515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni
Poznejte Krkonoše z koňského sedla - pobyt na 3 dny pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA. Stylové ubytování v srdci Krkonoš, polopenze a dvě projížďky na koních! Nezapomenutelná dovolená pro dva či celou rodinou s platností až do prosince 2013!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni

-42 %
Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni
nabídka byla ukončena
79 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Kněžická chalupa
Kněžice 5
543 01 Vrchlabí

www.knezice.cz
tel. +420 499 429 181
email: knezice@knezice.cz

Dovolená v koňském sedle - nezapomenutelný zážitek

Pohled z koňského sedla se od pradávna považuje za jeden z nejkrásnějších, který můžeme zažít. Říká se také, že kdo jednou projížďku na koňském hřbetě vyzkouší, už nikdy se jí nevzdá. A nyní máte jedinečnou možnost tenhle neobvyklý zážitek vyzkoušet při pobytu v nádherné krajině Krkonoš! A to nejen ve dvou, ale rovnou s celou rodinou - děti do 18-ti let zdarma!

Tradiční a stylové ubytování v Kněžické chalupě

Kněžická chalupa, stylové ubytování v samém srdci Krkonoš, ležící v rozhlehlých pastvinách a obklopená lesy (přitom jen 2 km od Vrchlabí), si pro Vás, Vašeho partnera a případě i ratolesti nyní připravila výbornou nabídku - 3 denní pobyt okořeněný právě dvěma projížďkami na koních a poznáváním jedinečné krkonošské přírody!

Čekají na Vás příjemně strávené dny jen kousek od Vrchlabí. Kněžická chalupa nabízí útulně zařízené pokoje s veškerým vybavením a to včetně TV a vlastního sociálního zařízení. V rámci tohoto balíčku je pro Vás připravena polopenze, která je podávána v nekuřácké, stylově zařízené restauraci. Mimo teplou a studenou kuchyni se také můžete osvěžit vychlazeným pivem či ochutnat kvalitní víno.

Krkonošská příroda z koňského hřbetu

To nejlepší, co Vás čeká, jsou samozřejmě projížďky na koních. Pro oba jsou připraveny dvě hodinové jízdy v sedle s instruktorem - bát se tedy nemusí ani absolutní začátečníci a o zážitek nepřijdou ani děti starší 12 let. Konečně okusíte jedinečný pohled z koňského sedla, a pokud si jej zamilujete, můžete využít i 30% slevu na další projížďky nebo dokonce 10% na další týdenní pobyt v letní sezóně v roce 2013 a 2014!

Skvělý výchozí bod pro výlety

K procházkám po blízkém okolí doporučujeme například rozhlednu Žalý, Jindrovu skálu, kapličku sv. Huberta nebo farmu huculských koní. Dále samozřejmě celá řada krásných túr po Krkonoších... Nadchnou Vás i nádherné výhledy do kraje (na Ještěd nebo Trosky v Českém ráji). 

Místo je ideální také na cyklovýlety s možností využití cyklobusů, které křižují celé Krkonoše. Autem je možné navštívit Jilemnici, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Zoo Safari Dvůr Králové nad Labem, jehož návštěvu ocení zvlášť děti. 

V žádném případě nevynechejte návštěvu SněžkyLabského prameneLuční horyPančavských vodopádů a dalších přírodních zajímavostí. Uvidíte zde nádherné vodopády, divoké rokle...zkrátka neposkvrněnou přírodu. Při pobytu v Krkonoších se nudit nikdy nebudete!


Doplňující informace

  • Kupon je platný od 28.6. do 22.12.2013.
  • Před zakoupením kuponu je nutné ověřit volný termín na tel. +420 499 429 181 nebo emailu knezice@knezice.cz a po provedení nákupu potvrdit rezervaci zasláním čísla zakoupeného kuponu.
  • Koupí více kuponů si můžete Váš pobyt prodloužit.
  • Kupon můžete použít jako 10% slevu na další týdenní pobyt v letní sezóně 2013 a 2014.
  • Osoby starší 18-ti let platí na místě rekreační poplatek obci 15 Kč/noc.
  • Více informací na www.knezice.cz.
nabídka byla ukončena