515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Krkonoše pro DVA na 3 dny v Hříběcí Boudě s polopenzí a saunou. Užijte si horské výlety i odpočinek v sauně či u biliárdu a zažijte nezapomenutelný pobyt v srdci Krkonoš!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-50 %
Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hříběcí Bouda
Strážné 63
543 52 Strážné 

www.hribecibouda.cz
hribecibouda@seznam.cz
+420 606 901 777, +420 499 434 187 

Pohodová dovolená v horách

Hledáté klidné místo v horách a přesto na dosah civilizace? Chcete si užít horské výšlapy i relax v nádherné přírodě? Pak je dnešní balíček šitý přímo pro Vás! Vychutnejte si pestrou nabídku Hříběcí Boudy

Pobyt na Hříběcí Boudě s polopenzí

Horská chata, kde svého času pracoval i Vlasta Burian, se nabízí jako klidné místo k ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a internetem.

V objektu nechybí ani bar a restaurace s minutkovou a tradiční českou domácí kuchyní, dětský koutek, biliárd a šipky. Své ratolesti můžete zabavit na trampolíně, houpačkách a pískovišti a trávit přitom příjemný večer u venkovního grilu, ohniště a udírny. 

Po výkonu zasloužený odpočinek

Krásy Národního parku Krkonoše skýtají nesčetné možnosti pro turistické výšlapy, cykloturistiku i sběr lesních plodů. Přímo z místa Vašeho ubytování je možné podnikat krátké výlety do okolí i celodenní túry na hřebeny Krkonoš, pro otrlejší třeba i na Sněžku, vzdálenou necelých 15 km.

Po náročném dni pak jistě oceníte možnost relaxace na Hříběcí Boudě v podobě sauny, vířivky, parafínových zábalů nebo jen klidného posezení u kávy a domácího štrůdlu ;-).

Kam vyrazit?

No přeci na Sněžku! Trasa na naši nejvyšší horu je od Vašeho ubytování pohodlně značená a vede necelých 15 km. Při svých toulkách lesem můžete navšívit také lesní hrádek Aichelburg a třímetrový Bečkovský vodopád. Milovníci horských scenérií si mohou vychutnávat krajinu z nedaleké rozhledny Černá Hora či Hnědý vrch u Pece pod Sněžkou.

Ve vzdálenosti do 8 km se nachází také významná sportovní a kulturní střediska Krkonoš – Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Vrchlabí. Navštívit zde můžete například zámek a Augustiánský klášter a kostel ve Vrchlabí. Na pěších túrách nedotčenou přírodou Krkonoš potkáte také řadu kapliček a poutních míst.

Podle Vašich tužeb a možností Vám s plánováním pomůže také personál Hříběcí Boudy, který Vám ochotně naplánuje trasu a zapůjčí mapu či průvodce. I v drsném horském podnebí lze najít kus civilizace a přitom se neoddálit od romantiky, kterou nabízí nádherné scenérie našich nejvyšších hor. Přijeďte pobýt do Krakonošova!

 


Doplňující informace

  • Platnost kupónu od 1.4. do 30.6. 2013.
  • Rezervace na tel. čísle +420 606 901 777, +420 499 434 187 nebo e-mailem hribecibouda@seznam.cz
  • Dítě do 3 let za 99 Kč/pobyt vč. stravy.
  • Dítě od 3 do 12 let za 499 Kč/pobyt vč. stravy.
  • Dítě starší 12 let nebo další dospělý zaplatí 750 Kč/pobyt (na místě, nutno nahlásit při rezervaci).
  • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů nebo po domluvě na místě.
  • Více informací na www.hribecibouda.cz
nabídka byla ukončena