515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny v nových 4* apartmánech přímo pod Klínovcem. Zimní dovolená v nádherné přírodě s možností wellness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

-50 %
Krušné hory pro DVĚ nebo ČTYŘI osoby na 4 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2013

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Apartmá Krušné hory Klínovec ****
Loučná pod Klínovcem 113/18
431 91 Loučná
Česká republika

www.apartma-krusnehory.wz.cz
tel. +420 739 244 459
email: korzuchowski@post.cz

Luxusní ubytování v Krušných horách pro dva, celou rodinu nebo přátele v zimní sezóně!

Zapomněli jste zařídit zimní dovolenou a teď už je všude plno? Vydejte se do luxusních apartmánů v Krušných horách a to rovnou na 4 dny ve dvou, s celou rodinou nebo partou přátel! Zajisté si zde užijete si zimu v atraktivní lokalitě!

Soukromé nadstandardní apartmány pod Klínovcem 

Jistě budete souhlasit, že správná dovolená by se neměla obejít bez špetky luxusu a extra komfortu. Můžete si být jistí, že tohle ubytování v Krušných horách splňuje obojí!

novémsoukromém apartmánu se těšte na moderní a útulné ubytování s kuchyňským koutem, obývákem, ložnicí, sociálním zařízením a podzemními garážemi, kde si také můžete uschovat lyže.

Snídani vám sice nikdo nenachystá, ale co je to proti tomu, když máte výhled až na vrcholek Klínovce a z okna vidíte až k německým sousedům? Povečeřet ale můžete v blízké restauraci, poblíž které si také můžete půjčit sportovní vybavení.

Lyžování v Krušných horách

Apartmány se nachází hned pod Klínovcem, kde zároveň najdete i největší ski centrum v Krušných horáchSki areál Klínovec prošel kompletní modernizací a lyžaři i snowboardisté si zde tedy naplno mohou užívat zimních radovánek. Najdete zde 4 lanovky, 7 vleků, snowpark i dětský skipark, kde si na své přijdou malí lyžaři.

 

Nedaleko najdete také ski areál Boží dar, další z velkých ski středisek v Krušných horách.

Ideální pro běžkaře

V blízkosti apartmánu si zimu užijí i milovníci běžkování - v okolí totiž najdete kolem 35 km upravovaných běžeckých tras. Při svých výletech se můžete napojit na německé značené trasy a alespoň na chvilku si užít zimu i u našich německých sousedů.

Za zimou do Německa

Krušné hory najdete přímo na hranicích s Německem. Proto se není čemu divit, že pohraniční ski areály spolupracují a nabízejí svým návštěvníkům možnost výhodného lyžování v Německu.

Například Ski areál Klínovec již po několik let spolupracuje s německým Ski Oberwiesenthal. Díky tomu si můžete vychutnat 27 km sjezdovek v Německu s výhodnou dvoudenní permanentkou.

Objevte Jáchymov (první radonové lázně na světě) nebo navštivte Karlovy Vary

Strategická poloha tohoto ubytování v Krušných horách Vám zaručí dostatečný výběr aktivit, kterými se na dovolené zabavíte. Ať už si sem jedete zasportovat, odpočinout, poznat nové kraje i kultury, Krušné hory Vaše očekávání určitě nezklamou. 

  • Pro milovníky relaxu: v těsné blízkosti apartmánu na Vás čeká bazén se saunou. A co si takhle vyjet do Jáchymova? Naleznete tu lázně Agricola s bazénem, tobogánem, několika druhy saun.
 • Pro rodiny s dětmi: Nejen, že v lázních Agricola najdete i dětský bazén s vodopádem, ale v Krušných horách lákají i na další vyžití pro Vaše ratolesti. Příkladem za všechny je Ježíškova cesta na Božím Daru, která je určena malým i větším dětem a všechny budou po zásluze odměněny.
 • Trochu kultury na závěr: jen 38 km budete muset urazit, než vjedete do Karlových Varů. Procházka po kolonádě, lázeňské oplatky, léčivé prameny a spousta kulturního vyžití od výstav po divadla, to je to, co na správné dovolené nesmí chybět! 

Doplňující informace

 • Kupon platí od 17.12.2012 do 30.3.2013.
 • POZOR! Množství kuponů je omezeno na 40 ks (20 ks na pobyty pro dva, 20 ks na pobyty pro čtyři), proto s nákupem neváhejte!
 • Rezervace pobytu na tel. +420  739 244 459 nebo ba emailu korzuchowski@post.cz.
 • Variantu, která vám nejvíce vyhovuje (2/4 osoby), zvolte v dalším kroku objednávky.
 • Více informací na www.apartma-krusnehory.wz.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena