515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni
Poznejte Krkonoše z koňského sedla - pobyt na 3 dny pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA. Stylové ubytování v srdci Krkonoš, polopenze a dvě projížďky na koních! Nezapomenutelná dovolená pro dva či celou rodinou s platností až do prosince 2013!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni

-42 %
Krkonoše pro DVA a děti do 18-ti let ZDARMA s vyjížďkami na koni
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 79 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Kněžická chalupa
Kněžice 5
543 01 Vrchlabí

www.knezice.cz
tel. +420 499 429 181
email: knezice@knezice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená v koňském sedle - nezapomenutelný zážitek

Pohled z koňského sedla se od pradávna považuje za jeden z nejkrásnějších, který můžeme zažít. Říká se také, že kdo jednou projížďku na koňském hřbetě vyzkouší, už nikdy se jí nevzdá. A nyní máte jedinečnou možnost tenhle neobvyklý zážitek vyzkoušet při pobytu v nádherné krajině Krkonoš! A to nejen ve dvou, ale rovnou s celou rodinou - děti do 18-ti let zdarma!

Tradiční a stylové ubytování v Kněžické chalupě

Kněžická chalupa, stylové ubytování v samém srdci Krkonoš, ležící v rozhlehlých pastvinách a obklopená lesy (přitom jen 2 km od Vrchlabí), si pro Vás, Vašeho partnera a případě i ratolesti nyní připravila výbornou nabídku - 3 denní pobyt okořeněný právě dvěma projížďkami na koních a poznáváním jedinečné krkonošské přírody!

Čekají na Vás příjemně strávené dny jen kousek od Vrchlabí. Kněžická chalupa nabízí útulně zařízené pokoje s veškerým vybavením a to včetně TV a vlastního sociálního zařízení. V rámci tohoto balíčku je pro Vás připravena polopenze, která je podávána v nekuřácké, stylově zařízené restauraci. Mimo teplou a studenou kuchyni se také můžete osvěžit vychlazeným pivem či ochutnat kvalitní víno.

Krkonošská příroda z koňského hřbetu

To nejlepší, co Vás čeká, jsou samozřejmě projížďky na koních. Pro oba jsou připraveny dvě hodinové jízdy v sedle s instruktorem - bát se tedy nemusí ani absolutní začátečníci a o zážitek nepřijdou ani děti starší 12 let. Konečně okusíte jedinečný pohled z koňského sedla, a pokud si jej zamilujete, můžete využít i 30% slevu na další projížďky nebo dokonce 10% na další týdenní pobyt v letní sezóně v roce 2013 a 2014!

Skvělý výchozí bod pro výlety

K procházkám po blízkém okolí doporučujeme například rozhlednu Žalý, Jindrovu skálu, kapličku sv. Huberta nebo farmu huculských koní. Dále samozřejmě celá řada krásných túr po Krkonoších... Nadchnou Vás i nádherné výhledy do kraje (na Ještěd nebo Trosky v Českém ráji). 

Místo je ideální také na cyklovýlety s možností využití cyklobusů, které křižují celé Krkonoše. Autem je možné navštívit Jilemnici, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Zoo Safari Dvůr Králové nad Labem, jehož návštěvu ocení zvlášť děti. 

V žádném případě nevynechejte návštěvu SněžkyLabského prameneLuční horyPančavských vodopádů a dalších přírodních zajímavostí. Uvidíte zde nádherné vodopády, divoké rokle...zkrátka neposkvrněnou přírodu. Při pobytu v Krkonoších se nudit nikdy nebudete!


Doplňující informace

  • Kupon je platný od 28.6. do 22.12.2013.
  • Před zakoupením kuponu je nutné ověřit volný termín na tel. +420 499 429 181 nebo emailu knezice@knezice.cz a po provedení nákupu potvrdit rezervaci zasláním čísla zakoupeného kuponu.
  • Koupí více kuponů si můžete Váš pobyt prodloužit.
  • Kupon můžete použít jako 10% slevu na další týdenní pobyt v letní sezóně 2013 a 2014.
  • Osoby starší 18-ti let platí na místě rekreační poplatek obci 15 Kč/noc.
  • Více informací na www.knezice.cz.
nabídka byla ukončena