515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Kitzbühelské Alpy po celý rok pro DVA s all inclusive + 2 DĚTI ZDARMA
Celoroční dovolená pro DVA na 4 dny (3 noci) v Tyrolsku v hotelu Gasthof Hauserwirt. Čeká vás příjemné ubytování, all inclusive light a nespočet možností sportovního vyžití. Děti na 3. a 4. lůžku do 12 let ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Kitzbühelské Alpy po celý rok pro DVA s all inclusive + 2 DĚTI ZDARMA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Tempo Tours Praha s.r.o.
Elišky Peškové 13
150 00 Praha 5

www.tempo-tours.cz
Tel.: 257 315 859, 602 345 732
E-mail: hory@tempo-tours.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Tyrolské Alpy v každém ročním období

Toužíte po aktivní dovolené s komfortním ubytováním, all inclusive stravou a nespočtem možností, jak trávit volný čas? Právě pro vás je připraven pobyt v Tyrolsku, ve městě Wörgl v okrese Kufstein. Nechte se pohltit majestátnými vrcholy a příjemným horským sluníčkem. Rakouské Alpy budou jistě přesně to pravé pro vás - ať už v létě či na podzim!

Tyrolské Alpy

Hotel Gasthof Hauserwirt

Příjemný hotel Gasthof Hauserwirt se nachází na klidném slunném místě v části zvané Wörgler Boden. Hotel s nádechem rodinné atmosféry nabízí hostům malou recepci, restauraci, jídelnu, bar a dětské hřiště pro ty nejmenší. V hotelu se nachází 26 pokojů, což zaručuje ničím nerušený a klidný pobyt.

Hotel Gasthof Hauserwirt

Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkových útulně zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje disponují balkonem.

Útulně zařízené pokoje

Stravovat se budete v restauraci, která je součástí objektu a ochutnáte při ní spoustu tradičních jídel. Při rozšířené snídani si jistě každý vybere to své. V poledne vás čeká malý snack či polévka. Celodenní hodování zakončíte 3-chodovou večeří a výběrem z malého salátového bufetu.

Hotelová restaurace

Po celý den (10:00-20:00) můžete konzumovat neomezeně nealkoholické nápoje, jako je čaj či káva. Neomezenou konzumaci alkoholických nápojů (pivo, stolní víno) si užijete od 18. do 20. hodiny večer.

Kulturní krásy v blízkém okolí

Poznejte krásy Tyrolska s jeho nespoutanou přírodou plnou života a neutichajících divokých řek! Vybírat můžetenepřeberného množství přírodních či historických zajímavostí. Na své si zde tak přijdou milovníci sportu i kultury.

Poznejte krásy Tyrolska

Při poznávaní okolních měst nesmíte opomenout Innsbruck, hlavní město rakouské spolkové země Tyrolsko, které leží asi 66 kilometrů od ubytování. Město nabízí svým návštěvníkům nejen kulturní, ale také sportovní vyžití - projděte se středem města se známou zlatou střechou, nádhernou ulicí Maria-Theresien-Straße či navštivte císařský zámek Hofburg!

Navštivte Innsbruck

O něco blíž (20 km) se nachází další zajímavé místo, a to město Kufstein, které svým návštěvníkům nabízí mnoho kulturních i nákupních zážitků. Objevit zde můžete například ulici Römerhofgasse, jež je proslulá především svými vinárnami. Dále vás k návštěvě jistě zláká pevnost Kufstein či tradiční výrobna sklenic Riedel Glas.

Město Kufstein

Navštivte také 20 kilometrů vzdálené gotické městečko Rattenberg, jenž se se svými 400 obyvateli řadí mezi nejmenší města Rakouska. Při procházce přes zdejší středověkou pěší zónu můžete ve výlohách obdivovat výrobky zdejších skláren. 

Letní Alpy ideální pro sportovní nadšence

Pokud chcete prožít aktivní dovolenou plnou turistiky, cykloturistiky a nádherných výhledů do okolí, je pro vás oblast Tyrolských Alp jako dělaná. Těšit se můžete na desítky kilometrů cyklistických tras pro rodiny s dětmi, náročné trasy do hor pro zdatnější turisty a překrásné jednoduché i náročnější túry do zdejší neposkvrněné přírody.

Letní Alpy ideální pro sportovní nadšence

Zde nabízíme několik tipů pro vaši aktivitami nabitou dovolenou:

 • přímo ve Wörglu se nachází Vodní svět (bazén, sauna)
 • jezero Achensee (45 km) - jedná se o největší přírodní jezero Tyrol, od světaznalých cestovatelů si vysloužilo označení alpský fjord.
 • jezerní oblast u Kramsachu (20 min. jízdy autem) - vodní radovánky si zde můžete užívat rovnou ve 4 jezerech či v řece Ache u Brandenbergu. Na milovníky turistiky zde čekají v pohoří Rofangebirge horské stezky a turistické cesty v rovinatém terénu.
 • oblast Wilder Kaiser (18 km) - nachází se mezi mohutnými horskými masivy a horskými pastvinami na severu Kitzbühelských Alp. Užít si zde můžete velké množství outdoorových aktivit. Oblast se pyšní rakouskou značkou kvality Österreichische Wandergütesiegel.

Užijte si zdejší krásnou přírodu

 • oblast Alpbachtal (30 km) - v této oblasti najdete více než 900 kilometrů označených stezek vhodných pro pěší turistiku. Vede zde také tzv. Orlí cesta - nejznámější dálková turistická stezka Tyrolska.

Kulturními i sportovními zážitky nabitá oblast je navíc velmi vhodná pro rodiny s dětmi! Možnost hvězdicových výletů do oblastí okolo Kufsteinu, Alpbachtal, Wildschönau, Wilder-Kaiser Brixental, Zillertal a Kössen.

V prezentaci byly použity fotografie Alex Holzknecht a austria-forum.org. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 4. 4. 2015 do 19. 12. 2015.
 • VARIANTA A:
  • 4. 4. - 23. 5. 2015
  • 6. 6. - 11. 7. 2015
  • 5. 9. - 19. 12. 2015
 • VARIANTA B:
  • 23. 5. - 6. 6. 2015
  • 11. 7. - 5. 9. 2015
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Rezervace pobytu na tel. 257 315 859 a 602 345 732
  na e-mailu hory@tempo-tours.cz nebo osobně v cestovní kanceláři Tempo Tours.
 • Příplatky (platí se v CK):
  • Děti od 12 do 16 let 1 500 Kč/VARIANTA A/pobyt včetně všech služeb, 2 000 Kč/VARIANTA B/pobyt včetně všech služeb.
  • Další dospělá osoba 2 999 Kč/VARIANTA A/pobyt včetně všech služeb, 3 999 Kč/VARIANTA B/pobyt  včetně všech služeb.
 • Děti na 3. a 4. lůžku do 12 let ZDARMA.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.tempo-tours.cz.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • L.Korenarova 23. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena