515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
Horolezecký zážitek Via Ferraty v Českosaském Švýcarsku
Zažijte výstup za krásami pískovcových skal jen za pomoci ocelových lan a stupaček. Zážitek pro všechny adrenalinové nadšence, kteří si chtějí otestovat svou fyzickou zdatnost a přitom se pokochat krásnou přírodou Českosaského Švýcarska!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Pobyty na horách

Horolezecký zážitek Via Ferraty v Českosaském Švýcarsku

-70 %
Horolezecký zážitek Via Ferraty v Českosaském Švýcarsku
nabídka byla ukončena
84 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

HOTROCK s.r.o.
Stroupežnického 1422/2
Ústí nad Labem
400 01


www.hotrock.cz
tel.: +420 724 890 190
email: info@hotrock.cz

Adrenalinový zážitek s poznáváním přírody

Máte rádi nevšední zážitky a přírodu? Hledáte způsob, jak si zpestřit jaro či léto? Pro Vás je tu nabídka adrenalinového výstupu na pískovcové skály v Českosaském Švýcarsku za pomoci ocelových lan a stupaček a samozřejmě zkušeného instruktora. Nechte se okouzlit krásami železných cest!

Bezpečný výstup za krásami pískovcových skal

Co Vás během zhruba tří hodin mezi pískovcovými skalami čeká? Po instruktáži od Vašeho průvodce, který vám sdělí všechno potřebné know how se vydáte na tzv. železné cesty, kde pomocí ocelových lan a stupaček zvládnete výstup na příkrou stěnu, překonáte traverzy, strmé výšvihy i skalní štěrbiny.

Instruktor Vás bude po celou cestu jistit a radit Vám, takže se doopravdy nemusíte ničeho bát. Odměnou za tento výstup Vám bude nejen unikátní zážitek, ale také diplom.

Cesta je vhodná pro všechny, kteří chtějí otestovat své fyzické dovednosti, je tedy na Vás posoudit, jestli si na takovou výzvu troufnete! Zážitek je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

Nemusíte se o nic starat. Veškeré vybavení Vám bude zapůjčeno a o dokumentaci cesty se případně postará fotograf za menší příplatek. Tak hurá do hor!

Nádherná příroda Českosaského Švýcarska

Na co se při výstupu těšit? Českosaské Švýcarsko je oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

Kam dál?

Pokud Vám po adrenalinovém zážitku zbudou síly, zkuste se vydat do okolí na výlet. 

 • Pravčická Brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve Střední Evropě. Měří 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kde si můžete zajít na oběd.
 • Bastei je nejnavštěvovanějším místem Českého Švýcarska. Jde o vyhlídkovou stěnu tyčící se do výšky 190 metrů, mezi kterou je vklíněný kamenný most z roku 1826.
 • Romantickou procházku si udělejte v Soutězkách u Hřenska podél toku řeky Kamenice. Budete procházet úzkými chodbičkami, několika tunely a přes dřevěné lávky. Dva úseky cesty lze absolvovat pouze na lodičce!
 • Za dalšími skálami zajděte do Tiské stěny, kde Vám skalní útvary budou připomínat podoby zvířat. 
 • Navštivte také největší pevnost v Evropě - Königstein! Ta je zároveň rájem pro milovníky historie, ale i horolezectví.
 • Pokud už se vydáte za hranice, navštivte i Lilienstein - vyhlídky a panoramata Vás naprosto uchvátí!

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 1.4. do 30.6. 2014 v termínech uvedených na stránkách Hotrock.
 • Balíček obsahuje: výcvik a služby instruktora, zapůjčení veškerého technického vybavení, diplom o zdolání cesty a samotný výstup.
 • V ceně není pojištění.
 • Zážitek rezervujte pomocí formuláře ZDE nebo na tel. +420 724 890 190.
 • Pro 1 až 8 účastníků - větší počet je možný po dohodě.
 • Pro děti od 12 let a dospělé - v případě, že byste chtěli vzít i menší děti, je nutná konzultace.
 • Po domluvě si můžete objednat fotografie z cesty. Cena fotografií je 300 Kč.
 • Nástupní místo je Ústecký kraj.
 • Více informací na stránkách Hotrock.
nabídka byla ukončena