515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Odpočinkový letní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 4 i více dní
Odpočinková dovolená pro DVA na 4 nebo více dní v Hotelu PORTA aperta ve vyhlášeném turistickém středisku Josefův Důl v Jizerských horách. V ceně polopenze a minigolf. Perfektní výchozí bod pro výlety pěšky i na kole do krásné přírody Jizerek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Odpočinkový letní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 4 i více dní

-33 %
Odpočinkový letní pobyt v Jizerských horách pro DVA na 4 i více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel PORTA aperta***
Josefův Důl č.118
Josefův Důl 468 44

www.hotelporta.cz
tel. +420 483 311 751, +420 731 652 673
email: info@hotelporta.cz

Léto v centru Jizerských hor

Pokud jste museli chvíli lovit v paměti, kde že se to ty Jizerské hory nacházejí, nemáte se za co stydět. Jizerky stojí trochu ve stínu sousedních Krkonoš - to však neznamená, že v nich není co k vidění. Právě naopak, je zde tolik přírodních i kulturních krás, že jednoznačně stojí za návštěvu! A s dnešní akcí navíc za super cenu!

Jizerské hory jsou plné přírodních i kulturních krás 

Dveře Hotelu PORTA aperta otevřeny párům i rodinám s dětmi

Oblíbené turistické středisko Josefův Důl najdete přímo v centru Jizerských hor. V něm pak zavítejte do Hotelu PORTA aperta***, jehož příjemná atmosféra Vás nadchne. Jak by taky ne, když název hotelu v překladu znamená "dveře otevřené" ;-)

Ubytováni budete v oblíbením středisku Josefův Důl

O klid a pohodlí se postará útulně zařízený pokoj (k dispozici jsou dvou- a třílůžkové pokoje s možností přistýlky). Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a nechybí ani TV, minibar a telefon.

Útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením

Hotel je nekuřácký a vhodný také pro rodiny s dětmi. Najdete v něm kavárnu a cukrárnu s dětským hracím koutkem, sklepní vinárnu i salonek. K odpočinku poslouží venkovní zahrada s ohništěm a dětským hřištěm.

Polopenze i minigolf součástí balíčku

K chození po horách je potřeba spoustu síly, kterou Vám dodá polopenze podávaná v hotelové restauraci. Kuchyně hotelu se specializuje na českou kuchyni. V kavárně si pak můžete pochutnat nejen na lahodné kávě a zákusku, ale také míchaných nápojích a zmrzlinových pohárech.

Polopenze je podávána v hotelové restauraci

Součástí balíčku jsou také celé 4 hodiny na novém minigolfovém hřišti, které je součástí hotelového areálu. Najdete zde 18 jamek, které důkladně zabaví Vás a popřípadě i Vaše ratolesti.

Součástí balíčku je také možnost si zahrát minigolf

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě či na letní terase.

Výlet do Liberce přináší nejen zábavu, ale také vzdělání v IQ Parku

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvou stovkách exponátu poučíte o zajímavostech ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 

Léto plné zábavy v Jizerských horách

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m n.m.. 

Co navštívit v Jizerských horách? Nádherné výhledy na vrcholky hor se Vám naskytnou z rozhledny Slovanka i mnoha dalších, které se nachází v okolí. Cyklisté si užijí spoustu adrenalinových i klidných tras všech náročností.

Na výlety se vydejte po mnoha turistických trasách - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou

 

 •  Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
Výstup na Ještěd přinese jedinečný výhled do okolí
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Turisté a cyklisté mohou také vystoupat na nově obnovenou rozhlednu na Smrku.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Další možnosti letního koupání poskytuje přírodní koupaliště Přehrada, přehrada Černá Nisa v Bedřichově či koupaliště v Jablonci nad Nisou. V Jablonci dále najdete i bobovou dráhu či Muzeum skla a bižuterie. Sportovní vyžití se Vám nabízí ve sportovním areálu (200 metrů od hotelu) nebo na squashi či tenise přímo v Josefově Dole.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 2.7.2014 do 30.9.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.  +420 483 311 751 nebo  +420 731 652 673, emailu info@hotelporta.cz nebo pomocí rezervačního formuláře ZDE (do poznámky prosím uveďte číslo kuponu).
 • Pobyt si můžete prodloužit nákupem libovolného počtu nocí. Každá další noc za 740 Kč/2 osoby/ubytování s polopenzí. Vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Dítě 3-12 let včetně polopenze 340 Kč/noc.
 • Další dospělá osoba na přistýlce včetně polopenze 400 Kč/noc.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 18 Kč/noc/osoba.
 • Pes 90 Kč /noc.
 • Více informací na www.hotelporta.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena