515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží
Krkonoše pro DVA na 3 dny. Wellness pobyt v Hotelu U tří růží s polopenzí, saunou a whirpoolem. Skvělé výlety do okolí. Děti do 3 let zdarma!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží

-53 %
Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel U tří růží
Bedřichov 18
54351 Špindlerův Mlýn
www.triruze.cz
tel: +420 499 433 188, +420 499 433 389
email: hotel@triruze.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Krkonoších s nezapomenutelnou atmosférou

Toužíte v posledních teplých dnech vyjet do přírody a zažít parádní dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou? Vydejte se do romantického roubeného zámečku - Hotelu U tří růží! Pobyt v Krkonoších s polopenzí, wellness a výlety Vám zaručeně zpříjemní začátek podzimu!

Romantika v roubeném Hotelu U tří růží

Hotel U tří růží je pro svůj ojedinělý vzhled a styl nezapomenutelný. A stejně nezapomenutelný bude i Váš pobyt v Krkonoších! Historie hotelu se váže až k roku 1780, kdy tento nádherný, roubený lovecký zámeček nechal vystavět hrabě Harrach.

Zde se těšte na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV/Sat, telefonem a Wi-Fi. Pro děti je k dispozici zdarma dětská postýlka.

Pro zvláštní příležitosti je pro Vás v hotelu připraven i dochovaný pokoj hraběte Harracha, ve kterém na dobové pohovce sedávala i Ema Destinová.

Polopenze i relax ve wellness

Ve stylové restauraci se těšte na bohatou polopenzi - bufetové snídaňové stoly a 3-chodové večeře. Můžete také posedět v hotelové vinotéce s vinným sklípkem a více než 140 druhy vín z Moravy, Čech a celého světa. Při přízni podzimního počasí si také nenechte ujít posezení na venkovní terase s grilem a barem.

V rámci balíčku si Váš pobyt v Krkonoších zpříjemníte také relaxací v hotelovém wellness centru, kde si užijete půlhodinku whirlpoolu a celou hodinu sauny ve dvou. Po pořádném výletu není lepšího odpočinku!

Tipy na výlet

Při pobytu v Krkonoších se jistě nikdy nebudete nudit - atrakce v podobě petanque, šipek nebo půjčovny horských kol na Vás totiž čekají již v hotelu. A za dalšími zajímavostmi to není daleko!

 • Asi 300 metrů od hotelu se nachází Aqua centrum Bedřichov. Těšte se na nespočet vodních atrakcích a v letním období také na minigolf a beach volejbal.
 • Asi půl kilometru je vzdálená také skvělá turistická atrakce - letní bobová dráha! Okořeňte si svůj pobyt v Krkonoších špetkou adrenalinu a sjeďte celou trasu (1400 metrů, 22 zatáček, 3 tunely a 5 terénních zlomů).
 • Sněžka, Labská bouda, Labský důl...všechny tyto turistické cíle vybízejí k jejich pořádné prohlídce!
 • Jedna z nejkrásnějších ZOO v Evropě - Safari Dvůr Králové - není nijak vzdálená a láká návštěvníky na pravé africké safari a obrovský počet chovaných afrických zvířat.

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 2.9. do 15.11.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 499 433 188, +420 499 433 389 nebo na emailu hotel@triruze.cz.
 • Děti do 2,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko.
 • Děti od 3 do 9,99 let 900 Kč/pobyt vč. polopenze a služeb.
 • Další osoba 1140 Kč/pobyt vč. polopenze a služeb.
 • Pes 100 Kč/noc.
 • Více informací na www.triruze.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena