515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Letní ubytování v Jizerských horách pro DVA na 3 dny
Odpočinková dovolená pro DVA na 3 dny v Hotelu PORTA aperta ve vyhlášeném turistickém středisku Josefův Důl v Jizerských horách. V ceně polopenze a minigolf. Perfektní výchozí bod pro výlety pěšky i na kole do krásné přírody Jizerek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Letní ubytování v Jizerských horách pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel PORTA aperta***
Josefův Důl č.118
Josefův Důl 468 44

www.hotelporta.cz
tel. 483 311 751, 731 652 673
email: info@hotelporta.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto v centru Jizerských hor

Pokud jste museli chvíli lovit v paměti, kde že se to ty Jizerské hory nacházejí, nemáte se za co stydět. Jizerky stojí trochu ve stínu sousedních Krkonoš - to však neznamená, že v nich není co k vidění. Právě naopak, je zde tolik přírodních i kulturních krás, že jednoznačně stojí za návštěvu! A s dnešní akcí na ubytování v Jizerských horách navíc za super cenu!

Výlety v Jizerských horách

Dveře Hotelu PORTA aperta otevřeny párům i rodinám s dětmi

Oblíbené turistické středisko Josefův Důl najdete přímo v centru Jizerských hor. V něm pak zavítejte do Hotelu PORTA aperta***, jehož příjemná atmosféra vás nadchne. Jak by taky ne, když název hotelu v překladu znamená "dveře otevřené" ;-)

Hotel Porta aperta

O klid a pohodlí se postará útulně zařízený pokoj (k dispozici jsou dvou- a třílůžkové pokoje s možností přistýlky). Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a nechybí ani TV, minibar a telefon.

Standardně zařízené pokoje

Hotel je nekuřácký a vhodný také pro rodiny s dětmi. Najdete v něm kavárnu a cukrárnu s dětským hracím koutkem, sklepní vinárnu i salonek.

Stylová hotelová restaurace

K odpočinku poslouží venkovní zahrada s ohništěm a dětským hřištěm, můžete si zde také zahrát ruské kuželky nebo zaposilovat.

V zahradě je ohniště i dětské hřiště

Pokud byste si chtěli vyzkoušet cyklistiku v horách, 100 m od hotelu se nachází půjčovna, kde vám kolo poskytnou. Tenisté určitě využijí možnost pronájmu tenisových kurtů s umělou trávou.

Polopenze i minigolf součástí balíčku

K chození po horách je potřeba spousta síly, kterou vám dodá polopenze podávaná v hotelové restauraci. Kuchyně hotelu se specializuje na českou kuchyni. V kavárně si pak můžete pochutnat nejen na lahodné kávě a zákusku, ale také míchaných nápojích a zmrzlinových pohárech.

Polopenze je součástí balíčku

Součástí balíčku jsou také celé 2 hodiny na minigolfovém hřišti, které je součástí hotelového areálu. Najdete zde 18 jamek, které důkladně zabaví vás a popřípadě i vaše ratolesti.

Zdokonalování se v minigolgu

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě či na letní terase.

Aquapark v Liberci

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se vy i vaše děti na více než dvou stovkách exponátů poučíte o zajímavostech ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 

Léto plné zábavy v Jizerských horách

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m n.m.. 

Co navštívit v Jizerských horách? Nádherné výhledy na vrcholky hor se vám naskytnou z rozhledny Slovanka i mnoha dalších, které se nachází v okolí. Cyklisté si užijí spoustu adrenalinových i klidných tras všech náročností.

Na výlety se vydejte po mnoha turistických trasách - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou.

 

 • Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
Nejznámější rozhledna v České republice
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Turisté a cyklisté mohou také vystoupat na nově obnovenou rozhlednu na Smrku.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Další možnosti letního koupání poskytuje přírodní koupaliště Přehrada, přehrada Černá Nisa v Bedřichově či koupaliště v Jablonci nad Nisou. V Jablonci dále najdete i bobovou dráhu či Muzeum skla a bižuterie. Sportovní vyžití se vám nabízí ve sportovním areálu (200 metrů od hotelu) nebo na squashi či tenise přímo v Josefově Dole.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 3. 6. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel.  483 311 751 nebo  731 652 673, emailu info@hotelporta.cz nebo pomocí rezervačního formuláře ZDE (do poznámky prosím uveďte číslo kuponu).
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 2,99 let zdarma.
  • dítě 3-12 let včetně polopenze 50% ceny kuponu.
  • dítě starší 12 let je bráno jako další dospělá osoba na přistýlce včetně polopenze za 400 Kč/noc.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 18 Kč/noc/osoba.
 • Pes 90 Kč /noc.
 • Více informací na www.hotelporta.cz.

Hodnocení pobytu

1,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena