515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jarní dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí na 3 dny
Užijte si super dovolenou na Lipně! Pobyt pro DVA na 3 dny v rodinném Penzionu Rex s polopenzí a hromadou slev s Lipno Card. Koupání ve třpytícím se jezeře hned u penzionu, letní kino, nádherná příroda a výlety i do Německa!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Jarní dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí na 3 dny

-42 %
Jarní dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí na 3 dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 64 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Rex
Černá v Pošumaví 47
382 23 Černá v pošumaví
Česká republika


www.ubytovani-lipno-hochficht.cz
tel. +420 731 563 553, +420 731 563 548
email: info@pension-rex.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená u Lipna - zábava pro každého

Jak jinak si užít pohodovou dovolenou, než v nádherné přírodě a při pohledu na sluncem zalitou hladinu Lipna? Využijte příležitost  a vydejte se na pobyt ve dvou v rodinném Penzionu Rex uprostřed sítě cyklostezek, mezi přehradou, čistými plážemi a lanovým centrem v lokalitě nabité zajímavostmi!

Dovolená u Lipna - zábava pro každého

Penzion Rex pro dva nebo celou rodinu

Penzion Rex ležící na břehu Lipna Vám poskytne komfortní ubytování, ať už sem přijedete ve dvou nebo rovnou s celou rodinou.

Penzion Rex pro dva nebo celou rodinu

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. Z některých pokojů se také můžete kochat pohledem na třpytivou hladinu Lipna. Rodinám je k dispozici i vícelůžkový pokoj a za příplatek i dětská postýlka.

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi

Součástí balíčku je polopenze. Ráno si pochutnáte na snídani formou švédských stolů a večer si můžete pochutnat dle přání z nabídky deseti menu. 

Ráno si pochutnáte na snídani formou švédských stolů a večer si můžete pochutnat dle přání z nabídky deseti menu

Lipno Card - balík slev pro všechny

Díky tomuto kuponu také získáváte zdarma obdržíte LIPNO CARD - balík slev pro celou rodinu, kde si každý vybere aktivitu, která mu zpříjemní pobyt u Lipna. Teště se na slevy do:

 • aquaworldu Lipno (tobogány, bazény i sauna)
 • Active parku Lipno (lanový park, oůjčovna loděk, člunů, kol, bike park)
 • bobovou dráhu, lezeckou stěnu, golf
 • restaurací a kin
 • muzeíí a hradů
 • zoo
 • a mnoho dalších!

Díky tomuto kuponu také získáváte zdarma obdržíte LIPNO CARD - balík slev pro celou rodinu

Mnoho slev uplatníte v Českém Krumlově - perle jižních Čech vzdáleném od penzionu jen 23 km či v nedaleké Hluboké nad Vltavou, kde mimo jiné najdete nádherný zámek.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen 30 metrů od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku! Na tento originální zážitek máte díky Lipno Card 1+1 vstup zdarma.

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety Vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté
 • Cyklotrasy pro horská a nadšené sportovce, s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zksute například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vám možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou, přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moct kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

V prezentaci byly použity fotografie z www.lipno.info


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 16.4. do 20.12.2014. První dva víkendy v květnu (státní svátky) jsou již obsazeny. Kupon nelze uplatnit v období od 1.7. do 31.8.2014. 
 • Rezervace pobytu na tel. +420 731 563 553, +420 731 563 548 nebo na emailu info@pension-rex.cz.
 • Objednávka termínu je nutná před zakoupením kuponu.
 • Děti do 1,9 let zdarma.
 • Děti od 2 do 9,9 let za 225 Kč/noc vč. polopenze.
 • Děti od 10 do 15 let za 325 Kč/noc vč. polopenze.
 • Dětská postýlka 100 Kč/den
 • Pes 100 Kč/den.
 • Poplatek městskému úřadu není v ceně.
 • Check-in od 14:00 hod., check-out do 11:00 hod.
 • Více informací na www.ubytovani-lipno-hochficht.cz.
nabídka byla ukončena