515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou
Užijte si 3 a více dní na Dobré chatě na Šumavě. Polopenze, sauna a zapůjčení Nordic Walking holí v ceně. Odpočinek i túry v přírodě - to je ideální jarní dovolená na Šumavě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou

-30 %
Jaro na Šumavě pro DVA s polopenzí a saunou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2015

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Dobrá Chata
Zadov 312
384 73 Stachy

www.dobrachata.cz
tel. +420 776 069 756
email: chata@dobrachata.cz

Jaro v srdci šumavské přírody

Vyrazte přivítat probouzející se přírodu do jedné z nejkrásnějších lokalit Česka. Čeká vás pohodlné ubytování, polopenze a nepřeberné množství způsobů, jak strávit volný čas - turistika, koloběžky, výlety do přírody, rozhledny, hrady a v neposlední řadě i sauna přímo na chatě.

Dobrá Chata

Rozšířené služby pro maximální spokojenost

Rodinný hotel Dobrá chata je ideálním místem pro rodiny, sportovce a zejména ty, kteří hledají příjemný odpočinek v krásném prostředí Šumavy. 

Pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana) a LCD TV se satelitem. Na pokoji jsou k dispozici ručníky a osušky, mýdlo. Vysoušeč vlasů je k zapůjčení na recepci.

Útulné pokoje

Pokoje mají vlastní sociální zařízení

Hotel získal Baby Friendly Certifikát, což znamená, že je přizpůsoben pro rodiny s dětmi. Stačí ohlásit, že se na dovolenou chystáte i s malými dětmi a na pokojích budete mít nachystané vše potřebné pro pohodlnou péči o kojence jako vaničku na koupání, dětská ramínka, sedátka, stoličky a další. V hotelu najdete také dětský koutek, v restauraci zase dětské nádobí či bryndáky a na zahradě čeká trampolína, pískoviště a další hračky.

V rámci balíčku je pro vás připravena také vyhřátá sauna na 1,5 hodiny včetně saunového servisu (lavor se studenou vodou, masážní sprcha, vonné esence). A pokud si přejete relaxovat ještě více, můžete si objednat některou masáž z široké nabídky.

Těšte se na relax v sauně

Domácí kuchyně a kvalitní suroviny

Polopenzi si vychutnáte ve stylové horské restauraci, která má svou tradici již od roku 1930 a je vybavené originálním, ručně vyráběným nábytkem. Snídaně jsou podávané formou bufetu, večer vás čeká tříchodové menuOchutnáte jídla z domácí kuchyně připravovaná z kvalitních surovin.

Stylová horská restaurace

Ráj pro sportovní nadšence

Z chaty budou nadšeni všichni milovníci míčových a kolektivních sportů. Na oploceném hřišti u hotelu si můžete zahrát volejbal, nohejbal, petanque a další hry. Na zahradě se zabavíte kroketem či líným tenisem. Míče a veškeré potřebné vybavení je k dispozici.

V okolí najdete i další možnosti aktivního vyžití:

 • půjčovna koloběžek (12 km, Javorník na Šumavě)
 • lanové centrum (7km, Zadov)
 • lanový park (40km, Libín - Prachatice)

Pro cyklisty i turisty je Šumava ideální

Náročnější šumavský terén nadchne nadšené a zkušené cyklisty, kteří uvítají 8 různě náročných a dlouhých cyklotras. Na hotelu je navíc velmi dobrý cykloservis - základní servisní vybavení, oleje, čističky řetězů, náhradní duše či pláště zde rozhodně najdete.

Pro cyklisty i turisty je Šumava ideální

Rájem je však Šumava pro vyznavače nordic walking i klasické turistiky. Pokud jste tzv. severskou chůzi ještě nikdy nezkusili, je na to ten pravý čas - na hotelu vám v rámci balíčku zdarma zapůjčí hole a v okolí najdete nekonečné množství tras, které vás provedou po krásách Šumavy.

Na výlet do přírody

Dobrá chata se nachází v srdci šumavské přírody, která láká k procházkám a výletům. A kam se vydat?

 • Klostermannova rozhledna na Javorníku (cca 13 km) - z výšky 30 metrů se vám naskytne úžasný pohled na okolní hluboké lesy.
 • Boubínský prales (cca 30 km) - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Archeopark Prášily (cca 40 km) - keltská osada, ukázky řemesel a mnoho zábavních programů Vám umožní poznat život dávných kultur.
 • nenechte si ujít Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora (cca 60 km) - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
Na výlet do přírody
 • Plešné jezero (cca 60 km) - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.
 • Hora Kleť (cca 80 km) - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp.
 • Kašperk (cca 20 km) - navštivte překrásný hrad v překrásné přírodě.
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou (cca 70 km)

Zámek Hluboká nad Vltavou

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů (cca 90 km od hotelu), která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je vhodná pro všechny (děti, seniory i handicapované).

Stezka korunami stromů

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.4. do 31.5. 2015. Příplatek za Velikonoce 3. - 6.4. a za květnové svátky 30.4. - 3.5. a 7. - 10.5. je 100 Kč/osoba/noc.
 • Rezervace pobytu na emailu chata@dobrachata.cz nebo telefonu 776 069 756 (9:00-19:00).
 • Variantu pobytu vybíráte ve 2. kroku objednávky:
  • na 3 dny (2 noci) za 2 699 Kč
  • na 4 dny (3 noci) za 3 699 Kč
 • Nákupem více poukazů si můžete pobyt prodloužit.
 • Příplatky za děti a zvířata:
  • děti do 2,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu), dětská postýlka za příplatek 50 Kč/pobyt
  • děti od 3 do 12,99 let za 490 Kč/dítě/noc s polopenzí
  • děti starší 13 let a další dospělé osoby za 590 Kč/noc včetně polopenze
  • Pes za 100 Kč/noc.
 • Check-in od 15:00, check-out do 10:00.
 • Cena nezahrnuje turistickou taxu 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.dobrachata.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena