515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží
Krkonoše pro DVA na 3 dny. Wellness pobyt v Hotelu U tří růží s polopenzí, saunou a whirpoolem. Skvělé výlety do okolí. Děti do 3 let zdarma!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží

-53 %
Krkonoše pro dva na 3 dny s polopenzí a wellness - U tří růží

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel U tří růží
Bedřichov 18
54351 Špindlerův Mlýn
www.triruze.cz
tel: +420 499 433 188, +420 499 433 389
email: hotel@triruze.cz

Pobyt v Krkonoších s nezapomenutelnou atmosférou

Toužíte v posledních teplých dnech vyjet do přírody a zažít parádní dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou? Vydejte se do romantického roubeného zámečku - Hotelu U tří růží! Pobyt v Krkonoších s polopenzí, wellness a výlety Vám zaručeně zpříjemní začátek podzimu!

Romantika v roubeném Hotelu U tří růží

Hotel U tří růží je pro svůj ojedinělý vzhled a styl nezapomenutelný. A stejně nezapomenutelný bude i Váš pobyt v Krkonoších! Historie hotelu se váže až k roku 1780, kdy tento nádherný, roubený lovecký zámeček nechal vystavět hrabě Harrach.

Zde se těšte na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV/Sat, telefonem a Wi-Fi. Pro děti je k dispozici zdarma dětská postýlka.

Pro zvláštní příležitosti je pro Vás v hotelu připraven i dochovaný pokoj hraběte Harracha, ve kterém na dobové pohovce sedávala i Ema Destinová.

Polopenze i relax ve wellness

Ve stylové restauraci se těšte na bohatou polopenzi - bufetové snídaňové stoly a 3-chodové večeře. Můžete také posedět v hotelové vinotéce s vinným sklípkem a více než 140 druhy vín z Moravy, Čech a celého světa. Při přízni podzimního počasí si také nenechte ujít posezení na venkovní terase s grilem a barem.

V rámci balíčku si Váš pobyt v Krkonoších zpříjemníte také relaxací v hotelovém wellness centru, kde si užijete půlhodinku whirlpoolu a celou hodinu sauny ve dvou. Po pořádném výletu není lepšího odpočinku!

Tipy na výlet

Při pobytu v Krkonoších se jistě nikdy nebudete nudit - atrakce v podobě petanque, šipek nebo půjčovny horských kol na Vás totiž čekají již v hotelu. A za dalšími zajímavostmi to není daleko!

 • Asi 300 metrů od hotelu se nachází Aqua centrum Bedřichov. Těšte se na nespočet vodních atrakcích a v letním období také na minigolf a beach volejbal.
 • Asi půl kilometru je vzdálená také skvělá turistická atrakce - letní bobová dráha! Okořeňte si svůj pobyt v Krkonoších špetkou adrenalinu a sjeďte celou trasu (1400 metrů, 22 zatáček, 3 tunely a 5 terénních zlomů).
 • Sněžka, Labská bouda, Labský důl...všechny tyto turistické cíle vybízejí k jejich pořádné prohlídce!
 • Jedna z nejkrásnějších ZOO v Evropě - Safari Dvůr Králové - není nijak vzdálená a láká návštěvníky na pravé africké safari a obrovský počet chovaných afrických zvířat.

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 2.9. do 15.11.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 499 433 188, +420 499 433 389 nebo na emailu hotel@triruze.cz.
 • Děti do 2,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko.
 • Děti od 3 do 9,99 let 900 Kč/pobyt vč. polopenze a služeb.
 • Další osoba 1140 Kč/pobyt vč. polopenze a služeb.
 • Pes 100 Kč/noc.
 • Více informací na www.triruze.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena