515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Romantický pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Užijte si se svým partnerem malebné prostředí Krkonošska v Hříběcí boudě, kde působil Vlasta Burian a dopřejte svému tělu chvíle odpočinku. Balíček zahrnuje bohatou polopenzi a vstup do sauny.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Romantický pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-55 %
Romantický pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Hříběcí Bouda
Strážné 63
543 52 Strážné

www.hribecibouda.cz
tel.  606 901 777, 499 434 187
email: hribecibouda@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Podzimní dovolená v krásné přírodě

Hledáté klidné místo v horách, a přesto na dosah civilizace? Chcete si užít horské výšlapy i relax v nádherné přírodě? Pak je dnešní balíček ušitý na míru přímo pro vás! Vychutnejte si pestrou nabídku Hříběcí boudy

Podzim v krásném prostředí Krkonoš

Pobyt na Hříběcí boudě s bohatou polopenzí

Horská chata, kde svého času pracoval i Vlasta Burian, se nabízí jako klidné místo k ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a internetem.

Horská chata je známá i díky Vlastovi Burianovi

Pokoje jsou příjemně zařízené

V objektu nechybí ani bar a restaurace s minutkovou a tradiční českou domácí kuchyní. Součástí balíčku jsou bohaté snídaně formou bufetu pro oba, tříchodová večeře a pak celá kachna se zelím a knedlíkem.

Polopenze je podávána ve stylové restauraci

Dále je zde pro vás k dispozici dětský koutek, biliard a šipky. Své ratolesti můžete zabavit na trampolíně, houpačkách a pískovišti a trávit přitom příjemný podzimní večer u venkovního grilu, ohniště a udírny. 

Chata je přizpůsobena i pro nejmenší hosty

Po výkonu zasloužený odpočinek

Krásy Národního parku Krkonoše skýtají nesčetné možnosti pro turistické výšlapy, cykloturistiku i sběr lesních plodů. Přímo z místa vašeho ubytování je možné podnikat krátké výlety do okolí i celodenní túry na hřebeny Krkonoš, pro otrlejší třeba i na Sněžku, vzdálenou necelých 15 km.

Krkonoše vybízejí k výletům pěšky i na kole

Po náročném dni pak jistě oceníte možnost relaxace na Hříběcí boudě v podobě sauny na 30 minut nebo jen klidného posezení.

Po výletě odpočívejte v hotelové sauně

Kam vyrazit?

No přeci na Sněžku! Trasa na naši nejvyšší horu je od vašeho ubytování pohodlně značená a je dlouhá necelých 15 km. Při svých toulkách lesem můžete navšívit také lesní hrádek Aichelburg a třímetrový Bečkovský vodopád. Milovníci horských scenérií si mohou vychutnávat krajinu z nedaleké rozhledny Černá Hora či Hnědý vrch u Pece pod Sněžkou.

Vyražte na nejvyšší bod České republiky

Ve vzdálenosti do 8 km se nachází také významná sportovní a kulturní střediska Krkonoš – Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Vrchlabí. Navštívit zde můžete například zámek a Augustiánský klášter a kostel ve Vrchlabí. Na pěších túrách nedotčenou přírodou Krkonoš potkáte také řadu kapliček a poutních míst.

Podle vašich přání a možností vám s plánováním pomůže také personál Hříběcí boudy, který vám ochotně naplánuje trasu a zapůjčí mapu či průvodce. I v drsném horském podnebí lze najít kus civilizace a přitom se neoddálit od romantiky, kterou nabízí nádherné scenérie našich nejvyšších hor. Přijeďte pobýt do Krakonošova!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29.9. do 30.11.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 606 901 777, 499 434 187  nebo na e-mailu hribecibouda@seznam.cz.
 • Nákupem více kupónů si lze pobyt prodloužit.
 • Příplatky (placeno na místě):
  • Děti do 3 let: 99 Kč/pobyt
  • Děti do 12 let: 549 Kč/pobyt
  • Další dospělá osoba: 650 Kč/pobyt
  • Pes: 99 Kč/pobyt
 • Parkování a WiFi zdarma.
 • Více informací na www.hribecibouda.cz.
nabídka byla ukončena