515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny. Ubytování v nových 4* apartmánech přímo pod Klínovcem. Podzimní dovolená pro dvojice či partu přátel v nádherné přírodě s možností wellness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

-50 %
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 12. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná
tel. +420 739 244 459
www.apartma-krusnehory.wz.cz

Luxusní ubytování v Krušných horách pro dva, celou rodinu nebo přátele za skvělou cenu!

Léto už nám sice dalo vale, to ale ničemu nebrání, abyste si i na podzim vyrazili na perfektní 4-denní dovolenou. Ať už se chcete vydat za romantikou ve dvou, za sportem s partou přátel nebo za poznáním s celou rodinou, luxusní ubytování v Krušných horách v Apartmánech Klínovec**** bude zaručeně tou správnou volbou! Skvělá cena Vám navíc pobyt jistě zpříjemní!

Soukromé nadstandardní apartmány pod Klínovcem 

Jistě budete souhlasit, že správná dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a extra komfortu. Můžete si být jistí, že tohle ubytování v Krušných horách splňuje obojí! V novémsoukromém apartmánu se těšte na moderní a útulné ubytování s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola nebo lyže.

Snídani vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, poblíž které si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-)

Objevte Jáchymov (první radonové lázně na světě) nebo navštivte Karlovy Vary

Strategická poloha tohoto ubytování v Krušných horách Vám zaručí dostatečný výběr aktivit, kterými se na dovolené zabavíte. Ať už si sem jedete zasportovat, odpočinout, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou. 

  • Pro sportovce: více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Stejně tak uvítají množství stezek i nadšení turisté. Napojit se můžete i na německé stezky a porozhlídnout se u našich sousedů. Při svých cestách nezapomeňte navštívit také Svatošské skály, jedinečnou přírodní pamárku u Karlových Varů.
  • Pro milovníky relaxu: v těsné blízkosti apartmánu na Vás čeká bazén se saunou. A co si takhle vyjet do Jáchymova? Naleznete tu lázně Agricola s bazénem, tobogánem, několika druhy saun.
  • Pro rodiny s dětmi: Nejen, že v lázních Agricola najdete i dětský bazén s vodopádem, ale v Krušných horách lákají i na další vyžití pro Vaše ratolesti. Příkladem za všechny je Ježíškova cesta na Božím Daru, která je určena malým i větším dětem a všechny budou po zásluze odměněny.

 

 • Trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět!
 
 

Doplňující informace

 • Kupon platí od 25.9. do 9.12.2012
 • POZOR! Množství kuponů je omezeno na 60 ks, proto s nákupem neváhejte!
 • Počet kuponu na osobu není omezen
 • Rezervace pobytu na tel. +420 739 244 459
 • Variantu, která vám nejvíce vyhovuje (2/4 osoby), zvolte v dalším kroku objednávky
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena