515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách v Itálii

Chcete poznat lyžařský ráj, kde se rakouský komfort a pečlivost mísí s italským smyslem pro pohodu a relax? Vyzkoušejte zimní pobyty na horách v Itálii, v oblasti Jižního Tyrolska. Více než 1200 km sjezdovek, ubytování v 3* hotelech s širokou nabídkou wellness aktivit, úžasná kuchyně plná rakouských i italských specialit a k tomu skvělé místní víno, to jsou věci, které z obyčejného horského pobytu v Itálii udělají pohádkovou dovolenou. Inspirujte se naší nabídkou a určitě nebudete litovat!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyty na horách v Itálii za skvělé ceny

Slunce tu svítí 300 dnů v roce, zdejší restaurace sbírají michelinské hvězdy a zasněžené svahy lákají k celodennímu lyžování. Jižní Tyrolsko je prostě ideální místo na zimní i letní dovolenou. A pokud chcete vyzkoušet svátky na horách, vyberte si vánoční nebo silvestrovský pobyt na horách v Itálii, který u nás zakoupíte za opravdu výhodné ceny.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory v Itálii. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty