515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Itálie
Jižní Tyrolsko na 4 až 8 dní s volným vstupem do wellness
Navštivte Zillertalské Alpy i Dolomity při pobytu na 4 až 8 dní v Hotelu Taufers se snídaní, lahví vína, VOLNÝM VSTUPEM do wellness a vstupem do bazénu.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Jižní Tyrolsko na 4 až 8 dní s volným vstupem do wellness

-36 %
Jižní Tyrolsko na 4 až 8 dní s volným vstupem do wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Taufers
Mühlwalderstr. 1
39032 Mühlen in Taufers
Itálie

www.hotel-taufers.it
e-mail: info@hotel-taufers.it (anglicky, německy, italsky)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se do Zillertalských Alp i do Dolomitů aneb dovolená jako vystřižená z naučných dokumentů 

Přicházející jarní dny se mohou stát utrpením "betonové džungle" anebo pohodovým časem s vůní čerstvě rostlé zeleně na vrcholcích okouzlujících hor. Prožijte svoji dovolenou jinak než ve městech či u moře a vydejte se za poznáním dech beroucí přírody jižního Tyrolska. Ne nadarmo se říká, že nejlepší odpočinek je ten aktivní :-).

Kraj plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody, to je jižní Tyrolsko

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. Nedaleko hotelu najdete Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Jižní Tyrolsko je region kontrastů, už jen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale i kvůli své historii - tradice severu jsou zde hluboce zakořeněny, ale dnes se již mísí s italským způsobem života. Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který Vás vždy překvapí!

Ubytování v krásném Hotelu Taufers

Vaši dovolenou v Zillertalských Alpách zpříjemní ubytování v Hotelu Taufers, jehož pokoje jsou více než komfortně zařízeny. Díky příjemným barvám nabízejí uklidňující atmosféru. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC, telefon,  TV, minisejf a Wi-Fi.

Součástí pobytu jsou také snídaně podávány formou bufetu, jehož součástí je také BIO koutek, díky kterému budete moct ochutnat sezónní místní potraviny v té nejlepší kvalitě. Večeře si můžete přikoupit v sousedním hotelu (cca 2 minuty chůze) se slevou 15%.

V neposlední řadě si pochutnáte na lahvi kvalitního vína a welcome drinku, který Vás již od začátku pobytu naladí na příjemnou notu.

Neomezený vstup do wellness a návštěva aquaparku

Díky kuponu si také užijete neomezený vstup do sauny a wellness zóny hotelu po celou dobu Vašeho pobytu. Těšte se na whirlpool a dva druhy saun, které Vás zbaví únavy, napětí a nabijí Vás novou energií na výlety.

Určitě využijte i vstup do Aquaparku Cascade, který disponuje velkým množstvím bazénů jak pro relaxaci, plavání, ale i pro děti. Můžete odpočívat v 6 saunách nebo v relaxačních místnostech.

Další aktivity v okolí hotelu

Co, vedle wellness a aquaparku, ještě podniknout? Italské Alpy nabízejí aktivity ve vodě, v horách i v oblacích! Samozřejmostí je horská turistika a cyklistikahorolezectví, bouldering a nordic walking. Z adrenalinovějších aktivit je zde paragliding, rafting či canyoning.

Pohodové zážitky zajistí jízda na koni (nebo dokonce celé túry na koních), plážový volejbal, rybaření, lanová centra, bowling, minigolf, plavání, tenis nebo squash...stačí si jen vybrat.

Nádherná příroda, kultura, historie...v Italských Alpách je z čeho vybírat

V okolí hotelu najdete nespočet přírodních zajímavostí. Co tedy rozhodně nevynechat?

 • Lago di Carezza/Karersee - nebo také duhové jezero. Jezero je pro svou nadpřirozenou krásu obestřeno legendami a pohádkami o nádherné vodní panně, duze a drahokamech, které jsou v jezeře utopeny.
 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že Dolomity jsou zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy". Jedinečná podívaná na pozoruhodný div přírody. Jedná se o vysoké špičky morénových sutin, chráněné skalami před vodní erozí.

Veškeré jižní Tyrolsko je protknuté sítí turistických stezek, které ocení opravdu každý - příležitostný turista i milovník horské turistiky. Celá lokalita je navíc poseta hrady, zámky a kostely, o které je velmi dobře pečováno a jsou tak ve skvělém stavu. Je tedy co obdivovat!

 • Hrad Tirol - je sídelním hradem Tyrolska a nyní zde sídlí muzeum. Hrad vznikl na konci 13. století a část své středověké podoby si uchoval. Expozice se věnují minulosti Jižního Tyrolska a v archeologickém muzeu najdete přehled hmotné kultury od prvního osídlení Alp od 7. st. př.n.l.
 • Pevnost Franzensfeste (Fortezza) - pevnost byla vybudována císařem Františkem I. a toho času byla nejmohutnější pevností Evropy, ale její historie zažila mnoho zvratů. Byla zde vojenská kasárna a za 2. světové války ji nacisté využívali pro skrývání zlata.
 • Hrad Churburg (Coira) - navštivte nejmohutnější hrad celého Tyrolska. Hrad vznik ve 13. století, ale byl přebudován v renesančním stylu, proto zde dnes můžete obdivovat pozoruhodný dvůr s arkádami. Ve zbrojnici hradu se nachází největší sbírka brnění.

Navštivte nejdelší italskou horskou dráhu - jen 15 minut od hotelu

Nad Hotelem Taufers se tyčí horský masiv Klausberg o výšce 2510 m.n.m. V zimě se zde samozřejmě lyžuje, avšak ani v létě nepřijdete zkrátka. Najdete zde totiž nejdelší alpskou horskou dráhu v celé Itálii. Ta má délku necelé dva kilometry (1800 metrů) a můžete na ní jet rychlostí až 40 km za hodinu.
 
 
Jedna jízda zde dospělého vyjde na 4,50 EUR, dítě o euro levněji. Samozřejmě zde máte k dispozici výhodnější permanentky. Vedle horské dráhy se zde nachází také Adventure park plný adrenalinových zážitků.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 22.5. do 27.7. a od 31.8. do 2.11.2014.
 • Rezervace na info@hotel-taufers.it (německy, anglicky nebo italsky).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší, než kdybyste si rezervovali pobyt sami.
 • Prodloužení pobytu:
  • VARIANTA B: pobyt pro jednoho na 5 dnů (4 noci) se snídaní a dalšími službami za příplatek 835 Kč (celkem 3035 Kč)
  • VARIANTA C: pobyt pro jednoho na 8 dnů (7 nocí) se snídaní a dalšími službami za příplatek 3060 Kč (celkem 5260 Kč)
 • Vyhovující variantu si zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • U Varianty A příjezd pouze ve čtvrtek, B i C příjezd pouze v neděli. 
 • Děti do 5,9 let zdarma.
 • Děti od 6 do 11,9 let sleva 50%:
  • u varianty A 39,5 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty B 54,5 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty C 94,5 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
 • Dítě starší 11,9 let (se dvěma dospělými v pokoji) či 3. osoba na přistýlce sleva 20%:
  • u varianty A 63,2 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty B 87,2 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty C 151,2 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
 • Možnost přikoupení polopenze s 15% slevou v sousedním hotelu (cca 2 minuty chůze):
  • 2x večeře výběrem z menu (předkrm, hlavní chod, salát, dezert) + 1x pizza dle výběru a dezert za 41,65 EUR
  • 3x večeře výběrem z menu (předkrm, hlavní chod, salát, dezert) + 1x pizza dle výběru a dezert za 50,15 EUR
 • Veškeré příplatky za děti a polopenzi se hradí na místě.
 • Více informací na www.hotel-taufers.it.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena