 nebo na e-mailu upohody@seznam.cz.
 • Kupon nutné vytisknout a vzít s sebou při nástupu na pobyt! 
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • od 3 do 8,9 let 190 Kč/noc včetně polopenze.
  • od 9 do 15 let 290 Kč/noc včetně polopenze.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • turistická taxa 18 Kč/osoba/noc.
  • pes 70 Kč/den.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Veškeré bonusové služby k dispozici od 14:00 hod. do 22:00 hod.
 • Více informací na www.u-pohody.webnode.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena