515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
3 dny pro DVA v Krkonoších. Včetně výletů na koni!
3-denní pobyt pro DVA v Krkonoších včetně vyjížděk na koni! Stylové ubytování v srdci Krkonoš, polopenze a projížďky na koních se skvělou slevou 42% a platností do konce června!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

3 dny pro DVA v Krkonoších. Včetně výletů na koni!

-42 %
3 dny pro DVA v Krkonoších. Včetně výletů na koni!
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 67 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nádherná příroda z koňského sedla

Pohled z koňského sedla se od pradávna považuje za jeden z nejkrásnějších, který můžeme zažít. Říká se také, že kdo jednou projížďku na koňském hřbetě zakusí, už nikdy se jí nevzdá. A nyní máte jedinečnou možnost tenhle neobvyklý zážitek vyzkoušet a pobýt přitom v nádherné krajině Krkonoš. Navíc se skvělou slevou 42%!

Tradiční a stylové ubytování

Kněžická chalupa, stylové ubytování v samém srdci Krkonoš, ležící v rozhlehlých pastvinách a obklopená lesy (přitom jen 10 km od Vrchlabí), si pro Vás a Vašeho partnera nyní připravila výbornou nabídku - 3 denní pobyt okořeněný právě dvěma projížďkami na koních a poznávání jedinečné krkonošské přírody!

Na Vás a Vašeho partnera či jiný doprovod čekají příjemně strávené dny jen kousek od Vrchlabí. Kněžická chalupa nabízí útulně zařízené pokoje s veškerým vybavením a to včetně TV. V rámci tohoto balíčku je pro Vás připravena polopenze, která je podávána v nekuřácké, stylově zařízené restauraci. Mimo teplou a studenou kuchyni, si také můžete osvěžit vychlazeným pivem či popít kvalitní víno.

Projížďky pro všechny

To nejlepší, co Vás čeká, jsou samozřejmě projížďky na koních. Pro oba jsou připraveny dvě hodinové jízdy v sedle s profesionálním instruktorem - bát se tedy nemusí ani začátečníci a o zážitek nepřijdou ani děti starší 12 let. Konečně okusíte jedinečný pohled z koňského sedla, a pokud si jej zamilujete, můžete využít i 30% slevy na další projížďky nebo dokonce 10% na další týdenní pobyt v tomto roce!

Co dalšího podniknout?

Krkonoše jsou místem, kde se nikdy nebudete nudit. Kněžická chalupa leží v dostupnosti turistických a cyklistických stezek, stejně tak jako v blízkosti historického města Vrchlabí.

 • cykloturistické trasy po hřebenu Krkonoš
 • Krkonošský národní park - vzdálenost cca 1 km
 • rozhledna Žalý - cca 3 km
 • město Vrchlabí nazývané jako "Brána do Krkonoš" - Klášter augustiniánů, zámek Vrchlabí, historické domy, Akciový pivovar a další
 • Sněžka a další krkonošské vrcholy
 • koupaliště Valteřice - 4 km
 • Špindlerův Mlýn
 • ZOO safari ve Dvoře Králové nad Labem a mnoho dalšího

 

Kde kupon uplatnit

Kněžická chalupa
Kněžice 5
543 01 Vrchlabí
tel: +420 777 636 999
email: knezice@knezice.cz
www.knezice.cz


Doplňující informace

 • kupon je platný od 2.4. do 28.6.2012
 • před zakoupením kuponu je nutné ověřit volný termín na tel. +420 499 429 181 nebo emailu knezice@knezice.cz a po provedení nákupu potvrdit rezervaci zasláním čísla zakoupeného kuponu
 • v době Velikonoc a květnových svátků jsou třeba dva kupony či doplatek dle ceníku
 • koupí více poukazů si můžete Váš pobyt prodloužit
 • poukaz můžete použít jako 10% slevu na další týdenní pobyt po celý tento rok
 • osoby starší 18 - ti let platí na místě rekreační poplatek obci 15 Kč/noc/osoba
 • více informací na www.knezice.cz
nabídka byla ukončena