515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny v soukromých 4* apartmánech přímo pod Klínovcem. Krásná příroda, výlety za kulturou či přírodními památkami v srdci Krušných hor a platnost až do prosince!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

-50 %
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná

www.apartma-krusnehory.wz.cz
tel. +420 739 244 459
email: korzuchowski@post.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní ubytování pro dva, celou rodinu nebo partu přátel v srdci Krušných hor

Vydejte se na dovolenou do Krušných hor a využijte nabídku soukromého apartmánu, který je jako stvořený pro oddych a odpočinek. Rovnou tři noci můžete strávit v překrásném prostředí na úpatí hory Klínovec. Tak proč sedět doma, když je stále co objevovat?

Soukromý apartmán pod Klínovcem

Jistě budete souhlasit, že správná letní dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a komfortu. Obojí splňuje soukromý apartmán Klínovec! Těšte se na moderní, útulné ubytování v novém apartmánu s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola.

Snídani Vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte rovnou z postele výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, kde si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-)

Léto v Krušných horách

Ať už si na dovolenou jedete zasportovat, odpočinou si, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou.

V parních letních dnech vás osvěží přírodní koupaliště v Perštejně, venkovní aquapark v Klášterci nad Ohří, ale hlavně Kamencové jezero v Chomutově, kde se rozhodně nebudete nudit.

Pro sportovce a turisty

Více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Milovníkům pěší turistiky doporučujeme navštívit nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (1244 m.n.m.) a rozhlednu na nejvyšší hoře Saska Fichtelberg (1214 m.n.m.). Dalším lákadlem k návštěvě je romantický vrchol Meluzína, naučná stezka Božídarské rašeliniště, či dětská stezka Ježíškova cesta či Blatenská rozhledna s Vlčími jámami.

Adrenalinoví nadšenci si jistě nenechají ujít možnost seskoku z nejvyššího Bungee Jumpingu v ČR či Kleineovu houpačku - pro mladé a aktivní či sportovní rodiny doporučujeme seskok z 62m nad řekou Hačka u Chomutova. Sport centrum Klínovec v létě provozuje půjčovnu kol a terénních koloběžek.

Wellness, koně i kultura

Příznivci wellness mohou navštívit lázeňské centrum Agricola - nejstarší symbol lázní Jáchymov. Zde naleznete plavecký bazén, tobogán, finskou saunu, parní saunu, dětský bazének se skluzavkou a vodopádem.

Objevovat krásy Krušných hor můžete i z koňského sedla v nedalekém areálu Ranče Oáza, kde je pro milovníky lovu možnost odstřelu jelenů, daňků a muflonů.

A trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět!


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 13.5. do 15.12. 2013.
 • Rezervace na tel. +420 739 244 459 (nutné nahlásit číslo kupónu).
 • 2 varianty pobytu
  • 4 dny (3 noci) pro DVA za 1800 Kč
  • 4 dny (3 noci) pro ČTYŘI za příplatek 900 Kč (celková cena 2700 Kč). Tuto variantu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 5 let zdarma (ke kuponu pro dva).
 • Děti starší 5 let za poloviční cenu kuponu pro dva.
 • Další příplatky po domluvě při rezervaci.
 • Při koupi dvou kuponů získáváte další noc ZDARMA.
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena