515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dvoudenní akce ježdění na koních v krásném Orlickém podhůří.
Víkend s koňmi v krásném Orlickém podhůří v indiánském stylu. Přenocovat můžete v tee-pee nebo penzionu. Jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

Dvoudenní akce ježdění na koních v krásném Orlickém podhůří.

-40 %
Dvoudenní akce ježdění na koních v krásném Orlickém podhůří.
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte touhu prožít víkend netradičně? Splnit si svůj dětský sen plný dobrodružství a romantiky? Chcete bydlet se svou rodinou, s kamarády či miláčkem psem v tee-pee uprostřed přírody? Toužíte svézt se na koni a naučit se od indiánů, jak s koněm rozmlouvat jazykem koní? Pokud Vaše odpověď zní ano, pak právě pro Vás je určen víkend s koňmi a přenocování v tee-pee (možno i v penzionu) v krásném poklidném podhůří Orlických hor na Ranči Oklahoma.

Nikdy jste neseděli na koni a nevíte, jak vypadá svět z koňského hřbetu? Nemusíte se ničeho obávat, nabídka je určena pro úplné začátečníky a vše potřebné Vás na ranči naučí, tak aby celý víkend proběhl bez jakéhokoliv problému. Jste naopak zkušení jezdci? I pro Vás je pobyt určen, při vyjížďkách se můžete přidat do rychlejší skupiny.

A na co přesně se můžete těšit?

1.den

 • příjezd v odpoledních hodinách kolem 15.hodiny
 • seznámení s koňmi a úvod do světa koní (pár slov o způsobu komunikace mezi člověkem a koněm a objasnění těch nejzákladnějších prvků přirozené komunikace s koňmi)
 • společné čištění a sedlání koní a první hodinová vyjížďka ve volné přírodě se zkušeným průvodcem a s instruktáží ovládání jezdeckého umění

Po vyjížďce ubytování v tee-pee nebo penzionu Koliba (dle Vašeho výběru) a společná večeře s jezdeckým předákem. V případě zájmu neformální posezení na různá koňská témata.

2.den

 • snídaně v penzionu a po snídani příprava koní (čištění a sedlání)
 • dvouhodinová vyjížďka po krásné volné přírodě zakončená obědem

Záleží jen na Vás, jestli dáte přednost romantickému ojedinělému zážitku přenocování v indiánských tee-pee, na dřevěných podlážkách, vlastních karimatkách a spacích pytlích (teplá sprcha a suché záchody k dispozici) nebo zvolíte pohodlnější variantu bydlení v penzionu Koliba. Tee-pee je určeno pro 6-8 lidí, na Vaši žádost je možné podle kapacit postavit tee-pee soukromé. A nebojte se, i když na jaře bývají noci chladné, díky ohni uprostřed tee-pee mrznout nebudete.

Splňte si konečně svůj dětský sen, seberte odvahu a vyražte do českého westernu - na ranč Oklahoma. Petr Staněk a další, kteří zasvětili svůj život koním, se na Vás už moc těší.

Kde kupón uplatnit

Ranch OKLAHOMA
země koní a indiánů
Hrádek (u Ústí n.Orlicí)
tel.: 731 149 303, 737 946 152
e-mail: stanek@kone-indiani.cz

Více informací najdete na kone-indiani.cz.


Doplňující informace

 • Kupon je možné čerpat o víkendech i v pracovní dny od 15.4. do 30.6.2011 a od 1.9. do 30.10.2011
 • Můžete si koupit více kuponů najednou, a pobyt si tak prodloužit
 • Pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle 731 149 303 nebo 737 946 152
 • Více informací na kone-indiani.cz.
nabídka byla ukončena