515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Krkonoše pro DVA na 3 dny v Hříběcí Boudě s polopenzí a saunou. Užijte si horské výlety i odpočinek v sauně či u biliárdu a zažijte nezapomenutelný pobyt v srdci Krkonoš!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-50 %
Krkonoše pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Hříběcí Bouda
Strážné 63
543 52 Strážné 

www.hribecibouda.cz
hribecibouda@seznam.cz
+420 606 901 777, +420 499 434 187 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pohodová dovolená v horách

Hledáté klidné místo v horách a přesto na dosah civilizace? Chcete si užít horské výšlapy i relax v nádherné přírodě? Pak je dnešní balíček šitý přímo pro Vás! Vychutnejte si pestrou nabídku Hříběcí Boudy

Pobyt na Hříběcí Boudě s polopenzí

Horská chata, kde svého času pracoval i Vlasta Burian, se nabízí jako klidné místo k ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a internetem.

V objektu nechybí ani bar a restaurace s minutkovou a tradiční českou domácí kuchyní, dětský koutek, biliárd a šipky. Své ratolesti můžete zabavit na trampolíně, houpačkách a pískovišti a trávit přitom příjemný večer u venkovního grilu, ohniště a udírny. 

Po výkonu zasloužený odpočinek

Krásy Národního parku Krkonoše skýtají nesčetné možnosti pro turistické výšlapy, cykloturistiku i sběr lesních plodů. Přímo z místa Vašeho ubytování je možné podnikat krátké výlety do okolí i celodenní túry na hřebeny Krkonoš, pro otrlejší třeba i na Sněžku, vzdálenou necelých 15 km.

Po náročném dni pak jistě oceníte možnost relaxace na Hříběcí Boudě v podobě sauny, vířivky, parafínových zábalů nebo jen klidného posezení u kávy a domácího štrůdlu ;-).

Kam vyrazit?

No přeci na Sněžku! Trasa na naši nejvyšší horu je od Vašeho ubytování pohodlně značená a vede necelých 15 km. Při svých toulkách lesem můžete navšívit také lesní hrádek Aichelburg a třímetrový Bečkovský vodopád. Milovníci horských scenérií si mohou vychutnávat krajinu z nedaleké rozhledny Černá Hora či Hnědý vrch u Pece pod Sněžkou.

Ve vzdálenosti do 8 km se nachází také významná sportovní a kulturní střediska Krkonoš – Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Vrchlabí. Navštívit zde můžete například zámek a Augustiánský klášter a kostel ve Vrchlabí. Na pěších túrách nedotčenou přírodou Krkonoš potkáte také řadu kapliček a poutních míst.

Podle Vašich tužeb a možností Vám s plánováním pomůže také personál Hříběcí Boudy, který Vám ochotně naplánuje trasu a zapůjčí mapu či průvodce. I v drsném horském podnebí lze najít kus civilizace a přitom se neoddálit od romantiky, kterou nabízí nádherné scenérie našich nejvyšších hor. Přijeďte pobýt do Krakonošova!

 


Doplňující informace

  • Platnost kupónu od 1.4. do 30.6. 2013.
  • Rezervace na tel. čísle +420 606 901 777, +420 499 434 187 nebo e-mailem hribecibouda@seznam.cz
  • Dítě do 3 let za 99 Kč/pobyt vč. stravy.
  • Dítě od 3 do 12 let za 499 Kč/pobyt vč. stravy.
  • Dítě starší 12 let nebo další dospělý zaplatí 750 Kč/pobyt (na místě, nutno nahlásit při rezervaci).
  • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů nebo po domluvě na místě.
  • Více informací na www.hribecibouda.cz
nabídka byla ukončena