515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Šumava pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a platností až do konce června
Na Šumavě je krásně v zimě i na jaře. Užijte si dovolenou podle svého u Lipna v Apartmánech Hecht. Polopenze, vstupy do bazénu, sauna, masáže a krásná příroda - to vše Vám přináší dnešní nabídka!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Šumava pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a platností až do konce června

-31 %
Šumava pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a platností až do konce června

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmány Hecht
Volarská 212
382 26, Horní Planá

www.apartmany-hecht.cz
tel: +420 774 467 385
email: rezervace@apartmany-hecht.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená u Lipna

Okolí Lipna a Šumavy nabízí nepřeberné množství aktivit a výletů do přírody. Vyberte si, jestli je budete poznávat pěšky, na kole nebo třeba na bruslích či dokonce na koni! Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně, nenechte si ujít dnešní nabídku!

Nové Apartmány Hecht

Apartmány najdete v městečku Horní Planá na břehu jezera Lipno na úpatí Šumavy. V každém z nich najdete kuchyňku, sprchový kout s WC, televizi, bezplatné internetové připojení Wi-Fi.

Z terasy si užijete překrásného výhledu na vodní hladinu.

Polopenze, bazén, sauna a masáž

Na přivítanou Vás v apartmánech čeká welcome drink pro dvě osoby a v ceně je samozřejmě i polopenze pro oba. Snídaně jsou formou švédských stolů a večeře podávány formou teplého bufetu.

K relaxaci můžete využít jeden hodinový vstup do bazénu s relaxační částí v dopoledních hodinách a jeden hodinový vstup do bazénu v odpoledních hodinách. To vše společně. 

Tímto Váš nabitý balíček nekončí! Zbavte své tělo stresu a napětí v sauně nebo si vychutnejte 20-minutovou masáž. Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek tu je 4-hodinové zapůjčení jízdního kola nebo 2-hodinová projížďka na lodičce.

Ráj pro cyklisty i milovníky přírody

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro dovolenou – turistika, cyklistika, rybaření, projížďky na lodičkách i na koních. Lipensko je unikátní spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Pro cyklistiku nabízí Lipensko velice příznivé podmínky. Můžete využít stovky kilometrů cyklostezek pro jízdu na kole nebo inline bruslích. Množství značených cyklotras vás dovede k těm nejlepším pozoruhodnostem a památkám.

Zimní dovolená na Lipně

Ale i v zimě má Lipensko co nabídnout. Rozhodně byste si měli vyzkoušet bruslení na Lipně. Na jezeře jsou i upravované běžecké stopy a můžete si zde vyzkoušet i snowkiting, kdy jedete na zamrzlém jezeře na snowboardu nebo na lyžích za pomoci větru a padáku.

Přibližně 20km od apartmánů na hranicích s Rakouskem se nachází rozlehlý lyžařský a běžkařský areál Schöneben. Celková délka všech tratí je okolo 70km a můžete si zvolit ze tří obtížností.

Rozhodně by Vám neměl uniknout Skiareál Hochficht, do kterého Vám Apartmány Hecht na přání zajistí dopravu. Vychutnejte si čtyřsedačkové lanovky, 13 sjezdových tratí, rodinné sjezdovky, snowpark a mnoho dalšího. Areál je připravený na všechny skupiny lyžařů od malých dětí až po ty nejzkušenější. 

Další tipy na výlet

 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“ .
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 29.1. do 30.6.2014.
 • Rezervace na čísle +420 774 467 385 nebo e-mailu rezervace@apartmany-hecht.cz.
 • Dítě do 3 let zdarma.
 • Varianta A:
  • dítě od 3 do 12 let na pokoji za 750Kč/pobyt s polopenzí, bazénem
  • třetí, čtvrtá osoba na pokoji za 1050Kč/pobyt s polopenzí a všemi benefity.
 • Varianta B:
  • dítě od 3 do 12 let na pokoji za 1000Kč/pobyt s polopenzí, bazénem
  • třetí, čtvrtá osoba na pokoji za 1400Kč/pobyt s polopenzí a všemi benefity.
 • Výhodné prodloužení pobytu v druhém kroku objednávky.
 • Domácí mazlíček – malé plemeno za 50Kč/pobyt, střední nebo velké plemeno za 400Kč/pobyt.
 • Více informací na www.apartmany-hecht.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena