515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jeseníky (Rejvíz) pro DVA na 5 dní s polopenzí
Perfektní dovolená v Jeseníkách (Rejvíz) pro DVA na 5 dní s polopenzí, slevou do wellness, zapůjčením kol a nordic walking holí. Platnost až do prosince 2013. Ubytování v Penzionu Chata Svoboda v nejzachovalejší části Jeseníků!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky (Rejvíz) pro DVA na 5 dní s polopenzí

-27 %
Jeseníky (Rejvíz) pro DVA na 5 dní s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Chata Svoboda 
Rejvíz 1
793 76 Zlaté Hory

www.rejviz.cz
tel.: +420 774 997 084
e-mail: rezervace@dovolenarejviz.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Klidná dovolená pro všechny

Představte si místo, kde po západu slunce nic neuvidíte ani nic neuslyšíte. Klid skoro jako na konci světa můžete očekávat od dovolené v nejzachovalejší části Jeseníků - na Rejvízu. Když se k tomu přidá ubytování v historickém penzionu s domácí polopenzí, můžete si být jistí, že si pobyt v Jeseníkách užijete a to kdykoliv až do prosince 2013!

Historický penzion v nádherné přírodě - Penzion Chata Svoboda

V chráněné krajinné oblasti Jeseníků, v nejvýše položené slezské osadě Rejvíz (780 m.n.m) se nachází Penzion Chata Svoboda s historií delší než 2 století. Chata byla původně obecní hospodou založenou už v roce 1793, byla to vůbec první budova v této osadě. Lidé prostě už tehdy věděli, co je v každé obci nejdůležitější ;-).

Pokoje jsou komfortně vybavené a zrekonstruované. Najdete zde vše co potřebujete včetně sociálního zařízení. A pěkný výhled na okolní krajinu je zaručený z každého pokoje!

Děti můžete klidně vzít s sebou, poloha penzionu je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou. U penzionu je stálé autobusové spojení, vlakové spojení ze Zlatých Hor a Jeseníku je vzdálené 12 km.

Polopenze, sleva do wellness, zapůjčení kol a nordic walking holí

Součástí balíčku je samozřejmě polopenze. A až Vám slehne, vydejte se na túry s nordic walking holemi či na pořádný cyklovýlet - hole i kola Vám v penzionu zapůjčí každé na jeden den! Cyklo vybavení Vám zapůjčí také v špičkové půjčovně kol NORCO.

V penzionu můžete relaxovat ve wellness. Po výletu je to jedna z nejlepších relaxací jaké existují... A pokud by Vám to nestačilo, Lázně Jeseník jsou nedaleko!

Mechová jezírka a krajina jako z pohádky

Nejznámější místo Rejvízu je Národní přírodní rezervace s Velkým mechovým jezírkem, které je největším moravským rašeliništěm. Po dřevěném chodníku se dostaneme do dávné doby ledové, z které nám zde ledovec zanechal některé živočišné a rostlinné druhy. 

Na Rejvízu se prostě můžete kochat tou nejkrásnější krajinou z celých Jeseníků! A když kupon využijete až v zimě, můžete se pohledem na jezírka kochat i při běžkování.
 

K vyhledávaným místům Rejvízu patří také Chata Rejvíz (dříve Noskova chata), která je národní kulturní památkou. Tato celodřevěná stavba je zachovalá lidová architektura 19. století. Je známá svým krásným interiérem, zvláště populárními vyřezávanými židlemi s podobami někdejších stálých hostů. I dnes je jeden stůl vyhrazen jen pro štamgasty. Zažijte neopakovatelnou atmosféru jedné z nejstarších hospod u nás!

Procházky či túry, Lázně Jeseník nebo za nákupy do Polska? Výběr je jen na Vás!

Rejvíz je místo s bohatou historií, která zde na Vás dýchne na každém rohu. Při procházkách kolem jezírek si všimněte rozkvétajících vzácných druhů rostlin a kochejte se pohledem na probouzející se přírodu!

A v okolí je spousta míst, která navštívit:

 • Zlaté Mlýny
 • rozhlednu Biskupská kupa
 • zříceninu hradu Koberštejn
 • Vlastivědné muzeum Jesenicka a Muzeum veteránů
 • krápníkové jeskyně Na Pomezí a Špičáku
 • zámky v Javorníku a Velkých Losinách
 • aquacentrum v České Vsi

Rejvíz je také ideálním místem k výletům do Polska, které je vzdálené několik kilometrů. Nebo chcete zažít pořádný relax a utužit si zdraví? Zajeďte si do nedalekých Lázní Jeseník, kde stres vyženou raz dva!


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 29.5. do 30.12.2013.
 • Rezervace na tel. +420 774 997 084 nebo na emailu rezervace@dovolenarejviz.cz
 • Dítě do 3 let zdarma (bez stravy).
 • Dítě do 10 let (včetně) 320 Kč/noc s polopenzí. 
 • Dítě od 10 let nebo další dospělá osoba za 545 Kč/noc s polopenzí.
 • Za domácí zvíře se platí příplatek 50 Kč/noc.
 • Více informací na www.dovolenarejviz.cz.
nabídka byla ukončena