515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Letní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny v Hotelu Krakonoš
Letní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 nebo 4 dny v Hotelu Krakonoš. S polopenzí, saunou, slevou na masáže a možností brzkého check-in a pozdního check-out. Nezapomenutelná dovolená v nejvyšších českých horách!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Letní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny v Hotelu Krakonoš

-47 %
Letní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny v Hotelu Krakonoš

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 29. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Krakonoš
Dolní náměstí 309
512 44 Rokytnice nad Jizerou

www.hotelkrako­nos.cz
tel.: +420 481 522 466
e-mail: krakonos@rokyt­nice.com 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená v Krakonošových lesích

Nádherná příroda, čistý vzduch, zelené kopce, kam jen oko dohlédne... Tady je Krakonošovo! S dnešní slevou můžete toto království navštívit a užívat si celé 3 nebo 4 dny aktivní i odpočinkové dovolené. 

Rodinný Hotel Krakonoš

Kde se v Krkonoších ubytovat jinde, než rovnou v Hotelu Krakonoš? Nachází se v centru města Rokytnice nad Jizerou a zve Vás odpočinku se vším standardem.

Nabízí ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích i pokojích pro rodiny. Všechny jsou plně vybavené vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi, TV se satelitem i fénem na vlasy. 

Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, vinárna, klubovna a možnost stravování i na letní zahrádce. Snídaně Vám budou chystány formou bufetu, večeře Vám pak bude servírována o pěti chodech s nápoji zdarma. 

Relax a wellness

Během pobytu můžete využít saunu s vonnou esencí na 60 minut zdarma. S 50% slevou se můžete uvolnit také na masáži, ať už anticelulitidové, aromatické či klasické kompletní. V nabídce je také antistresová masáž, reflexní masáž chodidel a čokoládové, skořicové, medové a rašelinové zábaly.

Sportem ku zdraví a aktivní dovolené

Pro menší rozhýbání můžete využívat například elektrické šipky, pro větší sporty jsou pak v okolí hotelu tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště, sportovní hala, golfové hřiště a mnoho dalších. Pro trošku větší zvednutí adrenalinu navštivte lanové centrum nebo bobovou dráhu v Harrachově.

Něco pro turisty

V okolí Rokytnice naleznete velké množství památek kulturních i přírodních. Za muzei můžete vyrazit třeba do 4 km vzdáleného Františkova. Galerie Starý kravín nabízí expozici popisující dřívější nelehký život v Krkonoších. V Pasekách nad Jizerou pak můžete navštívit Památních zapadlých vlastenců.

Procházkou na 6 km se můžete dostat třeba k vyhlídkové Janově skále. Na větší výlet (18 km) se můžete vydat na Bozkovské dolomitové jeskyně, které tvoři unikátní labyrint podzemních chodeb a dutin. Za vodopády se neváhejte vydat na Pančavský vodopád, Velký nebo Malý Labský vodopád nebo na Mumlavský vodopád a obří hrnce v Harrachově.

Za návštěvu stojí také minipivovar v Harrachově či řada hradů, zřícenin a zámků. Inspiraci můžete najít třeba ZDE.   


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 6.6. do 29.10. 2013.
 • Rezervace prostřednictvím online formuláře ZDE.
 • Varianta A: 3 dny (2 noci) za 2250 Kč.
 • Varianta B: 4 dny (3 noci) za 3300 Kč.
 • Děti od 3 do 8 let 350 Kč/den s polopenzí a nápoji.
 • Děti od 8 do 13 let 500 Kč/den s polopenzí a nápoji.
 • Cena nezahrnuje městský poplatek 
  • dospělý 19 Kč/den 
  • děti do 18 let 4 Kč/den
  • dospělý nad 70 let bez poplatku
 • Více informací na www.hotelkrakonos.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena