515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/6 dní
Krkonoše pro DVA na 3/6 dní s romantickým ubytováním v Hotelu Pošta na úpatí Černé hory a s polopenzí. Platnost až do prosince 2013! Dovolená jen kousek od Jánských Lázní!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/6 dní

-50 %
Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/6 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 60 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Pošta***
Černý Důl 77
543 44 Černý Důl

www.hotel-posta.cz
tel: +420 734 225 863
email: hotel-posta@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená kdykoliv po zbytek roku

Klidná lokalita přeje ničím nerušené romantické dovolené. Krásná příroda Vás potěší a zdravý vzduch vrátí ztracenou energii. Pohodlné a stylové ubytování, polopenze a pak už jen relaxovat.... Navíc si můžete vybrat, zda preferujete letní, podzimní nebo rovnou zimní Krkonoše?

Černý Důl - malebná a tichá víska v centru Krkonoš

Když se vydáte cestou směrem na Trutnov, narazíte na klidnou vesničku Černý Důl, která leží jen 12 km od Vrchlabí a 4 km od Jánských Lázní. Toto nevelké městečko leží ve výšce 650 m.n.m. na úpatí Černé Hory a řadí se k jedněm z nejoblíbenějších krkonošských destinací. Na malebném náměstí najdete Hotel Pošta***, který právem patří k jednomu z nejoblíbenějších ubytování v Krkonoších.

Ubytování v Krkonoších? Hotel Pošta*** splní Vaše očekávání

Hotel Pošta*** disponuje ubytováním v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvěma apartmány s kuchyňkou. Stylový interiér připomínající stará venkovská sídla vybízí k romantickým pobytům třeba s lahví dobrého pití.

Hotel je oblíbeným ubytováním v Krkonoších - na své si zde totiž přijdou nejen zamilované páry, ale i rodiny s dětmi, senioři, turisté, cyklisté a milovníci aktivního životního stylu.

Pro Vaše pohodlí je Vám k dispozici i parkoviště před hotelem, Wi-Fi připojení, dětské hřiště...a další služby. Hotelová restaurace, ve které si vychutnáte svoji polopenzi, nabízí krajové i mezinárodní speciality.

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Toto ubytování v Krkonoších nabízí svým návštěvníkům skvělou výchozí pozici pro spoustu výletů. Nezapomeňte navštívit blízké Jánské Lázně, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn...po turistických stezkách, na kole i pěšky. Asi 250 metrů od hotelu se nachází také tenisové kurty, bowling a bazén.

Díky platnosti kuponu až témeř do konce letošního roku, můžete navštívit Krkonoše jak zalité slunečními paprsky, tak pokryté třpytivým sněhovým popraškem. A kam se tedy určitě podívat?

 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labemsklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks
 • dospělí mohou využít bohaté nabídky adrenalinových sportů či navštívit nový hotelový bar Silver Rock zařízený v alpském stylu

Neposkvrněná příroda i nákupy - vydejte se do Polska

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěnný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století.

Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 12.6. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 734 225 863 nebo emailu hotel-posta@centrum.cz.
 • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 6 dní (5 nocí) s polopenzí - příplatek 1770 Kč (celkem 2950 Kč). Zvolíte ve 2.kroku objednávky.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Dítě 3-12 let za 249 Kč/noc s polopenzí.
 • Dítě starší 12-ti let za 349 Kč/noc s polopenzí.
 • Více informací na www.hotel-posta.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena