515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánech s polopenzí a saunou
Svěží jarní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 a více dní v Apartmánech Lestarka. Polopenze, sauna, bazén a ideální podmínky pro túry i cyklistiku. Přijeďte přivítat jaro do krásné přírody nedaleko Krkonošského národního parku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánech s polopenzí a saunou

-53 %
Dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánech s polopenzí a saunou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 84 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmány Lestarka
Kořenov 551
468 49 Kořenov

www.lestarka.cz
tel.  +420 774 222 835
e-mail: info@lestarka.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Do hor s rodinou nebo partou přátel

Hledáte místo, kam se vypravit na pohodovou dovolenou do hor? Někde, kde se děti nebudou nudit, kde dámy nebudou muset stát u plotny, pánové si po večerech zahrají poker a společně si užijete relaxu v sauně a čisté přírodě českých hor a ještě ušetříte? Rozhodně čtěte dál!

Nově zrekonstruované apartmány Lestarka

Utečte z ruchu města a dopřejte si zasloužený odpočinek v nerušeném prostředí nedaleko Krkonošského národního parku. Zavítejte do vyhledávané rekreační oblasti Kořenov a načerpejte energii v překrásné horské krajině s ubytováním v Apartmánech Lestarka.

Ty nabízí zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, vybavené kuchyňkou (vč. nádobí, lednice, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby a 2-plotýnkového vařiče na vyžádání), 1-2 ložnicemi a TV. Pro nejmenší je možno zdarma zapůjčit pevnou postýlku. Samozřejmostí je Wi-Fi a parkování zdarma.

Při pobytu se můžete těšit na:

 • polopenzi 
 • 1x vstup do sauny (1,5 hod.)
 • využití grilu, venkovního bazénu, dětského venkovního hřiště, dětské herny, klubovny s billiardem, šipkami, šachy a zapůjčení pokerového kufříku

Pryč z ruchu velkoměsta

Apartmány leží na výborném strategickém místě, kde je možno využít naprostého soukromí a samoty hned u lesů. Výborné prostředí pro skupinky přátel, rodiny s dětmi a pro páry, kteří si chtějí odpočinout od stresu, práce a přelidněných měst. Veškerá kulturní a zábavná střediska jsou nedaleko (do 5 km).

Apartmány se nacházejí v části obce Kořenov - Polubný. Nedaleko apartmánů se nachází nástupní stanice navazující na Jizerskou magistrálu pro kola a běžky. Obec Kořenov je označována jako největší horská obec se slavnou železnicí, která vede po ozubnicové trati.

Jizerské hory nabízejí pro každého něco

Jizerské hory přímo vybízejí k turistice, cykloturistice, ale i návštěvě historicky zajímavých míst dostupných autem:

 • za návštěvu stojí například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel JeštědLiberecké muzeumFrýdlanstký zámek, Zoo - Liberec 
 • v Liberci dále navštivte i IQ park Liberec, kde si užijete nespočet zábavy
 • nevynechejte ani město proslavené svým sklem a bižuterií - Jablonec nad Nisou, kde vřele doporučujeme procházku kolem nádherné jablonecké přehrady
 • vhodné trasy pro cykloturistiku začínají v Josefově Dole, odkud míří na vrcholky Jizerských hor a dále do Krkonoš. Pro vyznavače sportů je připraveno více než 300 km značených cest
 • další zajímavé zážitky Vám přinese návštěva Boskovské dolomitové jeskyně, hradu Kost či Bezdězu
 • TIP na výlet: Wothanburg  - historicky vybudovaná pevnost pro rytířské slavnosti a bitvy, kde se přenesete do časů chrabrých rytířů! V okolí také Chrastavský kostel Sv. Vavřince, Chrastavské Muzeum, Liberecký Zámek, přehrada Mlýnice....a mnoho dalšího

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani Mumlavské vodopády u Harrachova vzdálené od apartmánů asi 7 km. Mumlavský vodopád tvoří až 8 m vysoké stupňovitě uspořádané žulové bloky, u jejichž úpatí se nachází tzv. Čertova oka

V Harrachově si můžete také zahrát tenis, squash, zajít na golfové hřiště, bowling, do krytého bazénu či využít půjčovny sportovního vybavení.

Unikátní naučná stezka přímo v Harrachově - jen 4 km od apartmánů

Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním včelího života - nemusíte za ní daleko, nachází se hned v Harrachově a začíná u autobusového nádraží.
Stezka dále vede Rýžovištěm kolem restaurace Lesního Zátiší a odtud dále až k penzionu Renata.
 
Po cestě zjistíte, co obnáší včelaření. Naučná stezka je vybavena nejen informačními cedulemi o životě včel, ale také Krakonošovou zahrádkou, kde budou vysazeny rostliny typické pro Krkonoše. Najdete zde i úly s vývojovou řadou od nejstarších typů po nejnovější, a to i s jejich obyvateli - živými včelami. 
 
Naučná stezka je dlouhá celkem 3,5 km a najdete na ní dohromady 11 zastavení, která se nesou v duchu včelího života. Na nejvyšším místě nechybí křížek s obrázkem sv. Ambrože, patronem všech včelařů. Trasa vede příjemnou krajinou a z velké části po pevné silnici, je zcela nenáročná a zvládnou ji i méně zdatní turisté a také děti, pro které jsou po cestě připraveny hřiště.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 17.3. do 30.6.2014 (Velikonoce jsou již plně obsazeny).
 • Doporučujeme rezervaci pobytu před zakoupením kuponu na tel. +420 774 222 835 nebo emailu info@lestarka.cz.
 • Děti do 3 let zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky).
 • Děti 3-12 let 279 Kč/den/s polopenzí.
 • Domácí mazlíčci 100 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.lestarka.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena