515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jeseníky pro DVA s polopenzí v Hotelu u Jelena
Jeseníky pro DVA na 3 dny. Romantický pobyt v Hotelu u Jelena s polopenzí. V blízkosti adrenalin park a samozřejmě krásná jesenická příroda.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky pro DVA s polopenzí v Hotelu u Jelena

-38 %
Jeseníky pro DVA s polopenzí v Hotelu u Jelena
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel u Jelena
Hlavní 13
790 84 Mikulovice
tel. +420 724 003 257
email: r.u.jelena@seznam.cz
www.hotelujelena.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická podzimní dovolená v Jeseníkách

Od skončení letní dovolené pořád jenom v práci a další volno v nedohlednu? To zní v kombinaci s podzimním nečasem, celkem depresivně, nemyslíte? Vůbec to tak ale být nemusí! Vyjeďte si ve dvou alespoň na víkend pryč, ubytujte se ve stylovém Hotelu u Jelena a užijte si zasloužené volno!

Domácí atmosféra a super servis v Hotelu u Jelena

Jen 14 km od Lázní Jeseník, v malebném městečku Mikulovice leží u řeky stylový Hotel u Jelena. Ten je široko daleko známý domácí atmosférou a ochotným personálem, který se o své návštěvníky skvěle stará.

Na tomto klidném a přátelském místě si můžete užít podzimní dovolenou plnou romantiky a různorodých aktivit! Ubytováni budete v 2-lůžkovém plně vybaveném pokoji, v restauraci s domácí kuchyní si pochutnáte na polopenzi a večer můžete strávit v hotelové vinárně, kde je pro Vás připravena láhev kvalitního vína.

Lázně Jeseník (co by kamenem dohodil) a další místa, která navštívit

Ačkoliv Mikulovice leží až skoro u polských hranic, všechna zajímavá místa jsou zde na dosah ruky:

 • Již zmiňované Lázně Jeseník leží jen 20 minut jízdy od hotelu. Lázně Jeseník, ve světě známé také jako Priessnitzovy léčebné lázně, patří k jedněm z nejnavštěvovanějších lázní v Česku. Již od 19. století se zde léčí vodoléčbou, která pomáhá léčit nemoci oběhové soustavy, dýchacího ústrojí a další. Pobýval se zde například Petr Bezruč, který se tu procházel po Velké či Malé kolonádě - tedy po místech, do kterých se určitě podívejte!
 • Další lázně najdete i v Karlově Studánce, kde Vás jistě okouzlí zachovalé lázeňské domy.
 • Pokud Vás láká turistika, vydejte se z Karlova Slezkou cestou až na Ovčárnu, kde se můžete kochat úžasným výhledem do okolí.
 • Jesenickou klasikou je Praděd Vřesová studánka.
 • Navštivte také údolí Bílé Opavy s nádhernými vodopády a nebo Rešovské vodopády. Využijte také exkurze do přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně!

Adrenalinové zážitky jen kousek od hotelu

Pokud vás relax v Lázních Jeseník neláká a turistické cíle už znáte, zkuste trochu nevšední zábavu. Kousek od hotelu najdete několik adrenalinových zážitků, které z Vaší dovolené udělají nezapomenutelný zážitek!

 • Sportovní park Kouty, ze kterého vede lanovka na Dlouhé stráně, svým návštěvníkům nabízí také projížďky na motokárách na trati dlouhé 485 metrů (v září a říjnu otevřeno o sobotách a nedělích od 10:00 do 17:00).
 • Adrenalin park Jeseníky si pro Vás připravil několik stezek v lanovém centru, kde si můžete vyzkoušet zdolat nebezpečně vypadající překážky. Po objednání si můžete vyzkoušet také rychlou jízdu v náročném terénu na čtyřkolkách o obsahu 250 ccm!
 • Na Ranči Orel si také můžete zajezdit na koních a nebo si v salónu pochutnat na pořádném steaku!
 

Doplňující informace

nabídka byla ukončena