515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krkonoše na 3 dny pro DVA v Hotelu Alfonska
Krkonoše na 3 dny pro DVA a dítě do 6-ti let. Ubytování v Hotelu Alfonska, polopenze, wellness, sport a možnost výhodného prodloužení pobytu. Super dovolená pro dva nebo celou rodinu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše na 3 dny pro DVA v Hotelu Alfonska

-42 %
Krkonoše na 3 dny pro DVA v Hotelu Alfonska

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 39 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2012

Kde uplatnit voucher

Horská chata Alfonska
Štěpanická Lhota 7
51401 Jilemnice
www.alfonska.cz
tel: +420 602 429 978, +420 773 488 848

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Krkonoších - pro dva i celou rodinu

Hledáte místo pro romantickou dovolenou ve dvou nebo pohodový pobyt pro celou rodinku? Ideálně v krásné přírodě a na čistém vzduchu? Kde se dají dělat perfektní procházky? Kde se dá i trošku zasportovat? Pobyt v Krkonoších v Hotelu Alfonska to vše splňuje.

Perfektní výlety po okolí

K procházkám po nejbližším okolí doporučujeme například rozhlednu Žalý, Jindrovu skálu, kapličku sv. Huberta nebo farmu huculských koní. Dále samozřejmě celá řada krásných túr po Krkonoších... Nadchnou Vás i nádherné výhledy do kraje (na Ještěd nebo Trosky v Českém ráji).

Místo je ideální také na cyklovýlety s možností využití cyklobusů, které křižují celé Krkonoše. V ceně máte zapůjčení kola pro dva, tak toho využijte! Autem je možné navštívit Jilemnici, Vrchlabí (vzdálené 10 km), Špindlerův Mlýn (vzdálené 25 km), Pec pod Sněžkou nebo Zoo Safari Dvůr Králové nad Labem. Při pobytu v Krkonoších se nudit nikdy nebudete!

Komfortní ubytování, polopenze a služby pro Vás

Pro Vás a Váš doprovod je v Hotelu Alfonska připraven komfortně vybavený pokoj, ve kterém se jistě budete cítit jako doma. V každém hotelovém pokoji je TV, koupelna i nezbytné wifi připojení. U hotelu nechybí ani parkování (zdarma) a úschovna Vašich vlastních kol.

V hotelové restauraci se těšte na bohatou polopenzi sestávající z bufetové snídaně a 3-chodové večeře. Na terase s okouzlujícím výhledem si také vychutnejte odpolední kávu a zákusek (pro Vaše dítě džus+zákusek).

Wellness i sportovní vyžití

V rámci balíčku se těšte na romantickou půlhodinku ve vířivce se sklenkou sektu, která Váš pobyt v Krkonoších zaručeně zpříjemní. Nezapomeňte využít také zapůjčení kol a protáhněte si tělo při cyklovýletu do okolí.

K dispozici je i venkovní bazén (7x4 metrů), ping-pong, pétanque a nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem na volejbal, nohejbal, tenis a streetball.

Pro mlsné jazýčky

Milujete opékané maso a atmosféru grilování? V tom případě si Váš pobyt v Krkonoších naplánujte na víkend 14.-16. září! Užijete si grilování do sytosti a pochutnáte si na vynikající vepřové kýtě. Na konci září (27.-30.9.) se zase zúčastněte domácích vepřových hodů, kde uvidíte vlastnoruční výrobu všech vepřových pochoutek!

 

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 4.9.2012 do 30.11.2012.
 • Rezervace pobytu +420 602 429 978, +420 773 488 848.
 • V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky 19 Kč/dospělá osoba/den (hradí se na místě).
 • Domácí mazlíčci za příplatek 50 Kč/den.
 • 1 dítě do 5,99 let zdarma včetně stravy a lůžka.
 • Další dítě do 2,99 let zdarma.
 • Další dítě 3-5,99 let 300 Kč/den.
 • Další dítě 6-11,99 let 330 Kč/den.
 • Další dospělá osoba 400 Kč/den (příplatky se hradí na místě).
 • Prodloužení pobytu - další den pro dva dospělé a dítě do 5,99 let vč. polopenze, půjčení kol a hřiště za 790 Kč/den (v dalším kroku objednávky).
 • Více informací na www.alfonska.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena