515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny. Ubytování v nových 4* apartmánech přímo pod Klínovcem. Podzimní dovolená pro dvojice či partu přátel v nádherné přírodě s možností wellness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

-50 %
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná
tel. +420 739 244 459
www.apartma-krusnehory.wz.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luxusní ubytování v Krušných horách pro dva, celou rodinu nebo přátele za skvělou cenu!

Léto už nám sice dalo vale, to ale ničemu nebrání, abyste si i na podzim vyrazili na perfektní 4-denní dovolenou. Ať už se chcete vydat za romantikou ve dvou, za sportem s partou přátel nebo za poznáním s celou rodinou, luxusní ubytování v Krušných horách v Apartmánech Klínovec**** bude zaručeně tou správnou volbou! Skvělá cena Vám navíc pobyt jistě zpříjemní!

Soukromé nadstandardní apartmány pod Klínovcem 

Jistě budete souhlasit, že správná dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a extra komfortu. Můžete si být jistí, že tohle ubytování v Krušných horách splňuje obojí! V novémsoukromém apartmánu se těšte na moderní a útulné ubytování s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat kola nebo lyže.

Snídani vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, poblíž které si také můžete půjčit sportovní vybavení. Na dovolené by se totiž člověk neměl nikdy nudit! ;-)

Objevte Jáchymov (první radonové lázně na světě) nebo navštivte Karlovy Vary

Strategická poloha tohoto ubytování v Krušných horách Vám zaručí dostatečný výběr aktivit, kterými se na dovolené zabavíte. Ať už si sem jedete zasportovat, odpočinout, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou. 

  • Pro sportovce: více než 400 km cyklotras poskytuje dostatečný výběr vhodných tras pro rekreační cyklisty i profesionální závodníky. Stejně tak uvítají množství stezek i nadšení turisté. Napojit se můžete i na německé stezky a porozhlídnout se u našich sousedů. Při svých cestách nezapomeňte navštívit také Svatošské skály, jedinečnou přírodní pamárku u Karlových Varů.
  • Pro milovníky relaxu: v těsné blízkosti apartmánu na Vás čeká bazén se saunou. A co si takhle vyjet do Jáchymova? Naleznete tu lázně Agricola s bazénem, tobogánem, několika druhy saun.
  • Pro rodiny s dětmi: Nejen, že v lázních Agricola najdete i dětský bazén s vodopádem, ale v Krušných horách lákají i na další vyžití pro Vaše ratolesti. Příkladem za všechny je Ježíškova cesta na Božím Daru, která je určena malým i větším dětem a všechny budou po zásluze odměněny.

 

 • Trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět!
 
 

Doplňující informace

 • Kupon platí od 25.9. do 9.12.2012
 • POZOR! Množství kuponů je omezeno na 60 ks, proto s nákupem neváhejte!
 • Počet kuponu na osobu není omezen
 • Rezervace pobytu na tel. +420 739 244 459
 • Variantu, která vám nejvíce vyhovuje (2/4 osoby), zvolte v dalším kroku objednávky
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena