515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Dovolená v rakouských Alpách pro DVA
Dech beroucí příroda, cyklotrasy, turistika, koupání a relax - to jsou rakouské Alpy pro DVA na 3 dny v apartmánech Lunz am See. Platnost až do konce listopadu 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Dovolená v rakouských Alpách pro DVA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmány Lunz am See
Kleine Seeaustraße 10
3293 Lunz am See
Rakousko

www.dovolenaalpy.com
tel. +436645056867 (komunikace v češtině)
e-mail: dovolenaalpy@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rakouské Alpy na dosah ruky

Kam se vydat, když chcete vidět nádhernou přírodu a užít si romantiky pod vrcholky majestátních hor? Navštivte rakouské Alpy - jsou z Česka vzdáleny jen pár hodin a užijete si zde atmosféru, kterou na českých horách nezažijete!

Rakouské Alpy na dosah ruky 

Apartmány Lunz Am See ve vyhlášené oblasti

Těšte se na ubytování v apartmánovém domě Lunz Am See ležícím ve stejnojmenném městečku. V apartmánech najdete kuchyň (lednice, mikrovlnku, sporák apod.), koupelnu s WC, TV a rádio. 

Apartmány Lunz Am See ve vyhlášené oblasti

Snídani Vám zde sice nikdo nenachystá, zato si užijete nádherného výhledu na vrcholky hor. A pokud by se Vám nechtělo vařit, snídani či polopenzi si můžete zajistit v nedalekém penzionu Zellerhof.

Snídani Vám zde sice nikdo nenachystá, zato si užijete nádherného výhledu na vrcholky hor 

Městečko Lunz am See je typickým malebným místem s dřevěnými domky a muškáty v oknech. Na okraji městečka se rozléhá jezero, které je v létě ideální na koupání a je také výchozím bodem pro turistiku a cyklistiku.

Místo k moři se vydejte do rakouských Alp

Letos nemusíte jezdit k moři, stačí, když se vydáte do Rakouských Alp! V parném horku se můžete schladit v Lunzer See, jezeře, které je v bezprostřední blízkosti apartmánů nebo se vydat k 30 km vzdálenému tyrkysově krásnému jezeru Erlaufsee. Vyhřívejte se na pláži, užívejte si sluníčka a z horské dovolené se vraťte opálení jako z přímořského letoviska.

Místo k moři se vydejte do rakouských Alp

Odpočinek a zábava v termálech

Rakouské Alpy a zvlášť okolí městečka Lunz am See je rájem pro milovníky lenošení v bublinkových koupelích. V nedalekém okolí najdete celkem tři místa, kde si vodní relaxace užijete dosyta:

 • V městečku Gaming vzdáleném asi 10 km najdete krytý bazén se saunou. Vstup na 1 hodinu už od 1,70 EUR!
 • Nedaleko je také Aquapark Scheibbs , kde je k dispozici jak krytý bazén, tak i sauna a relaxační posezení v zimní zahradě. Ceny zde začínají na 4,50 EUR

Aquapark Scheibbs

 • Nezapomeňte navštívit termální lázně Ybbstaler Solebad - Göstling , kde najdete množství atrakcí a vodu vyhřátou na 32 - 34°C! Užít si zde můžete jemnou perličkovou masáž či relaxační proudy horké vody. Vstupné na 4 hodiny termálů začíná na 10,90 EUR, po šesté hodině večerní na 3 hodiny jen za 8,90 EUR! 

Turistika v nádherné přírodě Rakouských Alp

Rakouské Alpy okouzlí každého milovníka turistiky i cyklistiky. S pohorkami či na kole se vydejte na jednu z mnoha turistických stezek, užívejte si nádherných výhledů a civilizací nedotčené přírody!

Turistika v nádherné přírodě Rakouských Alp

 • Jeskyně Ötscher láká návštěvníky na krápníkové útvary, které jsou zde k vidění už od roku 1926. Najdete zde Sál víl a také krápníky s jedinečnými jmény - Madona, Sloní ucho a další.  Nevynechejte ani vodopád Marienfall.
 • Nejvyšší vrchol Ybbstalských Alp Hochstadl (1919 m n.m.) leží v horském masivu Kräuterin na jihu území, který tvoří dlouhý a strmý vápencový hřeben. 
 • Pro vodáky je ideální vydat se na nejoblíbenější rakouskou řeku Salzu, která protéká krásným údolím se soutěskami. Pokud máte rádi adrenalin, sjeďte Salzu na raftech!

Pro vodáky je ideální vydat se na nejoblíbenější rakouskou řeku Salzu

 • Naprosto nedotčená je také oblast Ötscher-Tormäuer, kde najdete strmé horské štíty, divoké řeky, vodopády a k vidění tu může být i kamzík, tetřev, vydra, orel a další zástupci horské fauny.
 • Při návštěvě rakouských Alp nezapomeňte také na zastávku v poutním místě Mariazell, které je největším poutním místem Rakouska. Uvidíte zde nádhernou baziliku opředenou tajemstvím a také malebné jezero Erlaufsee.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 12.5. do 30.11.2014. 
 • Možnost výhodného prodloužení pobytu až na 7 nocí! 1 noc navíc za příplatek 995 Kč/2 osoby v druhém kroku objednávky.
 • Rezervace a informace o volných termínech výhradně na e-mailu dovolenaalpy@gmail.com (komunikace česky). Doporučujeme provést rezervaci co nejdříve po zakoupení kuponu.
 • Službu lze čerpat pouze s vytištěným kupónem.
 • Neomezený počet kuponů na osobu.
 • Děti do 3,99 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Děti od 4 do 15 let 15 EUR/den.
 • Úklidový poplatek 10 EUR/pokoj/pobyt. 
 • Poplatek obci je 1,55 EUR/noc/osoba nad 13 let.
 • Všechny příplatky mimo prodloužení pobytu se platí na místě.
 • Check-in 13-19 hod., check-out do 10 hod.
 • Doporučujeme klientům uzavřít pojistku proti nemoci, stornu apod. u některého z pojišťovacích ústavů.
 • Domácí zvířata (psi) nejsou povolena.
 • Více informací na www.dovolenaalpy.com na tel. čísle +436645056867 (komunikace česky).

Hodnocení pobytu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • JBuriankova 2. 5. 2016

  nádherná příroda(vyšlo nám počasí),poloha penzionu uprostřed městečka, ochotná majitelka penzionu, určitě se sem ještě vrátíme

 • havlina.zdenek 29. 3. 2016

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena