515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou
Užijte si 3 a více dní na Dobré chatě na Šumavě. Polopenze, sauna a zapůjčení nordic walking holí v ceně. Odpočinek i túry v přírodě - to je ideální jarní dovolená na Šumavě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou

-30 %
Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Dobrá Chata
Zadov 312
384 73 Stachy

www.dobrachata.cz
tel. 776 069 756
email: chata@dobrachata.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jaro v srdci šumavské přírody

Vyrazte přivítat probouzející se přírodu do jedné z nejkrásnějších lokalit Česka. Čeká vás pohodlné ubytování, polopenze a nepřeberné množství způsobů, jak strávit volný čas - turistika, koloběžky, výlety do přírody, rozhledny, hrady a v neposlední řadě i sauna přímo na chatě.

Jaro v srdci šumavské přírody

Rozšířené služby pro maximální spokojenost

Rodinný hotel Dobrá chata je ideálním místem pro rodiny, sportovce a zejména ty, kteří hledají příjemný odpočinek v krásném prostředí Šumavy. 

Pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana) a LCD TV se satelitem. Na pokoji jsou k dispozici ručníky a osušky, mýdlo. Vysoušeč vlasů je k zapůjčení na recepci.

Rozšířené služby pro maximální spokojenost

Rodinný hotel Dobrá chata je ideálním místem pro rodiny, sportovce a zejména ty, kteří hledají příjemný odpočinek v krásném prostředí Šumavy

Hotel získal Baby Friendly Certifikát, což znamená, že je přizpůsoben pro rodiny s dětmi. Stačí ohlásit, že se na dovolenou chystáte i s malými dětmi a na pokojích budete mít nachystané vše potřebné pro pohodlnou péči o kojence, jako vaničku na koupání, dětská ramínka, sedátka, stoličky a další. V hotelu najdete také dětský koutek, v restauraci zase dětské nádobí či bryndáky a na zahradě čeká trampolína, pískoviště a další hračky.

V rámci balíčku je pro vás připravena také vyhřátá sauna na 1,5 hodiny včetně saunového servisu (lavor se studenou vodou, masážní sprcha, vonné esence). A pokud si přejete relaxovat ještě více, můžete si objednat některou masáž z široké nabídky.

V rámci balíčku je pro vás připravena také vyhřátá sauna na 1,5 hodiny včetně saunového servisu

Domácí kuchyně a kvalitní suroviny

Polopenzi si vychutnáte ve stylové horské restauraci, která má svou tradici již od roku 1930 a je vybavené originálním, ručně vyráběným nábytkem. Snídaně jsou podávané formou bufetu, večer vás čeká tříchodové menuOchutnáte jídla z domácí kuchyně připravovaná z kvalitních surovin.

Polopenzi si vychutnáte ve stylové horské restauraci, která má svou tradici již od roku 1930 a je vybavené originálním, ručně vyráběným nábytkem

Ráj pro sportovní nadšence

Z chaty budou nadšeni všichni milovníci míčových a kolektivních sportů. Na oploceném hřišti u hotelu si můžete zahrát volejbal, nohejbal, petanque a další hry. Na zahradě se zabavíte kroketem či líným tenisem. Míče a veškeré potřebné vybavení je k dispozici.

V okolí najdete i další možnosti aktivního vyžití:

 • půjčovna koloběžek (12 km, Javorník na Šumavě)
 • lanové centrum (7km, Zadov)
 • lanový park (40km, Libín - Prachatice)

Pro cyklisty i turisty je Šumava ideální

Náročnější šumavský terén nadchne nadšené a zkušené cyklisty, kteří uvítají 8 různě náročných a dlouhých cyklotras. Na hotelu je navíc velmi dobrý cykloservis - základní servisní vybavení, oleje, čističky řetězů, náhradní duše či pláště zde rozhodně najdete.

Pro cyklisty i turisty je Šumava ideální

Rájem je však Šumava pro vyznavače nordic walking i klasické turistiky. Pokud jste tzv. severskou chůzi ještě nikdy nezkusili, je na to ten pravý čas - na hotelu vám v rámci balíčku zdarma zapůjčí hole a v okolí najdete nekonečné množství tras, které vás provedou po krásách Šumavy.

Na výlet do přírody

Dobrá chata se nachází v srdci šumavské přírody, která láká k procházkám a výletům. A kam se vydat?

 • Klostermannova rozhledna na Javorníku (cca 13 km) - z výšky 30 metrů se vám naskytne úžasný pohled na okolní hluboké lesy.
 • Boubínský prales (cca 30 km) - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Archeopark Prášily (cca 40 km) - keltská osada, ukázky řemesel a mnoho zábavních programů Vám umožní poznat život dávných kultur.
 • nenechte si ujít Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora (cca 60 km) - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
Dobrá chata se nachází v srdci šumavské přírody, která láká k procházkám a výletům
 • Plešné jezero (cca 60 km) - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.
 • Hora Kleť (cca 80 km) - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp.
 • Kašperk (cca 20 km) - navštivte překrásný hrad v překrásné přírodě.
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou (cca 70 km)

Za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů (cca 90 km od hotelu), která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je vhodná pro všechny (děti, seniory i handicapované).

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 4. do 30. 6. 2015. Příplatek za květnové svátky 30.4. - 3.5. a 7. - 10.5. je 100 Kč/osoba/noc.
 • Rezervace pobytu na emailu chata@dobrachata.cz nebo telefonu 776 069 756 (9:00-19:00).
 • Variantu pobytu vybíráte ve 2. kroku objednávky:
  • na 3 dny (2 noci) za 2 699 Kč
  • na 4 dny (3 noci) za 3 699 Kč
 • Nákupem více poukazů si můžete pobyt prodloužit.
 • Příplatky za děti a zvířata:
  • děti do 2,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu), dětská postýlka za příplatek 50 Kč/pobyt
  • děti od 3 do 12,99 let za 490 Kč/dítě/noc s polopenzí
  • děti starší 13 let a další dospělé osoby za 590 Kč/noc včetně polopenze
  • Pes za 100 Kč/noc.
 • Check-in od 15:00, check-out do 10:00.
 • Cena nezahrnuje turistickou taxu 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.dobrachata.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena