515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Jeseníky pro DVA na 2/3 dny s polopenzí
Relaxační dovolená v Šumperku (Jeseníky) pro DVA na 2 nebo 3 dny s polopenzí v Hotelu Hansa. Ideální na toulání se přírodou, cykloturistiku nebo návštěvu památek.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky pro DVA na 2/3 dny s polopenzí

-43 %
Jeseníky pro DVA na 2/3 dny s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 62 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Hansa
Langrova 224/29
787 01 Šumperk

www.hotel-hansa.cz
Tel: 605 268 202
E-mail: hotelhansa@tiscali.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní dovolená i relax v Jeseníkách

Poznejte krásnou přírodu Jeseníků, ubytujte se v příjemném hotelu a užijte si skvělou dovolenou - ve dvou nebo s celou rodinou. Můžete zde relaxovat v lázních, poznávat naše hrady a zámky nebo se jen tak toulat, kam Vás nohy ponesou.

Hotel Hansa*** v centru Šumperku

Hotel Hansa nabízí ubytování v blízkosti centra města Šumperk, ukrytého v krásném údolí řeky Desné mezi Jesenickým pohořím. 

Pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, internetem, minibarem a telefonem. Celý hotel je nekuřácký, proto je vhodný i pro dovolenou s dětmi - navíc dítě do 7 let má pobyt zdarma!

Polopenze v hotelové restauraci

V hotelu je bar i restaurace, ve které máte s tímto balíčkem zařízenou polopenzi formou servírovaných snídaní a večeří dle Vašeho výběru (do 150 Kč). V restauraci můžete vyzkoušet speciality české i mezinárodní kuchyně a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Hotel má letní zahrádku, která je přizpůsobena i pro ty nejmenší - je vybavena dětským koutkem, kde si děti mohou hrát, zatímco vy si můžete klidně popovídat :-).

Šumperk a okolí

Svou polohou je hotel vhodný pro prožití jak klidné, tak aktivní dovolené. Šumperk je město s bohatou nabídkou aktivit. Můžete navštívit Vlastivědné muzeum,  expozici - Čarodějnické procesy či si udělat prohlídkový okruh krásným Šumperkem, který je znám také jako "Brána Jeseníků".  Jste-li milovník sportovních aktivit, doporučujeme vyjížďku na koni nebo cykloturistiku.

Hrady, zámky nebo termální lázně

Poznejte kraj proslavený čarodějnickými procesy, krásy přírody můžete poznávat pěšky nebo na kole.  Ve Velkých Losinách si prohlédněte Ruční papírnu (10 km), zámek Velké Losiny či zajeďte na hrad Bouzov (36 km) či zámek Úsov (28 km).

Pokud rádi relaxujete, můžete si užít slunečný den v termálních lázních Velké Losiny (12 km). Velmi zajímavá může být návštěva největšího technického divu České republiky – přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně, která se těší velkému zájmu turistů.


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit od 15.6. do 13.10.2013.
  • Rezervace na čísle 605 268 202 nebo e-mailem hotelhansa@tiscali.cz.
  • Variantu B: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) s polopenzí vyberete ve 2. kroku objednávky za příplatek 620 Kč (celkem 1250 Kč).
  • Večeře nad částku 150 Kč se doplácí na místě.
  • Dítě do 7 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
  • Dítě starší 7 let po dohodě s majitelem hotelu.
  • Více informací na www.hotel-hansa.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena